wyniki I rundy VI ligi podgrupa „B”

TERMINARZ ROZGRYWEK  VI  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wrocławska podgrupa B

I runda sezonu 2020/2021

Metryczki klubów:    Lider Milicz     LZS Trzebnica       Odra II Głoska     Odra III Głoska     Orzeł II Prusice     Rokita II Brzeg Dolny    UKS 5 II Brzeg Dolny    ULKS IV Ciechów

p6ligawrB

p6ligawrB ranking

terminarz 6 liga wrocławska B – 1 runda

początek meczu – godzina 10.00

data Gospodarz gość Protokół wynik
I MKS ROKITA II Brzeg Dolny UKS ORZEŁ II Prusice 6wrB1 10 : 3
3.10. ULKS IV MARTEN Ciechów UKS 5 II Brzeg Dolny 6wrB2 1 : 10
2020 UKS LIDER Milicz LZS II Trzebnica 6wrB3 10 : 1
sobota LKS ODRA III Głoska LKS ODRA II Głoska 6wrB4 3 : 10
——– ————————————————– ———————————————– ——- —— ———-
II UKS ORZEŁ II Prusice ULKS IV MARTEN Ciechów (gospodarz) 6wrB5 10 : 2
17.10. UKS 5 II Brzeg Dolny MKS ROKITA II Brzeg Dolny (gospodarz) 6wrB6 6 : 10
2020 LZS II Trzebnica LKS ODRA III Głoska 6wrB7 10 : 8
sobota LKS ODRA II Głoska UKS LIDER Milicz 6wrB8 10 : 6
——– ————————————————– ———————————————– ——- —— ———-
III UKS LIDER Milicz UKS ORZEŁ II Prusice 6wrB9 10 : 5
31.10. LKS ODRA III Głoska UKS 5 II Brzeg Dolny 6wrB10 7 : 10
2020 MKS ROKITA II Brzeg Dolny LZS II Trzebnica 6wrB11 10 : 5
sobota ULKS IV MARTEN Ciechów LKS ODRA II Głoska 6wrB12 0 : 10
——– ————————————————– ———————————————– ——- —— ———-
IV UKS ORZEŁ II Prusice LKS ODRA III Głoska (gospodarz) 6wrB13 6 : 10
14.11 UKS 5 II Brzeg Dolny UKS LIDER Milicz 6wrB14 4 : 10
2020 LZS II Trzebnica ULKS IV MARTEN Ciechów (gospodarz) 6wrB15 10 : 3
sobota LKS ODRA II Głoska MKS ROKITA II Brzeg Dolny 6wrB16 10 : 4
——– ————————————————– ———————————————– ——- —— ———-
V LKS ODRA II Głoska UKS ORZEŁ II Prusice (gospodarz) 6wrB17 10 : 7
28.11 LZS II Trzebnica UKS 5 II Brzeg Dolny 6wrB18 10 : 5
2020 MKS ROKITA II Brzeg Dolny LKS ODRA III Głoska 6wrB19 9 : 9 (30:34)
sobota ULKS IV MARTEN Ciechów UKS LIDER Milicz 6wrB20 0 : 10
——– ————————————————– ———————————————– ——- —— ———-
VI UKS ORZEŁ II Prusice LZS II Trzebnica 6wrB21 10 : 7
5.12 UKS 5 II Brzeg Dolny LKS ODRA II Głoska (gospodarz) 6wrB22 4 : 10
2020 LKS ODRA III Głoska ULKS IV MARTEN Ciechów 6wrB23 7 : 10
sobota UKS LIDER Milicz MKS ROKITA II Brzeg Dolny 6wrB24 6 : 10
——– ————————————————– ———————————————– ——- —— ———-
VII UKS 5 II Brzeg Dolny UKS ORZEŁ II Prusice 6wrB25 9 : 9 (32:38)
19.12 LKS ODRA II Głoska LZS II Trzebnica 6wrB26 10 : 1
2020 UKS LIDER Milicz LKS ODRA III Głoska 6wrB27 10 : 1
sobota MKS ROKITA II Brzeg Dolny ULKS IV MARTEN Ciechów 6wrB28 10 : 2