ranking po 1 WKT/OTK juniorów

Wrocław, 13.10.2019
DOLNOŚLĄSKI RANKING JUNIORÓW PO I WTK/GPP SEZONU 2019/2020
Poz. Lic Nazwisko i imię Data ur. Klub Punkty
1. 443 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 ULKS Ciechów 300 LO27
2. 675 WNĘK Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław 266
3. 3357 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 259
4. 2915 GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 LKS ODRA Głoska 226
5. 5924 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 182
6. 678 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 176
7. 2755 GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin 172
8. 679 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 146
9. 5980 SEJ Szymon 2003-03-02 UKS ŻAK Gierałtowiec 146
10. 1135 SIELSKI Paweł 2002-04-24 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 143
11. 677 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 139
12. 8820 STODOLICA Mikołaj 2004-05-27 SL SALOS Dzierżoniów 137
13. 473 PIETRECKI Jakub 2003-07-27 GLKS ORLĘTA Krosnowice 131
14. 476 SOBCZAK Dariusz 2003-05-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 125
15. 680 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 114
16. 9200 BOREK Arkadiusz 2004-06-30 ULKS ŚLĘŻA Wiry 109
17. 2758 WIŚNIEWSKI Przemysław 2004-04-22 TKS GRANIT Strzelin 106
18. 5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 91
19. 5998 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 89
20. 5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 75
21. 2760 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 72
22. 5997 JAŁOWIECKI Bartosz 2002-07-10 KS GÓRNIK Polkowice 58
23. 6004 RYGLICKI Mikołaj 2004-04-08 KS GÓRNIK Polkowice 44
24. 5917 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 42
25. 1782 PACIOREK Łukasz 2004-11-29 KTS Wolbromek 41
26. 470 DASIEWICZ Mateusz 2006-05-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 41
27. 471 GAŁOWSKI Patryk 2003-08-06 GLKS ORLĘTA Krosnowice 41
28. 6456 ŻYŁA Tomasz 2003-05-27 UKS TS Kiełczów 34
29. 5978 CZECH Michał 2003-10-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 28
30. 5341 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 23
31. 6504 ŁYŻWA Szymon 2004-12-28 SL SALOS Dzierżoniów 23
32. 6457 MATLOCH Antoni 2003-06-11 UKS TS Kiełczów 23
33. 682 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 18
34. 2753 MATUSIEWICZ Kamil g 2003-07-15 TKS GRANIT Strzelin 18
35. 6503 LITWIŃSKI Marcel 2004-08-11 SL SALOS Dzierżoniów 18
36. 5925 BEDNAREK Bartosz 2004-09-09 LKTS ZENIT Międzybórz 18
37. 6002 MILNIKIEL Maksymilian 2004-11-08 KS GÓRNIK Polkowice 18
38. 4917 ZIELIŃSKI Patryk 2002-12-18 GLKS Jaworzyna Śląska 18
39. 7315 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006-07-30 KU AZS UE Wrocław 13
40. 938 BZOWY Bartosz 2005-11-08 MLKS SUDETY Międzylesie 13
41. 2751 SZUMNY Filip 2003-11-16 TKS GRANIT Strzelin 13
3749 `
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 872 7
2 TKS GRANIT Strzelin 381 5
3 GLKS ORLĘTA Krosnowice 338 4
4 ULKS Ciechów 300 1
5 LZS SKS Raszówka 259 1
6 LKTS ZENIT Międzybórz 242 3
7 LKS ODRA Głoska 226 1
8 KS GÓRNIK Polkowice 209 4
9 MKS WOLAVIA Wołów 189 3
10 SL SALOS Dzierżoniów 178 3
11 UKS ŻAK Gierałtowiec 174 2
12 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 143 1
13 ULKS ŚLĘŻA Wiry 109 1
14 UKS TS Kiełczów 57 2
15 KTS Wolbromek 41 1
16 GLKS Jaworzyna Śląska 18 1
17 MLKS SUDETY Międzylesie 13 1
3749 41
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz
Limity do II GPP Juniorów zostaną podane po opublikowaniu przez PZTS krajowego rankingu.