wyniki 1 WTK kadetek

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów
Brzeg Dolny 16.09.2018
gra pojedyncza kadetek
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
Pozycja Licencja Nazwisko Data Nazwa klubu Punkty
urodz.
1 7262 KRYSIŃSKA Paula 2005-11-23 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 60
2 179 GAWORSKA Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław 57
3-4 438 PRZYBYŁ Liliana 2006-11-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny 53
2195 JARECKA Malwina 2006-03-08 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 53
5-8 435 DRACZYŃSKA Martyna 2006-12-11 MKS ROKITA Brzeg Dolny 47
7263 PODYMA Karolina 2005-10-19 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 47
978 KURZELA Natalia 2004-05-18 GLKS ORLĘTA Krosnowice 47
982 SATŁAWA Aleksandra 2004-02-05 GLKS ORLĘTA Krosnowice 37
9-12 1152 ULATOWSKA Anna 2009-02-04 MKS WOLAVIA Wołów 40
987 WNUK Natalia 2006-03-16 GLKS ORLĘTA Krosnowice 40
3161 KOSTRZEWA Martyna 2004-03-24 KS AJDE Oleśnica 40
1143 HOŁODNIUK Paulina 2006-03-16 MKS WOLAVIA Wołów 40
13-16 6843 BREŚ Aleksandra 2006-10-07 UKS ŻAK Gierałtowiec 33
779 SOWA Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 33
1145 KACZAN Alicja 2006-07-29 MKS WOLAVIA Wołów 33
439 RIWOŃ Wiktoria 2006-06-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 33
17-20 3508 HUTNIK Nikola 2005-07-28 TKS GRANIT Strzelin 27
984 SOBCZAK Natalia 2005-09-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 27
986 WŁODARCZYK Nicoll 2004-02-04 GLKS ORLĘTA Krosnowice 27
778 BOJANOWSKA Magdalena 2006-11-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny 27
21 3129 SUŁAWA Katarzyna 2005-01-10 MLKS SUDETY Międzylesie 24
22 6866 SUDOMIRSKA Daria 2006-12-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 22
23-24 5310 ZAJĄC Hanna 2006-11-22 KU AZS UE Wrocław 19
1883 WOJCIECHOWSKA Sara 2008-04-12 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 19
25-28 786 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010-06-17 MKS ROKITA Brzeg Dolny 15
780 ZAGUŁA Julia 2008-01-07 MKS ROKITA Brzeg Dolny 15
1150 SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów 15
1148 KUBERA Małgorzata 2008-07-04 MKS WOLAVIA Wołów 15
29-33 3123 FURTAK Milena 2006-10-17 MLKS SUDETY Międzylesie 10
6849 KORSZUN Oliwia 2007-05-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 10
1881 ŁUCZAK Lena 2008-01-24 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 10
3120 FILIŃSKA Martna 2008-06-26 MLKS SUDETY Międzylesie 10
781 ZACZKIEWICZ Iga 2007-12-27 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 10
Sędzia Główny
Andrzej SIWEK
Obsługa komputerowa: Władysław Chrabąszcz