wyniki 3 WTK juniorów

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów
Brzeg Dolny 26.01.2020
gra pojedyncza juniorów
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
Pozycja Licencja Nazwisko Data Nazwa klubu Punkty
urodz.
1 2755 GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin 70
2 3357 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 66
3 675 WNĘK Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław 62
4 679 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 59
5 677 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 57
6 678 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 55
7 5924 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 53
8 2915 GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 LKS ODRA Głoska 51
9 2760 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 50
10 5341 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 48
11 2928 STANIOWSKI Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 46
12 1782 PACIOREK Łukasz 2004-11-29 KTS Wolbromek 44
13-14 680 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 41
5980 SEJ Szymon 2003-03-02 UKS ŻAK Gierałtowiec 41
15-16 6501 HANDZLIK Dominik 2006-10-06 SL SALOS Dzierżoniów 38
5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 38
17-20 473 PIETRECKI Jakub 2003-07-27 GLKS ORLĘTA Krosnowice 32
9200 BOREK Arkadiusz 2004-06-30 ULKS ŚLĘŻA Wiry 32
8803 DUMA Marek 2005-11-15 LZS PŁOMIEŃ Makowice 32
2758 WIŚNIEWSKI Przemysław 2004-04-22 TKS GRANIT Strzelin 32
21-24 5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 25
8804 DUMA Wojciech 2004-08-11 LZS PŁOMIEŃ Makowice 25
470 DASIEWICZ Mateusz 2006-05-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 25
6507 ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2005-02-20 SL SALOS Dzierżoniów 25
25-28 5917 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 18
6505 SZELIGA Karol 2005-02-07 SL SALOS Dzierżoniów 18
9203 LECH Adam 2003-12-08 ULKS ŚLĘŻA Wiry 18
2753 MATUSIEWICZ Kamil g 2003-07-15 TKS GRANIT Strzelin 18
29 2756 JUREK Szymon 2006-04-14 TKS GRANIT Strzelin 14
30 476 SOBCZAK Dariusz 2003-05-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 13
31-32 10707 SACHAJDAK Jakub 26.06.1905 TKS GRANIT Strzelin 12
2929 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 12
33-36 6504 ŁYŻWA Szymon 2004-12-28 SL SALOS Dzierżoniów 11
4129 RELISZKA Mateusz 2002-03-24 UKS TS SPARTA Lubań 11
6502 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 11
4130 SKOWROŃSKI Kacper 2003-06-18 UKS TS SPARTA Lubań 11
37-43 6506 SZYMAŃSKI Szymon 2005-11-05 SL SALOS Dzierżoniów 10
9198 KRAJEWSKI Krzysztof 2008-10-25 ULKS ŚLĘŻA Wiry 10
938 BZOWY Bartosz 2005-11-08 MLKS SUDETY Międzylesie 10
4124 BRAŃSKI Mateusz 2009-12-16 UKS TS SPARTA Lubań 10
2751 SZUMNY Filip 2003-11-16 TKS GRANIT Strzelin 10
4131 SKRZYPIEC Filip 2008-09-19 UKS TS SPARTA Lubań 10
9202 KRZYWY Aleksander 2003-12-04 ULKS ŚLĘŻA Wiry 10
Sędzia Główny
Andrzej SIWEK
Obsługa komputerowa: Władysław Chrabąszcz