ranking końcowy juniorów

Wrocław, 10.10.2020
DOLNOŚLĄSKI RANKING JUNIORÓW KOŃCOWY SEZONU 2019/2020
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 443 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 ULKS Ciechów 351 LO17
2. 675 WNĘK Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław 283 LO30
3. 3357 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 277
4. 2755 GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin 199
5. 5924 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 195
6. 2915 GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 LKS ODRA Głoska 190
7. 679 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 189
8. 1135 SIELSKI Paweł 2002-04-24 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 171
9. 678 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 171
10. 677 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 162
11. 1782 PACIOREK Łukasz 2004-11-29 KTS Wolbromek 158
12. 2760 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 144
13. 473 PIETRECKI Jakub 2003-07-27 GLKS ORLĘTA Krosnowice 142
14. 2758 WIŚNIEWSKI Przemysław 2004-04-22 TKS GRANIT Strzelin 138
15. 9200 BOREK Arkadiusz 2004-06-30 ULKS ŚLĘŻA Wiry 136
16. 8820 STODOLICA Mikołaj 2004-05-27 SL SALOS Dzierżoniów 132
17. 680 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 117
18. 5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 104
19. 5341 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 103
20. 5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 100
21. 9202 KRZYWY Aleksander 2003-12-04 ULKS ŚLĘŻA Wiry 99
22. 5980 SEJ Szymon 2003-03-02 UKS ŻAK Gierałtowiec 98
23. 9203 LECH Adam 2003-12-08 ULKS ŚLĘŻA Wiry 88
24. 5997 JAŁOWIECKI Bartosz 2002-07-10 KS GÓRNIK Polkowice 85
25. 2751 SZUMNY Filip 2003-11-16 TKS GRANIT Strzelin 83
26. 6004 RYGLICKI Mikołaj 2004-04-08 KS GÓRNIK Polkowice 83
27. 476 SOBCZAK Dariusz 2003-05-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 76
28. 470 DASIEWICZ Mateusz 2006-05-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 66
29. 6504 ŁYŻWA Szymon 2004-12-28 SL SALOS Dzierżoniów 66
30. 10707 SACHAJDAK Jakub 2004 TKS GRANIT Strzelin 60
31. 6501 HANDZLIK Dominik 2006-10-06 SL SALOS Dzierżoniów 51
32. 2753 MATUSIEWICZ Kamil g 2003-07-15 TKS GRANIT Strzelin 49
33. 938 BZOWY Bartosz 2005-11-08 MLKS SUDETY Międzylesie 48
34. 5998 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 48
35. 5917 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 47
36. 2928 STANIOWSKI Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 46
37. 681 MALARZ Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław 44
38. 6505 SZELIGA Karol 2005-02-07 SL SALOS Dzierżoniów 43
39. 6507 ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2005-02-20 SL SALOS Dzierżoniów 36
40. 6506 SZYMAŃSKI Szymon 2005-11-05 SL SALOS Dzierżoniów 35
41. 8803 DUMA Marek 2005-11-15 LZS PŁOMIEŃ Makowice 32
42. 4130 SKOWROŃSKI Kacper 2003-06-18 UKS TS SPARTA Lubań 27
43. 8804 DUMA Wojciech 2004-08-11 LZS PŁOMIEŃ Makowice 25
44. 4124 BRAŃSKI Mateusz 2009-12-16 UKS TS SPARTA Lubań 21
45. 4131 SKRZYPIEC Filip 2008-09-19 UKS TS SPARTA Lubań 21
46. 471 GAŁOWSKI Patryk 2003-08-06 GLKS ORLĘTA Krosnowice 21
47. 4125 BRZOSTEK Mateusz 2004-05-20 UKS TS SPARTA Lubań 19
48. 682 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 18
49. 6503 LITWIŃSKI Marcel 2004-08-11 SL SALOS Dzierżoniów 18
50. 2756 JUREK Szymon 2006-04-14 TKS GRANIT Strzelin 14
51. 7315 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006-07-30 KU AZS UE Wrocław 13
52. 2929 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 12
53. 4129 RELISZKA Mateusz 2002-03-24 UKS TS SPARTA Lubań 11
54. 6502 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 11
55. 4132 WIŚNIEWSKI Mateusz 2009-10-05 UKS TS SPARTA Lubań 11
56. 9198 KRAJEWSKI Krzysztof 2008-10-25 ULKS ŚLĘŻA Wiry 10
4997 `
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 997 8
2 TKS GRANIT Strzelin 687 7
3 SL SALOS Dzierżoniów 392 8
4 ULKS Ciechów 351 1
5 ULKS ŚLĘŻA Wiry 333 4
6 MKS WOLAVIA Wołów 307 3
7 GLKS ORLĘTA Krosnowice 305 4
8 LZS SKS Raszówka 277 1
9 LKS ODRA Głoska 248 3
10 LKTS ZENIT Międzybórz 242 2
11 KS GÓRNIK Polkowice 216 3
12 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 171 1
13 KTS Wolbromek 158 1
14 UKS TS SPARTA Lubań 110 6
15 UKS ŻAK Gierałtowiec 98 1
16 LZS PŁOMIEŃ Makowice 57 2
17 MLKS SUDETY Międzylesie 48 1
4997 56
Opracował: Władysław Chrabąszcz