wyniki 2 WTK juniorów

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów
Brzeg Dolny 4.11.2018
gra pojedyncza juniorów
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
Pozycja Licencja Nazwisko Data Nazwa klubu Punkty
urodz.
1 5314 WNĘK Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław 70
2 5311 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 66
3 6248 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 62
4 1591 GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 LKS ODRA Głoska 59
5 6219 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 57
6 3507 GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin 55
7 1607 UCHEREK Adam 2002-06-14 LKS ODRA Głoska 53
8 5312 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 51
9 5313 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 50
10 1156 WŁODARCZYK Kacper 2001-08-22 MKS WOLAVIA Wołów 48
11 6264 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 46
12 1155 WITKOWSKI Tomasz 2001-09-06 MKS WOLAVIA Wołów 44
13-14 7401 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 41
6854 MACHACZ Marek 2003-10-18 UKS ŻAK Gierałtowiec 41
15-16 3512 WIŚNIEWSKI Przemysław 2004-04-22 TKS GRANIT Strzelin 38
9038 STODOLICA Mikołaj 2004-05-27 SL SALOS Dzierżoniów 38
17-18 6865 SEJ Szymon 2003-03-02 UKS ŻAK Gierałtowiec 34
1146 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 34
19-20 980 PIETRECKI Jakub 2003-07-27 GLKS ORLĘTA Krosnowice 30
7400 JAŁOWIECKI Bartosz 2002-07-10 KS GÓRNIK Polkowice 30
21 6845 CZECH Michał 2003-10-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 28
22 6250 ŻUBEREK Jakub 2001-08-20 LKTS ZENIT Międzybórz 26
23-24 1151 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 23
976 GAŁOWSKI Patryk 2003-08-06 GLKS ORLĘTA Krosnowice 23
25-28 7408 RYGLICKI Mikołaj 2004-04-08 KS GÓRNIK Polkowice 18
4412 ZIELIŃSKI Patryk 2002-12-18 GLKS Jaworzyna Śląska 18
7405 MILNIKIEL Maksymilian 2004-11-08 KS GÓRNIK Polkowice 18
983 SOBCZAK Dariusz 2003-05-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 18
29-31 3128 SOBOTA Krzysztof 2003-08-20 MLKS SUDETY Międzylesie 13
6249 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 13
4975 OPYD Oskar 2001-11-28 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 13
Adam Ucherek otrzymał zółtą kartkę za niesportowe zachowanie (rzucenie rakietki)
Sędzia Główny
Andrzej SIWEK
Obsługa komputerowa: Władysław Chrabąszcz