ranking końcowy juniorów

Wrocław, 28.04.2019
DOLNOŚLĄSKI RANKING JUNIORÓW KOŃCOWA SEZONU 2018/2019
korekta 9.06.2019
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 5308 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 KU AZS UE Wrocław 295
2. 377 WOJTYŁA Norbert 2001-12-13 LKS ODRA Głoska 295
3. 6219 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 259
4. 5314 WNĘK Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław 242
5. 1591 GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 LKS ODRA Głoska 223
6. 6248 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 181
7. 5311 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 173
8. 1607 UCHEREK Adam 2002-06-14 LKS ODRA Głoska 166
9. 4975 OPYD Oskar 2001-11-28 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 162
10. 1155 WITKOWSKI Tomasz 2001-09-06 MKS WOLAVIA Wołów 158
11. 3507 GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin 157
12. 6854 MACHACZ Marek 2003-10-18 UKS ŻAK Gierałtowiec 151
13. 6865 SEJ Szymon 2003-03-02 UKS ŻAK Gierałtowiec 146
14. 6250 ŻUBEREK Jakub 2001-08-20 LKTS ZENIT Międzybórz 144
15. 1882 SIELSKI Paweł 2002-04-24 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 124
16. 5312 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 117
17. 6264 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 116
18. 983 SOBCZAK Dariusz 2003-05-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 110
19. 1606 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper 2005-07-04 LKS ODRA Głoska 99
20. 980 PIETRECKI Jakub 2003-07-27 GLKS ORLĘTA Krosnowice 98
21. 5313 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 91
22. 1156 WŁODARCZYK Kacper 2001-08-22 MKS WOLAVIA Wołów 91
23. 7401 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 88
24. 9038 STODOLICA Mikołaj 2004-05-27 SL SALOS Dzierżoniów 84
25. 2028 MĘKARSKI Bartosz 2001-06-26 ULKS Ciechów 82
26. 3512 WIŚNIEWSKI Przemysław 2004-04-22 TKS GRANIT Strzelin 79
27. 1146 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 75
28. 1151 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 73
29. 3128 SOBOTA Krzysztof 2003-08-20 MLKS SUDETY Międzylesie 70
30. 8767 LECH Adam 2003-12-08 ULKS ŚLĘŻA Wiry 68
31. 2027 GĄSIOROWSKI Wiktor 2001-07-17 ULKS Ciechów 68
32. 6845 CZECH Michał 2003-10-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 67
33. 5395 ŻYŁA Tomasz 2003-05-27 UKS DWUNASTKA Wrocław 57
34. 976 GAŁOWSKI Patryk 2003-08-06 GLKS ORLĘTA Krosnowice 52
35. 7400 JAŁOWIECKI Bartosz 2002-07-10 KS GÓRNIK Polkowice 41
36. 7408 RYGLICKI Mikołaj 2004-04-08 KS GÓRNIK Polkowice 36
37. 6249 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 35
38. 6247 BEDNAREK Bartosz 2004-09-09 LKTS ZENIT Międzybórz 29
39. 7405 MILNIKIEL Maksymilian 2004-11-08 KS GÓRNIK Polkowice 29
40. 3513 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 26
41. 4714 GOLEŃSKI Jan 2001-03-02 TOP Bolesławiec 26
42. 5394 MATLOCH Antoni 2003-06-11 UKS DWUNASTKA Wrocław 23
43. 4412 ZIELIŃSKI Patryk 2002-12-18 GLKS Jaworzyna Śląska 18
44. 2068 MICHNIACKI Franciszek 2005-01-11 MGLKS ODRA Oława 18
45. 1153 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 18
46. 975 DASIEWICZ Mateusz 2006-05-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 11
47. 8766 BOREK Arkadiusz 2004-06-30 ULKS ŚLĘŻA Wiry 11
48. 8759 KRZYWY Aleksander 2003-12-04 ULKS ŚLĘŻA Wiry 11
4793 `
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 1034 6
2 LKS ODRA Głoska 783 4
3 MKS WOLAVIA Wołów 415 5
4 LKTS ZENIT Międzybórz 389 4
5 UKS ŻAK Gierałtowiec 364 3
6 GLKS ORLĘTA Krosnowice 271 4
7 TKS GRANIT Strzelin 262 3
8 LZS SKS Raszówka 259 1
9 KS GÓRNIK Polkowice 194 4
10 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 162 1
11 ULKS Ciechów 150 2
12 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 124 1
13 ULKS ŚLĘŻA Wiry 90 3
14 SL SALOS Dzierżoniów 84 1
15 UKS DWUNASTKA Wrocław 80 2
16 MLKS SUDETY Międzylesie 70 1
17 TOP BOLESŁAWIEC 26 1
18 GLKS Jaworzyna Śląska 18 1
19 MGLKS ODRA Oława 18 1
4793 48
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz