wyniki 1 WTK juniorek

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów
Brzeg Dolny  9.09.2018
gra pojedyncza juniorek
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
Pozycja Licencja Nazwisko Data Nazwa klubu Punkty
urodz.
1 441 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 MKS ROKITA Brzeg Dolny 70
2 169 FURMAN Julia 2005-03-06 KU AZS UE Wrocław 66
3-4 20-cze GIRULSKA Julia 2002-03-11 KU AZS UE Wrocław 60
7262 KRYSIŃSKA Paula 2005-11-23 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 60
5-8 438 PRZYBYŁ Liliana 2006-11-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny 54
435 DRACZYŃSKA Martyna 2006-12-11 MKS ROKITA Brzeg Dolny 54
2196 JARECKA Marcelina 2002-02-28 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 54
437 OSSOWSKA Nina 2002-02-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny 54
9-12 1879 GAŁKA Zuzanna 2004-09-28 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 47
7263 PODYMA Karolina 2005-10-19 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 47
982 SATŁAWA Aleksandra 2004-02-05 GLKS ORLĘTA Krosnowice 47
2195 JARECKA Malwina 2006-03-08 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 47
13-16 978 KURZELA Natalia 2004-05-18 GLKS ORLĘTA Krosnowice 39
987 WNUK Natalia 2006-03-16 GLKS ORLĘTA Krosnowice 39
6858 MRÓZ Aleksandra 2003-03-17 UKS ŻAK Gierałtowiec 39
439 RIWOŃ Wiktoria 2006-06-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 39
17-20 179 GAWORSKA Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław 32
6843 BREŚ Aleksandra 2006-10-07 UKS ŻAK Gierałtowiec 32
984 SOBCZAK Natalia 2005-09-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 32
981 SATŁAWA Adrianna 2002-11-21 GLKS ORLĘTA Krosnowice 32
21 7615 OŻGA Katarzyna 2005-01-05 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 28
22 1150 SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów 26
23-24 779 SOWA Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 23
6844 CHMARA Karolina 2002-12-22 UKS ŻAK Gierałtowiec 23
25-28 778 BOJANOWSKA Magdalena 2006-11-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny 18
781 ZACZKIEWICZ Iga 2007-12-27 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 18
6864 RAJCZAKOWSKA Wiktoria 2003-04-05 UKS ŻAK Gierałtowiec 18
1143 HOŁODNIUK Paulina 2006-03-16 MKS WOLAVIA Wołów 18
29-33 986 WŁODARCZYK Nicoll 2004-02-04 GLKS ORLĘTA Krosnowice 11
1145 KACZAN Alicja 2006-07-29 MKS WOLAVIA Wołów 11
4976 SURÓWKA Julia 2002-11-10 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 11
1148 KUBERA Małgorzata 2008-07-04 MKS WOLAVIA Wołów 11
780 ZAGUŁA Julia 2008-01-07 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 11
Sędzia Główny
Andrzej MOCZKO
Obsługa komputerowa: Władysław Chrabąszcz