ranking po 2 WTK/OTK juniorów

Wrocław, 28.02.2021
DOLNOŚLĄSKI RANKING PO II GPP/WTK  JUNIORÓW SEZONU 2020/2021
Poz. Lic Nazwisko i imie Rok uodz. Klub Punkty
1. 839 MATKOWSKI Jakub 2003 ULKS Ciechów 108 LO17
2. 5957 WNĘK Stanisław 2004 TKS GRANIT Strzelin 100 LO23
3. 6776 GŁAZOWSKI Kacper 2005 TKS GRANIT Strzelin 90 LO32
4. 933 ŻYGADŁO Franciszek 2008 KU AZS UE Wrocław 66
5. 8817 KLIMEK Piotr 2004 LKTS ZENIT Międzybórz 62
6. 6784 WNĘK Krzysztof 2009 TKS GRANIT Strzelin 59
7. 9753 STODOLICA Mikołaj 2004 SL SALOS Dzierżoniów 57
8. 3479 NAWROT Mikołaj 2005 UKS LIDER Milicz 55
9. 6372 PACIOREK Łukasz 2004 SL SALOS Dzierżoniów 53
10. 5035 KWIATKOWSKI Konrad 2004 UKS IMPULS Kłodzko 51
11. 2621 MALARZ Dawid 2008 KU AZS UE Wrocław 50
12. 5596 ULATOWSKI Wiktor 2007 MKS WOLAVIA Wołów 48
13. 5593 STASZCZYK Jakub 2008 MKS WOLAVIA Wołów 46
14. 9146 KACIUBA Mikołaj 2007 KS GÓRNIK Polkowice 44
15. 5590 KALISZ Karol 2007 MKS WOLAVIA Wołów 41
16. 146 STANIOWSKI Dawid 2010 LKS ODRA Głoska 41
17. 6780 SZUMNY Filip 2003 TKS GRANIT Strzelin 38
18. 1161 DASIEWICZ Mateusz 2006 GLKS ORLĘTA Krosnowice 38
19. 2620 HEINKE Tymoteusz 2008 KU AZS UE Wrocław 32
20. 2618 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006 KU AZS UE Wrocław 32
21. 147 STANIOWSKI Stanisław 2008 LKS ODRA Głoska 32
22. 2623 CIESIELSKI Roch 2004 KU AZS UE Wrocław 32
23. 1166 PIETRECKI Jakub 2003 GLKS ORLĘTA Krosnowice 25
24. 9154 RYGLICKI Mikołaj 2004 KS GÓRNIK Polkowice 25
25. 3452 JAMKA Szymon 2006 GLKS ORLĘTA Krosnowice 25
26. 129 BRYŁA Bartosz 2005 LKS ODRA Głoska 25
27. 9747 ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2005 SL SALOS Dzierżoniów 18
28. 9746 SZYMAŃSKI Szymon 2005 SL SALOS Dzierżoniów 18
29. 6777 JUREK Szymon 2006 TKS GRANIT Strzelin 18
30. 9153 RATAJCZYK Tadeusz 2005 KS GÓRNIK Polkowice 18
31. 3487 SZYMKOWIAK Barjan 2006 UKS LIDER Milicz 14
32. 9750 ZAWADA Radosław 2005 SL SALOS Dzierżoniów 13
33. 9147 LESIŃSKI Patryk 2006 KS GÓRNIK Polkowice 12
34. 11937 ZAJĄC Szymon 2008 KS GÓRNIK Polkowice 12
35. 8495 BOREK Arkadiusz 2004 ULKS ŚLĘŻA Wiry 11
36. 9745 ŁYŻWA Szymon 2004 SL SALOS Dzierżoniów 11
37. 9744 KORNECKI Arkadiusz 2007 SL SALOS Dzierżoniów 11
38. 5033 MOTYKA Julian 2003 UKS IMPULS Kłodzko 11
39. 8818 LECHOWICZ Tomasz 2006 LKTS ZENIT Międzybórz 10
40. 9748 SZELIGA Karol 2005 SL SALOS Dzierżoniów 10
41. 1157 BLACHARCZYK Igor 2006 GLKS ORLĘTA Krosnowice 10
42. 5034 BOCHOWICZ Oliwier 2009 UKS IMPULS Kłodzko 10
43. 12104 WASZKOWIAK Alan 2006 LKTS ZENIT Międzybórz 10
44. 6779 SKRZYDŁOWSKI Tobiasz 2007 TKS GRANIT Strzelin 10
1502 `
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodników
1 TKS GRANIT Strzelin 315 6
2 KU AZS UE Wrocław 212 5
3 SL SALOS Dzierżoniów 191 8
4 MKS WOLAVIA Wołów 135 3
5 KS GÓRNIK Polkowice 111 5
6 ULKS Ciechów 108 1
7 GLKS ORLĘTA Krosnowice 98 4
8 LKS ODRA Głoska 98 3
9 LKTS ZENIT Międzybórz 82 3
10 UKS IMPULS Kłodzko 72 3
11 UKS LIDER Milicz 69 2
12 ULKS ŚLĘŻA Wiry 11 1
1502 44
Opracował: Władysław Chrabąszcz