baraże uzupełniające sezonu 2019/2020

stan na 23.09.2019

terminarz baraży uzupełniających po zmianie w3

Składy lepszych drużyn klubów

baraże uzupełniające

baraże uzupełniające ranking

Baraże o awans do IV ligi

14.09.2019 (sobota) godzina 13.00

  1. miejsce V liga legnicka – 7. miejsce IV liga legnicka

STS CHROBRY Głogów – LZS SPARTA I Grębocice (gospodarz) 4:10           b4lg1

  1. miejsce V liga legnicka – 8. miejsce IV liga legnicka

UKS ŻAK III Gierałtowiec – AKS Strzegom                                   1:10           b4lg2

  1. miejsce V liga wałbrzyska – 7. miejsce IV liga wałbrzyska

ULKS ŚLĘŻA II GM SOBÓTKA Wiry – UKS RADUNIA Tąpadła       1:10         b4wb1

  1. miejsce V liga wałbrzyska – 8. miejsce IV liga wałbrzyska

KS LECHIA Ołdrzychowice – BSTS II Bystrzyca Kłodzka             10:3          b4wb2

  1. miejsce V liga wrocławska A – 7. miejsce IV liga wrocławska

KS WIDAWA Bierutów (rezygnacja) – ULKS ŻOK Żmigród (awans)  

  1. miejsce V liga wrocławska B – 8. miejsce IV liga wrocławska

UKS TS II Kiełczów – SADY Wierzchowice                                10:2           b4wr2

21.09.2019 (sobota) godzina 13.00

  1. miejsce IV liga legnicka – 5. miejsce V liga legnicka

LZS SPARTA Grębocice (awans)STS CHROBRY Głogów (gospodarz)  10:4    b4lg3

  1. miejsce IV liga legnicka – 4. miejsce V liga legnicka

AKS Strzegom (awans)UKS ŻAK III Gierałtowiec                        10:7          b4lg4

  1. miejsce IV liga wałbrzyska – 4. miejsce V liga wałbrzyska

UKS RADUNIA Tąpadła (awans) – ULKS ŚLĘŻA II GM SOBÓTKA Wiry 10:1    b4wb3

  1. miejsce IV liga wałbrzyska – 3. miejsce V liga wałbrzyska

BSTS II Bystrzyca Kłodzka – KS LECHIA Ołdrzychowice (awans)    0:10      b4wb4

  1. miejsce IV liga wrocławska – 2. miejsce V liga wrocławska A

ULKS ŻOK Żmigród (awans) KS WIDAWA Bierutów (rezygnacja)

  1. miejsce IV liga wrocławska – 2. miejsce V liga wrocławska B

SADY WierzchowiceUKS TS II Kiełczów  (awans)                7:10               b4wr4

Baraże o miejsce w V lidze

      14.09.2019 (sobota) godzina 13.00

  1. miejsce VI liga wrocławska – 8. miejsce V liga wrocławska „A”

KS AZS WRATISLAVIA Święta Katarzyna – KS AJDE II Oleśnica    2:10     5wrA1

miejsce VI liga wrocławska – 9. miejsce V liga wrocławska „B”

KTS Krępice – PKS TĘCZA Wrocław                                            10:5           5wrA2

  1. miejsce VI liga wrocławska – 8. miejsce V liga wrocławska „B”

MKS WOLAVIA III Wołów (awans)WZSN START Wrocław (rezygnacja)

                       21.09.2019 (sobota) godzina 13.00

8. miejsce V liga wrocławska „A” – 8. miejsce VI liga wrocławska

KS AJDE II Oleśnica (awans)KS AZS WRATISLAVIA Święta Katarzyna 10:3 5wrA4

  1. miejsce V liga wrocławska „A”- 9. miejsce V liga wrocławska „A”

PKS TĘCZA Wrocław – KTS Krępice (awans)                          10:8                  5wrA5

8. miejsce V liga wrocławska „B” – 10. miejsce VI liga wrocławska

WZSN START Wrocław (rezygnacja) – MKS WOLAVIA III Wołów (awans)

  1. Drużyny w barażach grają w nowych składach, niemniej w dniu barażowego meczu zawodnicy muszą posiadać licencje okresowe na sezon 2019/2020.
  2. Kluby, których kolejne drużyny uczestniczą w barażach, mają obowiązek w terminie do 7 września 2019 podania, w celu zweryfikowania przez Wydział Rozgrywek, składów drużyn (po minimum 4 zawodników), którzy będą grać w rozgrywkach wyższej ligi. Zawodnicy, wchodzący w skład drużyn z wyższych lig, nie będą mogli grać w barażach.

Dotyczy to: Żaka Gierałtowiec i Wolavii Wołów, które mają  obowiązek podania składów dwóch najlepszych drużyn oraz UKS TS Kiełczów, Ajde Oleśnica, Ślęży Wiry i BSTS Bystrzyca, które to kluby mają obowiązek podania składu jednej lepszej drużyny.

  1. Mecze są rozgrywane do 10 zwycięstw indywidualnych, z zachowaniem zasad zmian zawodników jak w rozgrywkach ligowych.
  2. Drużyna, która będzie miała lepszy bilans w dwumeczu (punkty, gry, sety lub piłeczki) będzie grała w przyszłym sezonie w wyższej lidze, a gorsza – w niższej klasie rozgrywkowej..
  3. Gospodarzami spotkań są drużyny wymienione na pierwszym miejscu. Godzina rozpoczęcia meczu 13.00. Dopuszcza się zmianę godziny rozpoczęcia meczu w przedziale 12.00 – 16.00, ale wymaga to skutecznego powiadomienia drużyny przeciwnej i Przewodniczącego Wydziału Rozgrywek.
  4. Adresy kontaktowe oraz miejsca rozgrywek są dostępne na stronie internetowej www.dozts.pl w zakładce „adresy klubów” (lewa stroma ) oraz w zakładkach pierwszej rundy poszczególnych klas rozgrywkowych.
  5. Udział w barażach nie jest obowiązkowy i można z niego zrezygnować na tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek barażowych, ale brak oficjalnej rezygnacji powoduje skutki jak w dalszej treści tego punktu. Konsekwencją zweryfikowania meczu jako walkoweru, w przypadku gdy drużyna nie stanęła do zawodów w IV i w niższych ligach – 200 złotych. W pozostałych przypadkach, konsekwencją zweryfikowania meczu jako walkoweru w IV i V ligach – 100 złotych.
  6. Gospodarz spotkania zobowiązany jest przesłać protokół z meczu najpóźniej w terminie 48 godzin (zeskanowany – pocztą elektroniczną) na adres pocztowy: e-mail: wladyslaw.chrabaszcz@dozts.pl oraz przekazać telefonicznie wynik meczu najpóźniej 3 godziny po zakończeniu meczu do prowadzącego rozgrywki lub na stronę internetową DOZTS (o ile protokół zostanie przesłany znacznie później).
  7. Wszelkie zmiany w terminarzu rozgrywek muszą być uzgodnione z Przewodniczącym Wydziału Rozgrywek DOZTS Andrzejem Moczko; telefon 695-190-064, e-mail: andrzej.moczko@pwr.wroc.pl .