wyniki 1 WTK kadetów

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów
Brzeg Dolny 16.09.2018
gra pojedyncza kadetów
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
Pozycja Licencja Nazwisko Data Nazwa klubu Punkty
urodz.
1 3507 GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin 60
2 1606 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper 2005-07-04 LKS ODRA Głoska 57
3-4 9038 STODOLICA Mikołaj 2004-05-27 SL SALOS Dzierżoniów 53
1153 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 53
5-8 7401 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS Górnik Polkowice 47
6264 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 47
5313 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 47
5311 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 37
9-12 1151 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 40
2068 MICHNIACKI Franciszek 2005-01-11 MGLKS ODRA Oława 40
7408 RYGLICKI Mikołaj 2004-04-08 KS Górnik Polkowice 40
5312 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 40
13-16 1146 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 33
977 JAMKA Szymon 2006-02-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 33
1880 KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 33
8697 KWIATKOWSKI Konrad 2004-01-31 UKS IMPULS Kłodzko 33
17-20 3162 KUŁEK Dawid 2007-08-15 KS AJDE Oleśnica 27
3512 WIŚNIEWSKI Przemysław 2004-04-22 TKS GRANIT Strzelin 27
5821 ZAWADA Radosław 2005-05-13 SL SALOS Dzierżoniów 27
2579 PACIOREK Łukasz 2004-11-29 KTS Wolbromek 27
21-24 8698 MAJ Kacper 2004-07-26 UKS IMPULS Kłodzko 21
974 BLACHARCZYK Igor 2006-11-17 GLKS ORLĘTA Krosnowice 21
6862 PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 21
7405 MILNIKIEL Maksymilian 2004-11-08 KS Górnik Polkowice 21
25 7410 ŻUKOWSKI Mateusz 2005-04-03 KS GÓRNIK Polkowice 17
26 8699 TRUCHEL Piotr 2004-10-19 UKS IMPULS Kłodzko 16
27-28 3164 RUDNIK Maximilian 2005-05-27 KS AJDE Oleśnica 13
975 DASIEWICZ Mateusz 2006-05-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 13
29-32 1604 BRYŁA Bartosz 2005-05-04 LKS ODRA Głoska 11
7498 SMOLAK Filip 2005-08-24 SL SALOS Dzierżoniów 11
6249 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 11
5822 LITWIŃSKI Marcel 2004-08-11 SL SALOS Dzierżoniów 11
33-38 4383 MORAWSKI Antoni 2005-09-24 MGLKS ODRA Oława 9
8476 KUREK Tomasz 2006-03-03 LKTS ZENIT Międzybórz 9
1090 SOWA Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 9
5823 SZELIGA Karol 2005-02-07 SL SALOS Dzierżoniów 9
6247 BEDNAREK Bartosz 2004-09-09 LKTS ZENIT Międzybórz 9
2070 WOLAK Adam 2008-05-28 MGLKS ODRA Oława 9
Sędzia Główny
Andrzej SIWEK
Obsługa komputerowa: Władysław Chrabąszcz