Drużynowy Puchar Polski

DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI

na szczeblu Dolnego Śląska

 sezonu 2018/2019

ROZGRYWKI MĘSKIE

PP mężczyzn

PP mężczyzn ranking

PP mężczyzn klasyfikacja

         
Nr meczu I runda – 5.01.2019 (sobota) PP mezczyzn Nr

protokółu

Wynik meczu
GRUPA A LKTS ZENIT II Międzybórz gospodarz
1 MKS WOLAVIA II Wołów LKTS ZENIT II Międzybórz A1 4 : 2
2 M-GLKS ODRA I Oława KTS Krępice A2 4 : 0
3 MKS WOLAVIA II Wołów M-GLKS ODRA I Oława A3 4 : 1
4 LKTS ZENIT II Międzybórz KTS Krępice A4 4 : 2
  GRUPA B M-GLKS ODRA II Oława gospodarz
5 UKS III ŻAK Gierałtowiec M-GLKS ODRA II Oława B1 0 : 4 vo D6
6 KS LECHIA Ołdrzychowice UKS III ŻAK Gierałtowiec B2 4 : 0 vo D6
7 KS LECHIA Ołdrzychowice M-GLKS ODRA II Oława B3 4 : 2
  GRUPA C UKS TS SPARTA II Lubań gospodarz
8 KTS II Wolbromek UKS TS SPARTA II Lubań C1 4 : 1
9 ULKS ZOKIR URSUS Złotoryja LKS II Proszowa C2 4 : 1
10 KTS II Wolbromek ULKS ZOKIR URSUS Złotoryja C3 4 : 1
11 UKS TS SPARTA II Lubań LKS II Proszowa C4 4 : 1
  II runda – 19.01.2019 (sobota)
  GRUPA D LKS I Proszowa gospodarz
12 TOP I Bolesławiec LKS I Proszowa D1 0 : 4 vo D7
13 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce UKS ŻAK II Gierałtowiec D2 4 : 1
14 LKS I Proszowa UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce D3 2 : 4
15 TOP I Bolesławiec UKS ŻAK II Gierałtowiec D4 0 4 vo D7
  GRUPA E MKS WOLAVIA II Wołów gospodarz
16 UKS DWUNASTKA Wrocław MKS WOLAVIA II Wołów E1 4 : 2
17 KS AZS UM Wrocław LKTS ZENIT I Międzybórz E2 4 : 2
18 UKS DWUNASTKA Wrocław KS AZS UM Wrocław E3 3 : 4
19 MKS WOLAVIA II Wołów LKTS ZENIT I Międzybórz E4 2 4
  GRUPA F KTS II Wolbromek gospodarz
20 UKS ŻAK I Gierałtowiec KTS II Wolbromek F1 3 : 4
21 TOP II Bolesławiec UKS TS SPARTA I Lubań F2 4 : 1
22 KTS II Wolbromek TOP II Bolesławiec F3 4 : 1
23 UKS ŻAK I Gierałtowiec UKS TS SPARTA I Lubań F4 4 1
  GRUPA G KS LECHIA Ołdrzychowice gospodarz
24 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice KS LECHIA Ołdrzychowice G1 4 : 0
25 GLKS ORLĘTA Krosnowice UKS Radunia Tąpadła G2 4 : 0
26 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice GLKS ORLĘTA Krosnowice G3 4 : 1
27 KS LECHIA Ołdrzychowice UKS Radunia Tąpadła G4 0 4
  III runda – 2.02.2019 (sobota)
  GRUPA H KTS II Wolbromek gospodarz
28 KTS II Wolbromek MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice H1 0 : 4
29 SKS LZS Raszówka KTS II Wolbromek H2 4 : 1
30 SKS LZS Raszówka MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice H3 4 : 3
  GRUPA I KS AZS UE Wrocław gospodarz
31 KU AZS UE Wrocław KS AZS UM Wrocław I1 4 : 0
32 MKS WOLAVIA I Wołów KS AZS UM Wrocław I2 4 : 0
33 MKS WOLAVIA I Wołów KU AZS UE Wrocław I3 4 : 2
GRUPA J UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce gospodarz
34 LZS TS Zaręba UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce J1 0 : 4 vo D8
35 KTS I Wolbromek LZS TS Zaręba J2 4 : 0 vo D8
36 KTS I Wolbromek UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce J3 4 : 0
IV runda – 23.02.2018 (sobota)
GRUPA finałowa mężczyzn KTS I Wolbromek gospodarz

