ranking po 2 WTK/OTK juniorek

Wrocław, 25.11.2018
DOLNOŚLĄSKI RANKING JUNIOREK PO II WTK / GPP SEZONU 2018/2019
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 175 WĘGRZYN Katarzyna 2001-01-09 KU AZS UE Wrocław 460 LO
2. 174 WĘGRZYN Anna 2001-01-09 KU AZS UE Wrocław 420 LO
3. 170 GAWORSKA Zuzanna 2003-04-30 KU AZS UE Wrocław 298 LO
4. 436 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003-01-24 MKS ROKITA Brzeg Dolny 242 LO
5. 434 CHRABĄSZCZ Milena 2002-11-19 MKS ROKITA Brzeg Dolny 194 LO
6. 169 FURMAN Julia 2005-03-06 KU AZS UE Wrocław 187 LO
7. 172 GIRULSKA Julia 2002-03-11 KU AZS UE Wrocław 180 LO
8. 441 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 MKS ROKITA Brzeg Dolny 160
9. 7262 KRYSIŃSKA Paula 2005-11-23 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 138
10. 1879 GAŁKA Zuzanna 2004-09-28 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 137
11. 437 OSSOWSKA Nina 2002-02-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny 113
12. 438 PRZYBYŁ Liliana 2006-11-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny 107
13. 7263 PODYMA Karolina 2005-10-19 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 101
14. 2195 JARECKA Malwina 2006-03-08 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 98
15. 2196 JARECKA Marcelina 2002-02-28 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 95
16. 435 DRACZYŃSKA Martyna 2006-12-11 MKS ROKITA Brzeg Dolny 92
17. 6858 MRÓZ Aleksandra 2003-03-17 UKS ŻAK Gierałtowiec 85
18. 978 KURZELA Natalia 2004-05-18 GLKS ORLĘTA Krosnowice 83
19. 179 GAWORSKA Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław 80
20. 439 RIWOŃ Wiktoria 2006-06-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 80
21. 987 WNUK Natalia 2006-03-16 GLKS ORLĘTA Krosnowice 69
22. 984 SOBCZAK Natalia 2005-09-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 62
23. 1150 SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów 60
24. 779 SOWA Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 59
25. 6843 BREŚ Aleksandra 2006-10-07 UKS ŻAK Gierałtowiec 58
26. 1143 HOŁODNIUK Paulina 2006-03-16 MKS WOLAVIA Wołów 56
27. 6844 CHMARA Karolina 2002-12-22 UKS ŻAK Gierałtowiec 53
28. 982 SATŁAWA Aleksandra 2004-02-05 GLKS ORLĘTA Krosnowice 47
29. 778 BOJANOWSKA Magdalena 2006-11-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny 41
30. 6864 RAJCZAKOWSKA Wiktoria 2003-04-05 UKS ŻAK Gierałtowiec 41
31. 981 SATŁAWA Adrianna 2002-11-21 GLKS ORLĘTA Krosnowice 32
32. 4976 SURÓWKA Julia 2002-11-10 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 29
33. 781 ZACZKIEWICZ Iga 2007-12-27 MKS ROKITA Brzeg Dolny 29
34. 7615 OŻGA Katarzyna 2005-01-05 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 28
35. 1145 KACZAN Alicja 2006-07-29 MKS WOLAVIA Wołów 22
36. 986 WŁODARCZYK Nicoll 2004-02-04 GLKS ORLĘTA Krosnowice 22
37. 1148 KUBERA Małgorzata 2008-07-04 MKS WOLAVIA Wołów 22
38. 786 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010-06-17 MKS ROKITA Brzeg Dolny 18
39. 3126 NETER Oliwia 2004-05-19 MLKS SUDETY Międzylesie 18
40. 3129 SUŁAWA Katarzyna 2005-01-10 MLKS SUDETY Międzylesie 18
41. 1140 SKAWIŃSKA Liwia 2010-01-02 MKS WOLAVIA Wołów 11
42. 1883 WOJCIECHOWSKA Sara 2008-04-12 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 11
43. 8599 WOJTUŚ Karolina 2003-10-02 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 11
44. 780 ZAGUŁA Julia 2008-01-07 MKS ROKITA Brzeg Dolny 11
4178
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodniczek
1 KU AZS UE Wrocław 1625 6
2 MKS ROKITA Brzeg Dolny 1146 12
3 GLKS ORLĘTA Krosnowice 315 6
4 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 267 3
5 UKS ŻAK Gierałtowiec 237 4
6 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 193 2
7 MKS WOLAVIA Wołów 171 5
8 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 159 3
9 MLKS SUDETY Międzylesie 36 2
10 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 29 1
4178 44
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz