wyniki 1 WTK kadetów

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów
Brzeg Dolny 7.09.2019
gra pojedyncza kadetów
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
Pozycja Licencja Nazwisko Data Nazwa klubu Punkty
urodz.
1 679 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 60
2 5998 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 57
3 678 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 54
4 680 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 52
5 677 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 50
6 5341 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 48
7 2760 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 46
8 1273 MICHNIACKI Franciszek 2005-01-11 MGLKS ODRA Oława 44
9 681 MALARZ Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław 42
10 5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 41
11 5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 39
12 1132 KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 38
13-14 682 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 35
2929 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 35
15-16 6505 SZELIGA Karol 2005-02-07 SL SALOS Dzierżoniów 32
2926 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005-07-27 LKS ODRA Głoska 32
17-18 6502 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 29
2910 BRYŁA Bartosz 2005-05-04 LKS ODRA Głoska 29
19-20 470 DASIEWICZ Mateusz 2006-05-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 26
6506 SZYMAŃSKI Szymon 2005-11-05 SL SALOS Dzierżoniów 26
21 6508 ZAWADA Radosław 2005-05-13 SL SALOS Dzierżoniów 24
22 2756 JUREK Szymon 2006-04-14 TKS GRANIT Strzelin 22
23-24 469 BLACHARCZYK Igor 2006-11-17 GLKS ORLĘTA Krosnowice 19
6763 PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 19
25-28 5917 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 15
2928 STANIOWSKI Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 15
7014 JACAK Wojciech 2006-10-27 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 15
1275 PRZYGODA Michał 2006-04-09 MGLKS ODRA Oława 15
29-36 1237 SUWAŁA Daniel 2005-01-30 MKS NYSA Kłodzko 9
6501 HANDZLIK Dominik 2006-10-06 SL SALOS Dzierżoniów 9
6507 ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2005-02-20 SL SALOS Dzierżoniów 9
7018 SMOCZYK Wojciech 2005-08-06 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 9
5995 MAIK Adam 2006-12-11 KS GÓRNIK Polkowice 9
5994 LESIŃSKI Patryk 2006-06-21 KS GÓRNIK Polkowice 9
7315 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006-07-30 KU AZS UE Wrocław 9
1236 LECHOCIŃSKI Mikołaj 2006-03-26 MKS NYSA Kłodzko 9
37 938 BZOWY Bartosz 2005-11-08 MLKS SUDETY Międzylesie 8
Sędzia Główny
Tomasz WAPIŃSKI
Obsługa komputerowa: Władysław Chrabąszcz