wyniki II rundy VI ligi podgrupa A

TERMINARZ ROZGRYWEK  VI  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wrocławska A

II runda sezonu 2018/2019

terminarz 6 liga wrocławska A – 2 runda

data Gospodarz gość Protokół wynik
VIII LKS ODRA III Głoska WKS PŁOMIEŃ MOSIR Syców 6wrA29   :  
15.12. MKS ROKITA Brzeg Dolny ULKS MARTEN III Ciechów 6wrA30   :  
2018 MKS WOLAVIA III Wołów UKS 5 Brzeg Dolny 6wrA31   :  
sobota KTS Krępice LZS TĘCZA Pisarzowice 6wrA32   :  
IX ULKS MARTEN III Ciechów WKS PŁOMIEŃ MOSIR Syców 6wrA33   :  
12.01. MKS ROKITA Brzeg Dolny LKS ODRA III Głoska 6wrA34   :  
2019 UKS 5 Brzeg Dolny KTS Krępice 6wrA35   :  
sobota LZS TĘCZA Pisarzowice MKS WOLAVIA III Wołów 6wrA36   :  
X MKS WOLAVIA III Wołów WKS PŁOMIEŃ MOSIR Syców 6wrA37   :  
26.01. MKS ROKITA Brzeg Dolny KTS Krępice 6wrA38   :  
2019 UKS 5 Brzeg Dolny LKS ODRA III Głoska 6wrA39   :  
sobota ULKS MARTEN III Ciechów LZS TĘCZA Pisarzowice 6wrA40   :  
XI WKS PŁOMIEŃ MOSIR Syców KTS Krępice 6wrA41   :  
9.02 MKS WOLAVIA III Wołów MKS ROKITA Brzeg Dolny 6wrA42   :  
2019 ULKS MARTEN III Ciechów UKS 5 Brzeg Dolny 6wrA43   :  
sobota LKS ODRA III Głoska LZS TĘCZA Pisarzowice 6wrA44   :  
XII LZS TĘCZA Pisarzowice WKS PŁOMIEŃ MOSIR Syców 6wrA45   :  
16.02. UKS 5 Brzeg Dolny MKS ROKITA Brzeg Dolny 6wrA46   :  
2019 KTS Krępice LKS ODRA III Głoska 6wrA47   :  
sobota ULKS MARTEN III Ciechów MKS WOLAVIA III Wołów 6wrA48   :  
XIII WKS PŁOMIEŃ MOSIR Syców UKS 5 Brzeg Dolny 6wrA49   :  
2.03. LZS TĘCZA Pisarzowice MKS ROKITA Brzeg Dolny 6wrA50   :  
2019 KTS Krępice ULKS MARTEN III Ciechów 6wrA51   :  
sobota LKS ODRA III Głoska MKS WOLAVIA III Wołów 6wrA52   :  
XIV WKS PŁOMIEŃ MOSIR Syców MKS ROKITA Brzeg Dolny 6wrA53   :  
16.03. LZS TĘCZA Pisarzowice UKS 5 Brzeg Dolny 6wrA54   :  
2017 MKS WOLAVIA III Wołów KTS Krępice 6wrA55   :  
sobota LKS ODRA III Głoska ULKS MARTEN III Ciechów 6wrA56   :  

 

  1. W rundzie rewanżowej drużyny rozstawiane są w terminarzu zgodnie z kolejnością w tabeli po pierwszej rundzie. Po zakończeniu drugiej rundy drużyny z podgrupy A grają z drużynami z podgrupy B w układzie: 1. drużyna A – 2 drużyna B, 2 drużyna A – 1 drużyna B, a później zwycięzcy grają o pierwsze miejsce, a pokonani walczą o trzecią pozycję. Taki sam system jest dla dalszych drużyn do wyłonienia miejsc 5, 7, 9, 11, 13 i 15.
  2. Mecz toczy się w układzie czterech na czterech oraz dwa deble (18 gier) i rozgrywa się do osiągnięcia przez jedną z drużyn 10 zwycięstw.
  3. Wszystkie spotkania odbywać się będą o godzinie 10:00 w salach gospodarzy.
  4. Gospodarz meczu, za zgodą drużyny przeciwnej, ma prawo ustalić godzinę rozegrania spotkania inną niż przewidziana w terminarzu, ale ma obowiązek skutecznego powiadomienia drużyny przeciwnej, prowadzącego rozgrywki i sędziego meczu na co najmniej 48 godzin przed planowanym terminem rozpoczęcia spotkania.
  5. Gospodarz spotkania zobowiązany jest przesłać jak najszybciej zeskanowany protokół z meczu wyłącznie na adres elektroniczny chrabaszcz@dozts.pl oraz przekazać telefonicznie wynik meczu najpóźniej 3 godziny po zakończeniu meczu na numer telefonu 693-724-037 o ile protokół będzie przesłany znacznie później.
  6. Wszelkie zmiany w terminarzu rozgrywek muszą być uzgodnione z Przewodniczącym Wydziału Rozgrywek DOZTS Andrzejem Moczko (tel. 721-298-300, e-mail moczko@pwr.wroc.pl).
  7. Istnieje możliwość przeglądania aktualnych wyników i tabel rozgrywek ligowych na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „rozgrywki drużynowe”).
  8. Adresy sal rozgrywkowych i dane kontaktowe są zamieszczone na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „adresy klubów”).

 

 

Przewodniczący

Wydziału Rozgrywek DOZTS

Andrzej Moczko