ranking końcowy juniorek

Wrocław, 29.04.2018
KOMUNIKAT  DOZTS WROCŁAW  nr     /2017/2018
DOLNOŚLĄSKI RANKING JUNIOREK KOŃCOWY SEZONU 2017/2018
Poz. Lic Nazwisko i imię Data ur. Klub Punkty
1. 00184 WĘGRZYN Anna 2001-01-09 KU AZS UE Wrocław 760 LO
2. 00185 WĘGRZYN Katarzyna 2001-01-09 KU AZS UE Wrocław 715 LO
3. 00189 MATWISZYN Natalia 2000-06-02 KU AZS UE Wrocław 367
4. 00188 GAWORSKA Zuzanna 2003-04-30 KU AZS UE Wrocław 315 LO
5. 00896 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003-01-24 MKS ROKITA Brzeg Dolny 309 LOd
6. 00897 CHRABĄSZCZ Milena 2002-11-19 MKS ROKITA Brzeg Dolny 280 LOd
7. 00192 GIRULSKA Julia 2002-03-11 KU AZS UE Wrocław 237
8. 00900 OSSOWSKA Nina 2002-02-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny 236
9. 02227 JARECKA Marcelina 2002-02-28 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 180
10. 01080 SATŁAWA Adrianna 2002-11-21 GLKS ORLĘTA Krosnowice 159
11. 00898 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 MKS ROKITA Brzeg Dolny 159
12. 00194 FURMAN Julia 2005-03-06 KU AZS UE Wrocław 159
13. 03434 KRYSIŃSKA Paula 2005-11-23 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 154
14. 02474 GAŁKA Zuzanna 2004-09-28 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 137
15. 05418 WALOWSKA Wiktoria 2000-12-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 129
16. 04237 PRZYBYŁ Liliana 2006-11-12 MKS WOLAVIA Wołów 121
17. 02226 JARECKA Malwina 2006-03-08 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 119
18. 03433 PODYMA Karolina 2005-10-19 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 114
19. 07221 MRÓZ Aleksandra 2003-03-17 UKS ŻAK Gierałtowiec 114
20. 01081 SATŁAWA Aleksandra 2004-02-05 GLKS ORLĘTA Krosnowice 107
21. 00193 OŻGA Weronika 2003-12-03 KU AZS UE Wrocław 103
22. 09128 CHMARA Karolina 2002-12-22 UKS ŻAK Gierałtowiec 100
23. 05711 SZUMERA Kamila 2002-11-11 LZS TĘCZA Pisarzowice 97
24. 01076 KURZELA Natalia 2004-05-18 GLKS ORLĘTA Krosnowice 95
25. 00904 RIWOŃ Wiktoria 2006-06-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 95
26. 00906 DRACZYŃSKA Martyna 2006-12-11 MKS ROKITA Brzeg Dolny 84
27. 01917 SURÓWKA Julia 2002-11-10 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 72
28. 01089 WNUK Natalia 2006-03-16 GLKS ORLĘTA Krosnowice 60
29. 00901 KOLBUSZ Julia 2002-07-25 MKS ROKITA Brzeg Dolny 60
30. 00903 BOJANOWSKA Magdalena 2006-11-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny 55
31. 03435 OLCZYK Izabella 2004-05-28 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 55
32. 03749 KOSTRZEWA Martyna 2004-03-24 KS AJDE Oleśnica 48
33. 01086 SOBCZAK Natalia 2005-09-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 48
34. 01090 PĄCZKO Roksana 2001-08-23 GLKS ORLĘTA Krosnowice 48
35. 04236 HOŁODNIUK Paulina 2006-03-16 MKS WOLAVIA Wołów 48
36. 00195 GAWORSKA Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław 28
37. 00905 SOWA Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 28
38. 04225 KACZAN Alicja 2006-07-29 MKS WOLAVIA Wołów 22
39. 07217 RAJCZAKOWSKA Wiktoria 2003-04-05 UKS ŻAK Gierałtowiec 16
40. 06804 BUCZKOWSKA Wiktoria 2004-09-28 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 16
41. 07225 BREŚ Aleksandra 2006-10-07 UKS ŻAK Gierałtowiec 16
42. 01088 WŁODARCZYK Nicoll 2004-02-04 GLKS ORLĘTA Krosnowice 16
6081
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodniczek
1 KU AZS UE Wrocław 2684 8
2 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 1306 9
3 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 533 7
4 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 323 3
5 MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE 299 2
6 UKS ŻAK Gierałtowiec 246 4
7 MKS WOLAVIA Wołów 191 3
8 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 137 1
9 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 129 1
10 LZS TĘCZA Pisarzowice 97 1
11 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 72 1
12 KS AJDE Oleśnica 48 1
13 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 16 1
6081 42
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz