ranking po 2 WTK/OTK juniorek

Wrocław, 08.12.2019
DOLNOŚLĄSKI RANKING JUNIOREK PO II WTK/ GPP SEZONU 2019/2020
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 495 GAWORSKA Zuzanna 2003-04-30 KU AZS UE Wrocław 488 LO5
2. 1968 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003-01-24 MKS ROKITA Brzeg Dolny 431 LO12
3. 1965 CHRABĄSZCZ Milena 2002-11-19 MKS ROKITA Brzeg Dolny 372 LO16
4. 496 GIRULSKA Julia 2002-03-11 KU AZS UE Wrocław 314 LO27
5. 4574 KRYSIŃSKA Paula 2005-11-23 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 275
6. 497 FURMAN Julia 2005-03-06 KU AZS UE Wrocław 272
7. 673 GAWORSKA Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław 260
8. 4575 PODYMA Karolina 2005-10-19 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 248
9. 7888 JARECKA Marcelina 2002-02-28 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 202
10. 1969 OSSOWSKA Nina 2002-02-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny 175
11. 1971 PRZYBYŁ Liliana 2006-11-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny 163
12. 498 JARECKA Malwina 2006-03-08 KU AZS UE Wrocław 162
13. 1973 RIWOŃ Wiktoria 2006-06-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 156
14. 1975 SOWA Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 145
15. 1967 DRACZYŃSKA Martyna 2006-12-11 MKS ROKITA Brzeg Dolny 138
16. 472 KURZELA Natalia 2004-05-18 GLKS ORLĘTA Krosnowice 137
17. 478 WNUK Natalia 2006-03-16 GLKS ORLĘTA Krosnowice 123
18. 5979 MRÓZ Aleksandra 2003-03-17 UKS ŻAK Gierałtowiec 117
19. 1964 BOJANOWSKA Magdalena 2006-11-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny 109
20. 5977 CHMARA Karolina 2002-12-22 UKS ŻAK Gierałtowiec 109
21. 1131 GAŁKA Zuzanna 2004-09-28 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 102
22. 5040 BUCZKOWSKA Wiktoria 2004-09-28 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 96
23. 474 SATŁAWA Adrianna 2002-11-21 GLKS ORLĘTA Krosnowice 96
24. 1932 SURÓWKA Julia 2002-11-10 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 89
25. 5334 HOŁODNIUK Paulina 2006-03-16 MKS WOLAVIA Wołów 85
26. 5338 SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów 76
27. 5337 KUBERA Małgorzata 2008-07-04 MKS WOLAVIA Wołów 75
28. 5340 ULATOWSKA Anna 2009-02-04 MKS WOLAVIA Wołów 70
29. 6764 RAJCZAKOWSKA Wiktoria 2003-04-05 UKS ŻAK Gierałtowiec 60
30. 5335 KACZAN Alicja 2006-07-29 MKS WOLAVIA Wołów 58
31. 934 SUŁAWA Katarzyna 2005-01-10 MLKS SUDETY Międzylesie 55
32. 475 SATŁAWA Aleksandra 2004-02-05 GLKS ORLĘTA Krosnowice 51
33. 477 SOBCZAK Natalia 2005-09-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 50
34. 9204 MARCHEWKA Grażyna 2002-10-25 ULKS ŚLĘŻA Wiry 45
35. 1963 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010-06-17 MKS ROKITA Brzeg Dolny 42
36. 4576 OŻGA Katarzyna 2005-01-05 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 41
37. 6760 BREŚ Aleksandra 2006-10-07 UKS ŻAK Gierałtowiec 35
38. 1136 WOJCIECHOWSKA Sara 2008-04-12 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 30
39. 933 NETER Oliwia 2004-05-19 MLKS SUDETY Międzylesie 30
40. 5037 PASIERBSKA Izabela 2006-06-05 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 25
41. 7317 ZAJĄC Hanna 2006-11-22 KU AZS UE Wrocław 25
42. 9201 HAŁUSZKO Wiktoria 2004-03-12 ULKS ŚLĘŻA Wiry 17
43. 937 KOWAL Kornelia 2007-04-08 MLKS SUDETY Międzylesie 17
44. 1137 ZAJĄC Anna 2009-02-08 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 17
45. 9617 WOROBIJ Milena 2007-10-31 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 17
5700
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodniczek
1 MKS ROKITA Brzeg Dolny 1731 9
2 KU AZS UE Wrocław 1521 6
3 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 564 3
4 GLKS ORLĘTA Krosnowice 457 5
5 MKS WOLAVIA Wołów 364 5
6 UKS ŻAK Gierałtowiec 321 4
7 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 202 1
8 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 166 4
9 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 121 2
10 MLKS SUDETY Międzylesie 102 3
11 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 89 1
12 ULKS ŚLĘŻA Wiry 62 2
5700 45
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz