wyniki 2 WTK juniorek

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów
Wołów 17.11.2019
gra pojedyncza juniorek
Klasyfikacja końcowa
Pozycja Nr Nazwisko i imię Data Nazwa klubu Punkty
licencji urodz.
1 4575 PODYMA Karolina 2005-10-19 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 70
2 4574 KRYSIŃSKA Paula 2005-11-23 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 66
3 496 GIRULSKA Julia 2002-03-11 KU AZS UE Wrocław 62
4 673 GAWORSKA Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław 59
5 498 JARECKA Malwina 2006-03-08 KU AZS UE Wrocław 57
6 1975 SOWA Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 55
7 1973 RIWOŃ Wiktoria 2006-06-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 53
8 1971 PRZYBYŁ Liliana 2006-11-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny 51
9 1967 DRACZYŃSKA Martyna 2006-12-11 MKS ROKITA Brzeg Dolny 50
10 472 KURZELA Natalia 2004-05-18 GLKS ORLĘTA Krosnowice 48
11 478 WNUK Natalia 2006-03-16 GLKS ORLĘTA Krosnowice 46
12 5334 HOŁODNIUK Paulina 2006-03-16 MKS WOLAVIA Wołów 44
13-14 7888 JARECKA Marcelina 2002-02-28 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 41
1964 BOJANOWSKA Magdalena 2006-11-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny 41
15-16 5338 SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów 38
5040 BUCZKOWSKA Wiktoria 2004-09-28 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 38
17 5340 ULATOWSKA Anna 2009-02-04 MKS WOLAVIA Wołów 35
18 5335 KACZAN Alicja 2006-07-29 MKS WOLAVIA Wołów 33
19-20 5337 KUBERA Małgorzata 2008-07-04 MKS WOLAVIA Wołów 30
933 NETER Oliwia 2004-05-19 MLKS SUDETY Międzylesie 30
21-24 9204 MARCHEWKA Grażyna 2002-10-25 ULKS ŚLĘŻA Wiry 25
7317 ZAJĄC Hanna 2006-11-22 KU AZS UE Wrocław 25
934 SUŁAWA Katarzyna 2005-01-10 MLKS SUDETY Międzylesie 25
477 SOBCZAK Natalia 2005-09-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 25
25-29 9201 HAŁUSZKO Wiktoria 2004-03-12 ULKS ŚLĘŻA Wiry 17
1137 ZAJĄC Anna 2009-02-08 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 17
1963 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010-06-17 MKS ROKITA Brzeg Dolny 17
9617 WOROBIJ Milena 2007-10-31 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 17
937 KOWAL Kornelia 2007-04-08 MLKS SUDETY Międzylesie 17
Sędzia Główny
Andrzej Siwek
Obsługa komputerowa: Władysław Chrabąszcz