37 MKS WOLAVIA I Wołów KTS I Wolbromek final 1 3 : 4
38 SKS LZS Raszówka MKS WOLAVIA I Wołów final 2 2 : 4
39 SKS LZS Raszówka KTS I Wolbromek final 3 3 : 4

 

ROZGRYWKI KOBIET

PP kobiet

PP kobiet ranking

PP kobiet klasyfikacja

Nr meczu I runda – 19.01.2019 (sobota) Nr

protokółu

Wynik meczu
  GRUPA AK UKS ŻAK Gierałtowiec gospodarz
39 MKS WOLAVIA Wołów UKS ŻAK Gierałtowiec AK1 0 : 4
40 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie MKS WOLAVIA Wołów AK2 4 : 1
41 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie UKS ŻAK Gierałtowiec AK3 4 : 0
  II runda – 3.02.2019 (niedziela)
GRUPA BK UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. gospodarz
42 MKS ROKITA Brzeg Dolny UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie BK1 4 : 3
43 KU AZS UE II Wrocław UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie BK2 4 : 0
44 KU AZS UE II Wrocław MKS ROKITA Brzeg Dolny BK3 4 : 2
:
III runda – 24.02.2019 (niedziela)
GRUPA finałowa KU AZS UE II Wrocław gospodarz
45 KU AZS UE I Wrocław KU AZS UE II Wrocław final K1 4 : 0

 

Zasady rozgrywania Pucharu Polski

  1. Drużyna składa się z minimum 3 i maksimum 4 zawodników lub zawodniczek,
  2. Mecz jest rozgrywany na dwóch stołach, zgodnie z poniższym kluczem, aż do osiągnięcia 4 zwycięstw przez jedną z drużyn: 1/ A – Y,  2/ B – X,  3/ C – Z,  4/ gra podwójna, 5 / A – X,  6/ C – Y,  7/ B – Z. Przed każdym meczem obowiązuje losowanie klucza ABC i XYZ.
  3. Zawodnik rezerwowy może zostać wprowadzony do gry po 3 grze pojedynczej,
  4. Turniej odbywa się według schematu:

W grupie z składającej się z czterech drużyn:

pierwszy mecz; drużyna nr 1 w grupie – drużyna nr 4,  drugi mecz; drużyna nr 2 – drużyna nr 3.

Zwycięzcy grają o pierwsze miejsce, a pokonani – o trzecią pozycję.

W grupie składającej się z trzech drużyn:

Pierwszy mecz; drużyna nr 2 – drużyna nr 3, drugi mecz; drużyna nr 1  – pokonana drużyna z pierwszego meczu, trzeci mecz; drużyna nr 1 – drużyna wygrana z pierwszego meczu.

  1. Turnieje rozgrywane będą w dniach wyznaczonych przez terminarz rozgrywek o godzinie 13.00 pierwsza runda i o 14.30 druga runda oraz o 16.00 trzecia runda (dla grup z 3 drużyn) w sali zespołu (adresy na stronie DOZTS w zakładce „adresy klubów”), przy którym wpisane jest określenie „gospodarz”. Decyzje o wyznaczeniu gospodarza turnieju – w przypadku braku wcześniejszego wpisu – podejmuje Wydział Rozgrywek DOZTS Wrocław.

Gospodarz ma obowiązek zapewnienia gry na czterech stołach w przypadku grupy, składającej się z czterech drużyn. Jeżeli nie ma takiej możliwości, rolę gospodarza przejmuje drużyna z wyższym numerem w grupie.

  1. W przypadku kilku drużyn, zgłoszonych z jednego klubu, skład poszczególnych zespołów musi odpowiadać poziomowi rozgrywkowemu lub też być zgodny z wcześniejszym zgłoszeniem imiennym.
  2. Wpisowe do rozgrywek wynosi 30 złotych i musi być wpłacone przed rozpoczęciem rozgrywek.
  3. W męskich drużynach klubów, które mają zgłoszone do DPP drużyny kobiet, nie mogą występować zawodniczki.
  4. Za przegranie meczu walkowerem (nieprzybycie na turniej lub wykroczenie regulaminowe) będzie nałożona kara regulaminowa w wysokości 100 złotych.
  5. Gospodarz spotkania zobowiązany jest jak najszybciej przesłać zeskanowane protokóły z meczów wyłącznie na adres elektroniczny: wladyslaw.chrabaszcz@dozts.pl oraz możliwie najszybciej przekazać telefonicznie – o ile protokół nie będzie wysłany w ciągu 3 godzin – wyniki meczów na telefon nr 693-724-037.