wyniki II rundy VI ligi wrocławskiej B

TERMINARZ ROZGRYWEK  VI  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wrocławska B

II runda sezonu 2020/2021

Metryczki klubów:    Lider Milicz     LZS Trzebnica       Odra II Głoska     Odra III Głoska     Orzeł II Prusice     Rokita II Brzeg Dolny    UKS 5 II Brzeg Dolny    ULKS IV Ciechów

p6ligawrB

p6ligawrB ranking

terminarz 6 liga wrocławska B – 2 runda w4

początek meczu – godzina 10.00

korekta 3.02.2021

data Gospodarz gość Protokół wynik
VIII LKS ODRA II Głoska LKS ODRA III Głoska 6wrB29 10 : 6
20.02. ULKS IV MARTEN Ciechów MKS ROKITA II Brzeg Dolny 6wrB30 4 : 10
2021 UKS LIDER Milicz UKS 5 II Brzeg Dolny 6wrB31 10 : 1
sobota LZS II Trzebnica UKS ORZEŁ II Prusice 6wrB32 3 : 10
——- —————————————————– —————————————————– ——— ——- ———–
IX LKS ODRA II Głoska ULKS IV MARTEN Ciechów 6wrB33 :
27.02. LKS ODRA III Głoska MKS ROKITA II Brzeg Dolny 6wrB34 :
2021 UKS ORZEŁ II Prusice UKS LIDER Milicz 6wrB35 :
sobota UKS 5 II Brzeg Dolny LZS II Trzebnica 6wrB36 :
——- —————————————————– —————————————————– ——— ——- ———–
X LKS ODRA II Głoska UKS 5 II Brzeg Dolny (gospodarz) 6wrB37 :
6.03. UKS ORZEŁ II Prusice MKS ROKITA II Brzeg Dolny 6wrB38 :
2021 LKS ODRA III Głoska UKS LIDER Milicz 6wrB39 :
sobota ULKS IV MARTEN Ciechów LZS II Trzebnica (gospodarz) 6wrB40 godz. : 10.00
——- —————————————————– —————————————————– ——— ——- ———–
XI UKS ORZEŁ II Prusice LKS ODRA II Głoska (gospodarz) 6wrB41 :
20.03 MKS ROKITA II Brzeg Dolny UKS 5 II Brzeg Dolny (gospodarz) 6wrB42 :
2021 UKS LIDER Milicz ULKS IV MARTEN Ciechów 6wrB43 :
sobota LKS ODRA III Głoska LZS II Trzebnica 6wrB44 :
——- —————————————————– —————————————————– ——— ——- ———–
XII LZS II Trzebnica LKS ODRA II Głoska 6wrB45 :
10.04. MKS ROKITA II Brzeg Dolny UKS LIDER Milicz 6wrB46 :
2021 LKS ODRA III Głoska UKS ORZEŁ II Prusice (gospodarz) 6wrB47 :
sobota UKS 5 II Brzeg Dolny ULKS IV MARTEN Ciechów 6wrB48 :
——- —————————————————– —————————————————– ——— ——- ———–
XIII UKS LIDER Milicz LKS ODRA II Głoska 6wrB49 :
24.04. LZS II Trzebnica MKS ROKITA II Brzeg Dolny 6wrB50 :
2021 ULKS IV MARTEN Ciechów UKS ORZEŁ II Prusice (gospodarz) 6wrB51 godz. : 10.00
sobota UKS 5 II Brzeg Dolny LKS ODRA III Głoska 6wrB52 :
——- —————————————————– —————————————————– ——— ——- ———–
XIV MKS ROKITA II Brzeg Dolny LKS ODRA II Głoska 6wrB53 :
1.05. LZS II Trzebnica UKS LIDER Milicz 6wrB54 :
2021 UKS ORZEŁ II Prusice UKS 5 II Brzeg Dolny 6wrB55 :
sobota ULKS IV MARTEN Ciechów LKS ODRA III Głoska 6wrB56 godz. : 10.00