wyniki I rundy VI ligi wrocławskiej grupy „A”

TERMINARZ ROZGRYWEK  VI  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wrocławska grupa A

I runda sezonu 2020/2021

Metryczki klubów:    AZS UE IV Wrocław    Odra II Oława    Orzeł II Lizawice    Świt I Wrocław     Świt II Wrocław     UKS TS IV Kiełczów    Victoria III Jelcz-Laskowice     Widawa Bierutów

p6ligawrA

p6ligawrA ranking

terminarz 6 liga wrocławska A – 1 runda

początek meczu – godzina 10.00

data Gospodarz gość Protokół wynik
I KU AZS UE IV Wrocław LZS ORZEŁ II Lizawice 6wrA1 3 : 10
3.10. UKS TS IV Kiełczów KS WIDAWA Bierutów 6wrA2 8 : 10
2020 WKSN ŚWIT II Wrocław WKSN ŚWIT I Wrocław 6wrA3 10 : 8
sobota MLKS VICTORIA III Jelcz-Laskowice M-GLKS ODRA II Oława 6wrA4 6 : 10
——— —————————————————- ————————————————- ——- —— ———-
II LZS ORZEŁ II Lizawice UKS TS IV Kiełczów 6wrA5 mecz : odwołany
17.10. KS WIDAWA Bierutów KU AZS UE IV Wrocław 6wrA6 10 : 5
2020 WKSN ŚWIT I Wrocław MLKS VICTORIA III Jelcz-Laskowice 6wrA7 24.10 : goście zdekompetowani
sobota M-GLKS ODRA II Oława WKSN ŚWIT II Wrocław (gospodarz) 6wrA8 7 : 10
——— —————————————————- ————————————————- ——- —— ———-
III WKSN ŚWIT II Wrocław LZS ORZEŁ II Lizawice 6wrA9 :
31.10. MLKS VICTORIA III Jelcz-Laskowice KS WIDAWA Bierutów 6wrA10 godz. : 12.00
2020 KU AZS UE IV Wrocław WKSN ŚWIT I Wrocław 6wrA11 godz. : 10.00
sobota UKS TS IV Kiełczów M-GLKS ODRA II Oława 6wrA12 :
——— —————————————————- ————————————————- ——- —— ———-
IV LZS ORZEŁ II Lizawice MLKS VICTORIA III Jelcz-Laskowice 6wrA13 :
14.11 KS WIDAWA Bierutów WKSN ŚWIT II Wrocław 6wrA14 :
2020 WKSN ŚWIT I Wrocław UKS TS IV Kiełczów 6wrA15 :
sobota M-GLKS ODRA II Oława KU AZS UE IV Wrocław 6wrA16 :
——— —————————————————- ————————————————- ——- —— ———-
V M-GLKS ODRA II Oława LZS ORZEŁ II Lizawice 6wrA17 :
28.11 WKSN ŚWIT I Wrocław KS WIDAWA Bierutów 6wrA18 :
2020 KU AZS UE IV Wrocław MLKS VICTORIA III Jelcz-Laskowice 6wrA19 godz. : 10.00
sobota UKS TS IV Kiełczów WKSN ŚWIT II Wrocław 6wrA20 :
——— —————————————————- ————————————————- ——- —— ———-
VI LZS ORZEŁ II Lizawice WKSN ŚWIT I Wrocław 6wrA21 :
5.12 KS WIDAWA Bierutów M-GLKS ODRA II Oława 6wrA22 :
2020 MLKS VICTORIA III Jelcz-Laskowice UKS TS IV Kiełczów 6wrA23 godz. : 12.00
sobota WKSN ŚWIT II Wrocław KU AZS UE IV Wrocław 6wrA24 :
——— —————————————————- ————————————————- ——- —— ———-
VII KS WIDAWA Bierutów LZS ORZEŁ II Lizawice 6wrA25 :
19.12 M-GLKS ODRA II Oława WKSN ŚWIT I Wrocław 6wrA26 :
2020 WKSN ŚWIT II Wrocław MLKS VICTORIA III Jelcz-Laskowice 6wrA27 :
sobota KU AZS UE IV Wrocław UKS TS IV Kiełczów 6wrA28 godz. : 10.00