ranking końcowy juniorek

Wrocław,28.04.2019
DOLNOŚLĄSKI RANKING JUNIOREK KOŃCOWY SEZONU 2018/2019
korekta 9.06.2019
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 175 WĘGRZYN Katarzyna 2001-01-09 KU AZS UE Wrocław 735
2. 174 WĘGRZYN Anna 2001-01-09 KU AZS UE Wrocław 720
3. 170 GAWORSKA Zuzanna 2003-04-30 KU AZS UE Wrocław 466 LO
4. 436 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003-01-24 MKS ROKITA Brzeg Dolny 412 LO
5. 434 CHRABĄSZCZ Milena 2002-11-19 MKS ROKITA Brzeg Dolny 324 LO
6. 172 GIRULSKA Julia 2002-03-11 KU AZS UE Wrocław 290
7. 169 FURMAN Julia 2005-03-06 KU AZS UE Wrocław 267
8. 441 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 MKS ROKITA Brzeg Dolny 245
9. 437 OSSOWSKA Nina 2002-02-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny 233
10. 7262 KRYSIŃSKA Paula 2005-11-23 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 233
11. 2196 JARECKA Marcelina 2002-02-28 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 203
12. 1879 GAŁKA Zuzanna 2004-09-28 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 182
13. 7263 PODYMA Karolina 2005-10-19 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 175
14. 438 PRZYBYŁ Liliana 2006-11-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny 168
15. 6858 MRÓZ Aleksandra 2003-03-17 UKS ŻAK Gierałtowiec 163
16. 2195 JARECKA Malwina 2006-03-08 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 144
17. 179 GAWORSKA Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław 142
18. 6844 CHMARA Karolina 2002-12-22 UKS ŻAK Gierałtowiec 137
19. 435 DRACZYŃSKA Martyna 2006-12-11 MKS ROKITA Brzeg Dolny 130
20. 981 SATŁAWA Adrianna 2002-11-21 GLKS ORLĘTA Krosnowice 128
21. 439 RIWOŃ Wiktoria 2006-06-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 128
22. 978 KURZELA Natalia 2004-05-18 GLKS ORLĘTA Krosnowice 124
23. 4976 SURÓWKA Julia 2002-11-10 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 107
24. 987 WNUK Natalia 2006-03-16 GLKS ORLĘTA Krosnowice 102
25. 6864 RAJCZAKOWSKA Wiktoria 2003-04-05 UKS ŻAK Gierałtowiec 101
26. 779 SOWA Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 101
27. 982 SATŁAWA Aleksandra 2004-02-05 GLKS ORLĘTA Krosnowice 98
28. 8477 KLIMEK Angelika 2001-01-08 LKTS ZENIT Międzybórz 94
29. 6843 BREŚ Aleksandra 2006-10-07 UKS ŻAK Gierałtowiec 93
30. 984 SOBCZAK Natalia 2005-09-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 87
31. 778 BOJANOWSKA Magdalena 2006-11-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny 71
32. 1150 SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów 60
33. 1143 HOŁODNIUK Paulina 2006-03-16 MKS WOLAVIA Wołów 56
34. 1148 KUBERA Małgorzata 2008-07-04 MKS WOLAVIA Wołów 42
35. 781 ZACZKIEWICZ Iga 2007-12-27 MKS ROKITA Brzeg Dolny 29
36. 7615 OŻGA Katarzyna 2005-01-05 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 28
37. 8518 BUCZKOWSKA Wiktoria 2004-09-28 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 25
38. 1145 KACZAN Alicja 2006-07-29 MKS WOLAVIA Wołów 22
39. 986 WŁODARCZYK Nicoll 2004-02-04 GLKS ORLĘTA Krosnowice 22
40. 8758 MARCHEWKA Grażyna 2002-10-25 ULKS ŚLĘŻA Wiry 20
41. 786 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010-06-17 MKS ROKITA Brzeg Dolny 18
42. 3126 NETER Oliwia 2004-05-19 MLKS SUDETY Międzylesie 18
43. 3129 SUŁAWA Katarzyna 2005-01-10 MLKS SUDETY Międzylesie 18
44. 1140 SKAWIŃSKA Liwia 2010-01-02 MKS WOLAVIA Wołów 11
45. 1883 WOJCIECHOWSKA Sara 2008-04-12 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 11
46. 8599 WOJTUŚ Karolina 2003-10-02 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 11
47. 780 ZAGUŁA Julia 2008-01-07 MKS ROKITA Brzeg Dolny 11
7005
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodniczek
1 KU AZS UE Wrocław 2620 6
2 MKS ROKITA Brzeg Dolny 1870 12
3 GLKS ORLĘTA Krosnowice 561 6
4 UKS ŻAK Gierałtowiec 494 4
5 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 436 3
6 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 347 2
7 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 204 3
8 MKS WOLAVIA Wołów 191 5
9 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 107 1
10 LKTS ZENIT Międzybórz 94 1
11 MLKS SUDETY Międzylesie 36 2
12 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 25 1
13 ULKS ŚLĘŻA Wiry 20 1
7005 47
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz