Drużynowy Puchar Polski

DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI

na szczeblu Dolnego Śląska

 sezonu 2019/2020

stan na 18.01.2020

terminarz Drużynowego Pucharu Polski

składy większej liczby drużyn z klubu

PP mężczyzn

PP mężczyzn ranking

PP kobiet

PP kobiet ranking

ROZGRYWKI MĘSKIE

godziny rozpoczynania meczów: I runda – 13.00, II runda – 14.30, III runda –16.00

         
Nr meczu I runda – 4.01.2020 (sobota) Nr protokółu Wynik meczu
GRUPA A LKTS ZENIT III Międzybórz gospodarz
1 LKS ORZEŁ Lizawice LKTS ZENIT III Międzybórz A1 4 : 1
2 KS AJDE Oleśnica LKTS ZENIT II Międzybórz A2 1 : 4
3 LKS ORZEŁ Lizawice LKTS ZENIT II Międzybórz A3 2 : 4
4 LKTS ZENIT III Międzybórz KS AJDE Oleśnica A4 0 : 4
 
II runda – 18.01.2020 (sobota)
GRUPA B UKS TS SPARTA II Lubań gospodarz
5 LZS BŁĘKITNI I Krzewie Wielkie UKS TS SPARTA II Lubań B1 0 : 4
6 LZS BŁĘKITNI I Krzewie Wielkie UKS ŻAK Gierałtowiec B2 0 : 4
7 UKS ŻAK Gierałtowiec UKS TS SPARTA II Lubań B3 4 : 0
GRUPA C LZS BŁĘKITNI II Krzewie Wielkie gospodarz
8 UKS TS SPARTA I Lubań LZS BŁĘKITNI II Krzewie Wielkie C1 1 : 4
8 UKS TS SPARTA I Lubań KTS II Wolbromek C2 0 : 4
10 KTS II Wolbromek LZS BŁĘKITNI II Krzewie Wielkie C3 4 : 0
GRUPA D KU AZS UE II Wrocław gospodarz
11 UKS ORZEŁ Prusice LKTS ZENIT II Międzybórz D1 4 : 0
12 KU AZS UE II Wrocław LKTS ZENIT I Międzybórz D2 1 : 4
13 UKS ORZEŁ Prusice LKTS ZENIT I Międzybórz D3 1 : 4
14 LKTS ZENIT II Międzybórz KU AZS UE II Wrocław D4 1 : 4
GRUPA E UKS RADUNIA Tąpadła gospodarz
15 GLKS ORLĘTA Krosnowice UKS RADUNIA Tąpadła E1 3 : 4
16 GLKS ORLĘTA Krosnowice UKS JASTRZĄB Boguszów Gorce E2 0 : 4
17 UKS JASTRZĄB Boguszów Gorce UKS RADUNIA Tąpadła E3 4 : 0

 

  III runda – 1.02.2020 (sobota)
  GRUPA F KTS II Wolbromek gospodarz
18 UKS ŻAK Gierałtowiec KTS II Wolbromek F1 :
19 przegrany w meczu nr 18 KTS I Wolbromek F2 :
20 KTS I Wolbromek zwycięzca meczu nr 18 F3 :
  GRUPA G LKTS ZENIT I Międzybórz ? gospodarz
21 MKS WOLAVIA Wołów LKTS ZENIT I Międzybórz G1 :
22 KU AZS UE I Wrocław UKS JASTRZĄB Boguszów Gorce G2 :
23 zwycięzca meczu nr 21 zwycięzca meczu nr 22 G3 :
24 przegrany w meczu nr 21 przegrany w meczu nr 22 G4

 

IV runda – 22.02.2020 (sobota)
GRUPA finałowa mężczyzn zwycięzca grupy F lub G * gospodarz
25 zwycięzca grupy F lub G (gospodarz) drugi z grupy G finał M1 :
26 przegrany w meczu nr 25 zwycięzca grupy F lub G (gość) finał M2 :
27 zwycięzca grupy F lub G (gość) zwycięzca meczu nr 25 finał M3 :

 

* gospodarz zostanie wyznaczony po rozegraniu poprzedzających turniejów

ROZGRYWKI KOBIET

godzina rozpoczynania meczu: 13.00

Nr meczu I runda – 18.01.2020 (sobota) Nr

protokółu

Wynik meczu
  GRUPA AK UKS ŻAK Gierałtowiec gospodarz
28 MKS WOLAVIA Wołów UKS ŻAK Gierałtowiec AK1 4 : 0
  II runda – 1.02.2019 (sobota)
GRUPA BK MKS WOLAVIA Wołów gospodarz
29 KU AZS UE II Wrocław MKS WOLAVIA Wołów BK1 :
:
III runda – 202.2020 (sobota)
GRUPA finałowa zwycięzca grupy BK gospodarz
30 KU AZS UE I Wrocław zwycięzca grupy BK Finał K1 :

 

Opracował: Władysław Chrabąszcz