ranking po 3 WTK/OTK juniorów

DOLNOŚLĄSKI RANKING JUNIORÓW PO III WTK / GPP SEZONU 2019/2020
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 443 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 ULKS Ciechów 338 LO21
2. 3357 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 259
3. 675 WNĘK Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław 246
4. 2915 GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 LKS ODRA Głoska 211
5. 2755 GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin 199
6. 679 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 189
7. 678 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 171
8. 5924 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 169
9. 1135 SIELSKI Paweł 2002-04-24 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 165
10. 677 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 160
11. 2760 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 144
12. 473 PIETRECKI Jakub 2003-07-27 GLKS ORLĘTA Krosnowice 142
13. 9200 BOREK Arkadiusz 2004-06-30 ULKS ŚLĘŻA Wiry 136
14. 1782 PACIOREK Łukasz 2004-11-29 KTS Wolbromek 123
15. 476 SOBCZAK Dariusz 2003-05-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 120
16. 680 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 117
17. 5980 SEJ Szymon 2003-03-02 UKS ŻAK Gierałtowiec 112
18. 5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 104
19. 5341 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 103
20. 5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 100
21. 2758 WIŚNIEWSKI Przemysław 2004-04-22 TKS GRANIT Strzelin 86
22. 6504 ŁYŻWA Szymon 2004-12-28 SL SALOS Dzierżoniów 66
23. 470 DASIEWICZ Mateusz 2006-05-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 66
24. 8820 STODOLICA Mikołaj 2004-05-27 SL SALOS Dzierżoniów 53
25. 6501 HANDZLIK Dominik 2006-10-06 SL SALOS Dzierżoniów 51
26. 2753 MATUSIEWICZ Kamil g 2003-07-15 TKS GRANIT Strzelin 49
27. 938 BZOWY Bartosz 2005-11-08 MLKS SUDETY Międzylesie 48
28. 5998 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 48
29. 5917 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 47
30. 2928 STANIOWSKI Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 46
31. 681 MALARZ Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław 44
32. 6505 SZELIGA Karol 2005-02-07 SL SALOS Dzierżoniów 43
33. 9202 KRZYWY Aleksander 2003-12-04 ULKS ŚLĘŻA Wiry 42
34. 2751 SZUMNY Filip 2003-11-16 TKS GRANIT Strzelin 36
35. 6507 ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2005-02-20 SL SALOS Dzierżoniów 36
36. 6506 SZYMAŃSKI Szymon 2005-11-05 SL SALOS Dzierżoniów 35
37. 8803 DUMA Marek 2005-11-15 LZS PŁOMIEŃ Makowice 32
38. 9203 LECH Adam 2003-12-08 ULKS ŚLĘŻA Wiry 31
39. 5997 JAŁOWIECKI Bartosz 2002-07-10 KS GÓRNIK Polkowice 28
40. 4130 SKOWROŃSKI Kacper 2003-06-18 UKS TS SPARTA Lubań 27
41. 6004 RYGLICKI Mikołaj 2004-04-08 KS GÓRNIK Polkowice 26
42. 8804 DUMA Wojciech 2004-08-11 LZS PŁOMIEŃ Makowice 25
43. 471 GAŁOWSKI Patryk 2003-08-06 GLKS ORLĘTA Krosnowice 21
44. 4124 BRAŃSKI Mateusz 2009-12-16 UKS TS SPARTA Lubań 21
45. 4131 SKRZYPIEC Filip 2008-09-19 UKS TS SPARTA Lubań 21
46. 4125 BRZOSTEK Mateusz 2004-05-20 UKS TS SPARTA Lubań 19
47. 682 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 18
48. 6503 LITWIŃSKI Marcel 2004-08-11 SL SALOS Dzierżoniów 18
49. 2756 JUREK Szymon 2006-04-14 TKS GRANIT Strzelin 14
50. 7315 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006-07-30 KU AZS UE Wrocław 13
51. 10707 SACHAJDAK Jakub 2004 TKS GRANIT Strzelin 12
52. 2929 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 12
53. 4132 WIŚNIEWSKI Mateusz 2009-10-05 UKS TS SPARTA Lubań 11
54. 4129 RELISZKA Mateusz 2002-03-24 UKS TS SPARTA Lubań 11
55. 6502 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 11
56. 9198 KRAJEWSKI Krzysztof 2008-10-25 ULKS ŚLĘŻA Wiry 10
4485 `
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 958 8
2 TKS GRANIT Strzelin 540 7
3 GLKS ORLĘTA Krosnowice 349 4
4 ULKS Ciechów 338 1
5 SL SALOS Dzierżoniów 313 8
6 MKS WOLAVIA Wołów 307 3
7 LKS ODRA Głoska 269 3
8 LZS SKS Raszówka 259 1
9 ULKS ŚLĘŻA Wiry 219 4
10 LKTS ZENIT Międzybórz 216 2
11 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 165 1
12 KTS Wolbromek 123 1
13 UKS ŻAK Gierałtowiec 112 1
14 UKS TS SPARTA Lubań 110 6
15 KS GÓRNIK Polkowice 102 3
16 LZS PŁOMIEŃ Makowice 57 2
17 MLKS SUDETY Międzylesie 48 1
4485 56
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz