ranking po 2 WTK/OTK juniorów

Wrocław, 08.12.2019
DOLNOŚLĄSKI RANKING JUNIORÓW PO II WTK/ GPP SEZONU 2019/2020
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 443 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 ULKS Ciechów 330 LO26
2. 675 WNĘK Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław 274
3. 3357 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 269
4. 2915 GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 LKS ODRA Głoska 226
5. 2755 GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin 179
6. 5924 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 177
7. 679 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 171
8. 678 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 169
9. 1135 SIELSKI Paweł 2002-04-24 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 165
10. 473 PIETRECKI Jakub 2003-07-27 GLKS ORLĘTA Krosnowice 142
11. 677 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 141
12. 9200 BOREK Arkadiusz 2004-06-30 ULKS ŚLĘŻA Wiry 136
13. 476 SOBCZAK Dariusz 2003-05-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 125
14. 2760 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 120
15. 680 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 114
16. 5980 SEJ Szymon 2003-03-02 UKS ŻAK Gierałtowiec 112
17. 8820 STODOLICA Mikołaj 2004-05-27 SL SALOS Dzierżoniów 99
18. 5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 98
19. 5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 84
20. 2758 WIŚNIEWSKI Przemysław 2004-04-22 TKS GRANIT Strzelin 84
21. 1782 PACIOREK Łukasz 2004-11-29 KTS Wolbromek 79
22. 5341 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 55
23. 6504 ŁYŻWA Szymon 2004-12-28 SL SALOS Dzierżoniów 55
24. 470 DASIEWICZ Mateusz 2006-05-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 52
25. 5998 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 48
26. 681 MALARZ Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław 44
27. 9202 KRZYWY Aleksander 2003-12-04 ULKS ŚLĘŻA Wiry 43
28. 5917 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 40
29. 471 GAŁOWSKI Patryk 2003-08-06 GLKS ORLĘTA Krosnowice 39
30. 938 BZOWY Bartosz 2005-11-08 MLKS SUDETY Międzylesie 38
31. 6456 ŻYŁA Tomasz 2003-05-27 UKS TS Kiełczów 34
32. 2753 MATUSIEWICZ Kamil g 2003-07-15 TKS GRANIT Strzelin 31
33. 5997 JAŁOWIECKI Bartosz 2002-07-10 KS GÓRNIK Polkowice 28
34. 2751 SZUMNY Filip 2003-11-16 TKS GRANIT Strzelin 26
35. 6004 RYGLICKI Mikołaj 2004-04-08 KS GÓRNIK Polkowice 26
36. 6505 SZELIGA Karol 2005-02-07 SL SALOS Dzierżoniów 25
37. 6506 SZYMAŃSKI Szymon 2005-11-05 SL SALOS Dzierżoniów 25
38. 9203 LECH Adam 2003-12-08 ULKS ŚLĘŻA Wiry 24
39. 6457 MATLOCH Antoni 2003-06-11 UKS TS Kiełczów 23
40. 4125 BRZOSTEK Mateusz 2004-05-20 UKS TS SPARTA Lubań 19
41. 682 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 18
42. 6503 LITWIŃSKI Marcel 2004-08-11 SL SALOS Dzierżoniów 18
43. 5925 BEDNAREK Bartosz 2004-09-09 LKTS ZENIT Międzybórz 18
44. 4130 SKOWROŃSKI Kacper 2003-06-18 UKS TS SPARTA Lubań 16
45. 6501 HANDZLIK Dominik 2006-10-06 SL SALOS Dzierżoniów 13
46. 7315 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006-07-30 KU AZS UE Wrocław 13
47. 4124 BRAŃSKI Mateusz 2009-12-16 UKS TS SPARTA Lubań 11
48. 6507 ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2005-02-20 SL SALOS Dzierżoniów 11
49. 4131 SKRZYPIEC Filip 2008-09-19 UKS TS SPARTA Lubań 11
50. 4132 WIŚNIEWSKI Mateusz 2009-10-05 UKS TS SPARTA Lubań 11
4109 `
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 944 8
2 TKS GRANIT Strzelin 440 5
3 GLKS ORLĘTA Krosnowice 358 4
4 ULKS Ciechów 330 1
5 LZS SKS Raszówka 269 1
6 SL SALOS Dzierżoniów 246 7
7 MKS WOLAVIA Wołów 237 3
8 LKTS ZENIT Międzybórz 235 3
9 LKS ODRA Głoska 226 1
10 ULKS ŚLĘŻA Wiry 203 3
11 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 165 1
12 UKS ŻAK Gierałtowiec 112 1
13 KS GÓRNIK Polkowice 102 3
14 KTS Wolbromek 79 1
15 UKS TS SPARTA Lubań 68 5
16 UKS TS Kiełczów 57 2
17 MLKS SUDETY Międzylesie 38 1
4109 50
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz