wyniki I rundy VI ligi wrocławskiej podgrupy „B”

TERMINARZ ROZGRYWEK  VI  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wrocławska podgrupa B

I runda sezonu 2018/2019

adresy 6 ligi wrocławskiej B

p6ligawrBp6ligawrB ranking

terminarz 6 liga wrocławska B – 1 runda

data Gospodarz gość Protokół wynik

I

KS WRATISLAVIA WROCŁAW wolny termin —-  — :  —
29.09. HASTA LA VISTA WROCŁAW UKS DWUNASTKA IV WROCŁAW 6wrB1 3
: 10
2018 MLKS VICTORIA III JELCZ-LASKOWICE LZS ORZEŁ II LIZAWICE 6wrB2  4 :  10
sobota UKS GOKIS III KĄTY WROCŁAWSKIE ULKS PŁOMIEŃ TYNIEC MAŁY 6wrB3  1 :  10

II

UKS DWUNASTKA IV WROCŁAW KS WRATISLAVIA WROCŁAW 6wrB4  10 :  5
6.10. wolny termin HASTA LA VISTA WROCŁAW —-  — :  —
2018 ULKS PŁOMIEŃ TYNIEC MAŁY MLKS VICTORIA III JELCZ-LASKOWICE 6wrB5  9 : 9 (31:29)
sobota LZS ORZEŁ II LIZAWICE UKS GOKIS III KĄTY WROCŁAWSKIE 6wrB6  10 :  1

III

KS WRATISLAVIA WROCŁAW LZS ORZEŁ II LIZAWICE 6wrB7   :  
20.10. HASTA LA VISTA WROCŁAW ULKS PŁOMIEŃ TYNIEC MAŁY (gospodarz) 6wrB8  15.10.18 :  19.00
2018 MLKS VICTORIA III JELCZ-LASKOWICE wolny termin —-  — :  —
sobota UKS GOKIS III KĄTY WROCŁAWSKIE UKS DWUNASTKA IV WROCŁAW 6wrB9  godz. :  10.30

IV

ULKS PŁOMIEŃ TYNIEC MAŁY KS WRATISLAVIA WROCŁAW 6wrB10   :  
27.10 LZS ORZEŁ II LIZAWICE HASTA LA VISTA WROCŁAW 6wrB11   :  
2018 UKS DWUNASTKA IV WROCŁAW MLKS VICTORIA III JELCZ-LASKOWICE 6wrB12  godz. :  14.00
sobota wolny termin UKS GOKIS III KĄTY WROCŁAWSKIE —-  — :  —

V

KS WRATISLAVIA WROCŁAW UKS GOKIS III KĄTY WROCŁAWSKIE 6wrB13   :  
3.11. HASTA LA VISTA WROCŁAW MLKS VICTORIA III JELCZ-LASKOWICE 6wrB14   :  
2018 ULKS PŁOMIEŃ TYNIEC MAŁY wolny termin —-  — :  —
sobota LZS ORZEŁ II LIZAWICE UKS DWUNASTKA IV WROCŁAW 6wrB15   :  

VI

MLKS VICTORIA III JELCZ-LASKOWICE KS WRATISLAVIA WROCŁAW 6wrB16   :  
10.11. UKS GOKIS III KĄTY WROCŁAWSKIE HASTA LA VISTA WROCŁAW 6wrB17  godz. :  10.30
2018 UKS DWUNASTKA IV WROCŁAW ULKS PŁOMIEŃ TYNIEC MAŁY 6wrB18  godz. :  14.00
sobota wolny termin LZS ORZEŁ II LIZAWICE —-  — :  —

VII

KS WRATISLAVIA WROCŁAW HASTA LA VISTA WROCŁAW 6wrB19   :  
24.11. MLKS VICTORIA III JELCZ-LASKOWICE UKS GOKIS III KĄTY WROCŁAWSKIE 6wrB20   :  
2018 ULKS PŁOMIEŃ TYNIEC MAŁY LZS ORZEŁ II LIZAWICE 6wrB21   :  
sobota UKS DWUNASTKA IV WROCŁAW wolny termin —-  — :  —

 

  1. Rozgrywki odbywają się systemem mecz i rewanż, z tym że w I rundzie według wylosowanego klucza, a w II rundzie zgodnie z kolejnością w tabeli. Po zakończeniu drugiej rundy drużyny z podgrupy „B” grają parami „na krzyż” z zespołami podgrupy „A” o poszczególne miejsca (o miejsca 1-4 – 1A-2B, 2A-1B, itd.).
  2. Mecz toczy się w układzie czterech na czterech oraz dwa deble (18 gier) i rozgrywa się do osiągnięcia przez jedną z drużyn 10 zwycięstw.
  3. Wszystkie spotkania odbywać się będą o godzinie 10:00 w salach gospodarzy.
  4. Gospodarz meczu, za zgodą drużyny przeciwnej, ma prawo ustalić godzinę rozegrania spotkania inną niż przewidziana w terminarzu, ale ma obowiązek skutecznego powiadomienia drużyny przeciwnej, prowadzącego rozgrywki i sędziego meczu na co najmniej 48 godzin przed planowanym terminem rozpoczęcia spotkania.
  5. Gospodarz spotkania zobowiązany jest przesłać jak najszybciej zeskanowany protokół z meczu wyłącznie na adres elektroniczny wladyslaw.chrabaszcz@dozts.pl oraz przekazać telefonicznie wynik meczu najpóźniej 3 godziny po zakończeniu meczu na numer telefonu 693-724-037 lub poprzez stronę internetową DOZTS.
  6. Wszelkie zmiany w terminarzu rozgrywek muszą być uzgodnione z Przewodniczącym Wydziału Rozgrywek DOZTS Andrzejem Moczko (tel. 721-298-300, e-mail andrzej.moczko@pwr.wroc.pl  ).
  7. Istnieje możliwość przeglądania aktualnych wyników i tabel rozgrywek ligowych na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „rozgrywki drużynowe”).
  8. Adresy sal rozgrywkowych i dane kontaktowe są zamieszczone na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „adresy klubów”).

 

 

Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek DOZTS 

Andrzej Moczko

 

Opracował: Władysław Chrabąszcz