wyniki 1 WTK juniorów

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów
Brzeg Dolny  9.09.2018
gra pojedyncza juniorów
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
Pozycja Licencja Nazwisko Data Nazwa klubu Punkty
urodz.
1 5314 WNĘK Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław 70
2 6219 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 66
3-4 13-lip MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 KU AZS UE Wrocław 60
1155 WITKOWSKI Tomasz 2001-09-06 MKS WOLAVIA Wołów 60
5-8 6248 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 54
1607 UCHEREK Adam 2002-06-14 LKS ODRA Głoska 54
1591 GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 LKS ODRA Głoska 54
5311 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 54
9-12 4975 OPYD Oskar 2001-11-28 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 47
1606 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper 2005-07-04 LKS ODRA Głoska 47
7401 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 47
3507 GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin 47
13-16 1156 WŁODARCZYK Kacper 2001-08-22 MKS WOLAVIA Wołów 39
6854 MACHACZ Marek 2003-10-18 UKS ŻAK Gierałtowiec 39
6845 CZECH Michał 2003-10-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 39
6250 ŻUBEREK Jakub 2001-08-20 LKTS ZENIT Międzybórz 39
17-20 1151 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 32
1882 SIELSKI Paweł 2002-04-24 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 32
6264 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 32
6865 SEJ Szymon 2003-03-02 UKS ŻAK Gierałtowiec 32
21 5312 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 28
22 4714 GOLEŃSKI Jan 2001-03-02 TOP Bolesławiec 26
23-24 983 SOBCZAK Dariusz 2003-05-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 23
5395 ŻYŁA Tomasz 2003-05-27 UKS DWUNASTKA Wrocław 23
25-28 2068 MICHNIACKI Franciszek 2005-01-11 MGLKS ODRA Oława 18
1146 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 18
1153 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 18
7408 RYGLICKI Mikołaj 2004-04-08 KS GÓRNIK Polkowice 18
29-35 7405 MILNIKIEL Maksymilian 2004-11-08 KS GÓRNIK Polkowice 11
7400 JAŁOWIECKI Bartosz 2002-07-10 KS GÓRNIK Polkowice 11
6247 BEDNAREK Bartosz 2004-09-09 LKTS ZENIT Międzybórz 11
980 PIETRECKI Jakub 2003-07-27 GLKS ORLĘTA Krosnowice 11
976 GAŁOWSKI Patryk 2003-08-06 GLKS ORLĘTA Krosnowice 11
6249 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 11
3512 WIŚNIEWSKI Przemysław 2004-04-22 TKS GRANIT Strzelin 11
Sędzia Główny
Andrzej MOCZKO
Obsługa komputerowa: Władysław Chrabąszcz