Drużynowy Puchar Polski

DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI

na szczeblu Dolnego Śląska

 sezonu 2020/2021

stan na 27.02.2021

szczegółowy terminarz Pucharu Polski wersja 4

składy większej liczby drużyn z klubu

PP mężczyzn

PP mężczyzn aktualna klasyfikacja

ROZGRYWKI MĘSKIE

godziny rozpoczynania meczów:   czwartek I runda – 17.00, II runda – 18.30, III runda – 20.00    

Nr meczu I runda – 19.02.2021 (piątek) Nr

protokółu

Wynik meczu
GRUPA A LKTS ZENIT III Międzybórz gospodarz
1 LKTS ZENIT II Międzybórz LKTS ZENIT III Międzybórz A1 4 : 0
2 LZS ORION BRANDA II Psary LKTS ZENIT III Międzybórz A2 4 : 1
3 LKTS ZENIT II Międzybórz LZS ORION BRANDA II Psary A3 2 : 4
 
II runda – 25.02.2021 (czwartek)
GRUPA B LZS Płomień Makowice gospodarz
5 GLKS ORLĘTA Krosnowice LZS Płomień Makowice B1 3 : 4
6 UKS TS MAKIMA Kiełczów GLKS ORLĘTA Krosnowice B2 4 : 0
7 LZS Płomień Makowice UKS TS MAKIMA Kiełczów B3 0 : 4
GRUPA C UKS ŻAK II Gierałtowiec gospodarz
8 UKS ŻAK I Gierałtowiec UKS ŻAK II Gierałtowiec C1 3 : 4
9 KTS II Wolbromek UKS ŻAK I Gierałtowiec C2 4 : 2
10 UKS ŻAK II Gierałtowiec KTS II Wolbromek C3 0 : 4
GRUPA D UKS TS SPARTA  II Lubań gospodarz
11 UKS TS SPARTA  I Lubań UKS TS SPARTA  II Lubań D1 4 : 0
12 SL SALOS Dzierżoniów17.02. 2021 wycofał się z rozgrywek ———— D2 —– : —–
13 zwycięzca meczu nr 11 ————- D3 —- : —–
GRUPA E (9.03.2021)
LZS ORION BRANDA II Psary gospodarz
14 LZS ORION BRANDA I  Psary LZS ORION BRANDA II Psary E1 :
15 LKTS ZENIT I Międzybórz przegrany w meczu nr 14 E2 :
16 zwycięzca meczu nr 14 LKTS ZENIT I Międzybórz E3 :

Na wniosek Sparty Lubań i za zgodą Żaka Gierałtowiec dokonano w dniu 3.02.2021 przesunięcia Sparty I Lubań z grupy C do grupy D oraz przesunięto drużynę Żaka I Gierałtowiec z grupy D do grupy C. Organizatorzy grup C i D pozostają beż zmian.

  III runda – 11.03.2021 (czwartek)
  GRUPA F UKS TS SPARTA  I Lubań gospodarz
17 KTS II Wolbromek UKS TS SPARTA  I Lubań F1 :
18 KTS I Wolbromek przegrany w meczu nr 17 F2 :
19 zwycięzca meczu nr 18 KTS I Wolbromek F3 :
  GRUPA G UKS TS MAKIMA Kiełczów gospodarz
20 zwycięzca grupy E (gość) UKS TS MAKIMA Kiełczów G1 :
21 Top Bolesławiec przegrany w meczu nr 20 G2 :
22 zwycięzca meczu nr 20 Top Bolesławiec G3 :
IV runda – 25.03.2021 (czwartek)
GRUPA H finałowa zwycięzca grupy F lub G * gospodarz
25 zwycięzca grupy F lub G (gość) zwycięzca grupy F lub G (gospodarz) H1 :

* gospodarz zostanie wyznaczony po rozegraniu poprzedzających turniejów

 

ROZGRYWKI KOBIET

Wyjątkowo – po terminie – do rozgrywek kobiet przyjęto drużyny AZS UE I Wrocław (Ekstraklasa), AZS UE II Wrocław (I liga) i AZS UE III Wrocław (II liga).

PP kobiet

  I runda – 12.02.2021 (piątek)
GRUPA AK KU AZS UE III Wrocław gospodarz
29 KU AZS UE III Wrocław KU AZS UE II Wrocław AK1 0 : 4
:
II runda – 25.02.2021 (czwartek)
GRUPA finałowa KU AZS UE II Wrocław gospodarz
30 KU AZS UE II Wrocław KU AZS UE I Wrocław Finał K1 :