ranking po 2 WTK/OTK juniorek

Wrocław, 28.02.2021
DOLNOŚLĄSKI RANKING JUNIOREK PO II GPP/WTK SEZONU 2020/2021
Poz. Lic Nazwisko i imię Rok urodz. Klub Punkty
1. 922 GAWORSKA Zuzanna 2003 KU AZS UE Wrocław 129 LO10
2. 923 FURMAN Julia 2005 KU AZS UE Wrocław 129 LO12
3. 926 GAWORSKA Natalia 2007 KU AZS UE Wrocław 108
4. 927 JARECKA Malwina 2006 KU AZS UE Wrocław 108
5. 924 KRYSIŃSKA Paula 2005 KU AZS UE Wrocław 90 LO27
6. 3222 GAŁKA Zuzanna 2004 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 70
7. 7710 RIWOŃ Wiktoria 2006 MKS ROKITA Brzeg Dolny 59
8. 5595 ULATOWSKA Anna 2009 MKS WOLAVIA Wołów 57
9. 7707 PRZYBYŁ Liliana 2006 MKS ROKITA Brzeg Dolny 55
10. 7098 PODYMA Karolina 2005 UKS IMPULS Kłodzko 53
11. 3481 MURAWSKA Sandra 2007 UKS LIDER Milicz 51
12. 11580 UDALOVA Polina 2004 KU AZS UE Wrocław 50
13. 7712 SOWA Anżelika 2007 MKS ROKITA Brzeg Dolny 48
14. 7703 BOJANOWSKA Magdalena 2006 MKS ROKITA Brzeg Dolny 46
15. 5588 HOŁODNIUK Paulina 2006 MKS WOLAVIA Wołów 44
16. 5592 SKAWIŃSKA Nikola 2007 MKS WOLAVIA Wołów 41
17. 7702 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010 MKS ROKITA Brzeg Dolny 41
18. 5589 KACZAN Alicja 2006 MKS WOLAVIA Wołów 38
19. 1366 SUŁAWA Katarzyna 2005 MLKS SUDETY Międzylesie 38
20. 1365 NETER Oliwia 2004 MLKS SUDETY Międzylesie 35
21. 7708 PUŁECKA Gabriela 2010 MKS ROKITA Brzeg Dolny 33
22. 1170 WNUK Natalia 2006 GLKS ORLĘTA Krosnowice 31
23. 7704 CHRĄCHOL Marika 2010 MKS ROKITA Brzeg Dolny 30
24. 1164 KURZELA Natalia 2004 GLKS ORLĘTA Krosnowice 27
25. 1367 FURTAK Milena 2006 MLKS SUDETY Międzylesie 27
26. 8611 BAJAKA Wiktoria 2006 KU AZS UE Wrocław 22
27. 1368 FILIŃSKA Martyna 2008 MLKS SUDETY Międzylesie 22
28. 6786 MIKOŁAJCZYK Martyna 2005 TKS GRANIT Strzelin 22
29. 6783 WITKOWSKA Alicja 2009 TKS GRANIT Strzelin 22
30. 136 JEZIERSKA Ananda 2003 LKS ODRA Głoska 14
31. 9252 WOJTYŁA Maja 2010 MKS WOLAVIA Wołów 14
32. 6781 ŚLIWIŃSKA Amelia 2007 TKS GRANIT Strzelin 14
1568
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodniczek
1 KU AZS UE Wrocław 636 7
2 MKS ROKITA Brzeg Dolny 312 7
3 MKS WOLAVIA Wołów 194 5
4 MLKS SUDETY Międzylesie 122 4
5 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 70 1
6 TKS GRANIT Strzelin 58 3
7 GLKS ORLĘTA Krosnowice 58 2
8 UKS IMPULS Kłodzko 53 1
9 UKS LIDER Milicz 51 1
10 LKS ODRA Głoska 14 1
1568 32
Opracował: Władysław Chrabąszcz