ranking po 1 WKT/OTK juniorów

Wrocław, 30.09.2018
DOLNOŚLĄSKI RANKING JUNIORÓW PO I WTK/GPP SEZONU 2018/2019
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 5308 Matkowski Jakub 2003-10-15 KU AZS UE Wrocław 95 LO
2. 377 Wojtyła Norbert 2001-12-13 LKS ODRA Głoska 90 LO
3. 5314 Wnęk Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław 76
4. 6219 Jadach Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 70
5. 1155 Witkowski Tomasz 2001-09-06 MKS WOLAVIA Wołów 64
6. 1591 Goleński Adam 2002-07-14 LKS ODRA Głoska 58
7. 1607 Ucherek Adam 2002-06-14 LKS ODRA Głoska 58
8. 6248 Klimek Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 58
9. 5311 Żurawski Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 54
10. 1606 Szymczak-Pomianowski Kacper 2005-07-04 LKS ODRA Głoska 51
11. 3507 Głazowski Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin 47
12. 7401 Kaciuba Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 47
13. 4975 Opyd Oskar 2001-11-28 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 47
14. 1156 Włodarczyk Kacper 2001-08-22 MKS WOLAVIA Wołów 43
15. 6250 Żuberek Jakub 2001-08-20 LKTS ZENIT Międzybórz 39
16. 6854 Machacz Marek 2003-10-18 UKS ŻAK Gierałtowiec 39
17. 6845 Czech Michał 2003-10-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 39
18. 6865 Sej Szymon 2003-03-02 UKS ŻAK Gierałtowiec 32
19. 6264 Sobieszek Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 32
20. 1151 Staszczyk Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 32
21. 1882 Sielski Paweł 2002-04-24 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 32
22. 5312 Żurawski Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 28
23. 4714 Goleński Jan 2001-03-02 TOP Bolesławiec 26
24. 983 Sobczak Dariusz 2003-05-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 23
25. 5395 Żyła Tomasz 2003-05-27 UKS DWUNASTKA Wrocław 23
26. 2068 Michniacki Franciszek 2005-01-11 MGLKS ODRA Oława 18
27. 1146 Kalisz Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 18
28. 1153 Ulatowski Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 18
29. 7408 Ryglicki Mikołaj 2004-04-08 KS GÓRNIK Polkowice 18
30. 980 Pietrecki Jakub 2003-07-27 GLKS ORLĘTA Krosnowice 11
31. 976 Gałowski Patryk 2003-08-06 GLKS ORLĘTA Krosnowice 11
32. 6247 Bednarek Bartosz 2004-09-09 LKTS ZENIT Międzybórz 11
33. 7400 Jałowiecki Bartosz 2002-07-10 KS GÓRNIK Polkowice 11
34. 6249 Lechowicz Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 11
35. 7405 Milnikiel Maksymilian 2004-11-08 KS GÓRNIK Polkowice 11
36. 3512 Wiśniewski Przemysław 2004-04-22 TKS GRANIT Strzelin 11
1352 `
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 285 5
2 LKS ODRA Głoska 257 4
3 MKS WOLAVIA Wołów 175 5
4 LKTS ZENIT Międzybórz 119 4
5 UKS ŻAK Gierałtowiec 110 3
6 KS GÓRNIK Polkowice 87 4
7 LZS SKS Raszówka 70 1
8 TKS GRANIT Strzelin 58 2
9 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 47 1
10 GLKS ORLĘTA Krosnowice 45 3
11 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 32 1
12 TOP BOLESŁAWIEC 26 1
13 UKS DWUNASTKA Wrocław 23 1
14 MGLKS ODRA Oława 18 1
1352 36
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz