wyniki I rundy VI ligi wrocławskiej podgrupy „A”

TERMINARZ ROZGRYWEK  VI  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wrocławska podgrupa A

I runda sezonu 2018/2019

po dodaniu ósmej drużyny

adresy 6 ligi wrocławskiej A

p6ligawrA

p6ligawrA ranking

terminarz 5 liga wrocławska A – 1 runda

data Gospodarz gość Protokół wynik
I WKS PŁOMIEŃ MOSIR SYCÓW MKS WOLAVIA III WOŁÓW 6wrA1 10 :  2
29.09. LKS ODRA III GŁOSKA KTS KRĘPICE 6wrA2 0 : 10
2018 UKS-5 BRZEG DOLNY LZS TĘCZA PISARZOWICE 6wrA3 10 : 3
sobota ULKS MARTEN III CIECHÓW MKS ROKITA BRZEG DOLNY 6wrA4  2 : 10
II KTS KRĘPICE WKS PŁOMIEŃ MOSIR SYCÓW 6wrA5  9 :  9 (34:33)
6.10. MKS WOLAVIA III WOŁÓW LKS ODRA III GŁOSKA 6wrA6  10 :  3
2018 MKS ROKITA BRZEG DOLNY UKS-5 BRZEG DOLNY 6wrA7  10 :  0
sobota LZS TĘCZA PISARZOWICE ULKS MARTEN III CIECHÓW 6wrA8 10 :  4
III WKS PŁOMIEŃ MOSIR SYCÓW LZS TĘCZA PISARZOWICE 6wrA9   :  
20.10. LKS ODRA III GŁOSKA MKS ROKITA BRZEG DOLNY 6wrA10  1 :  10
2018 UKS-5 BRZEG DOLNY MKS WOLAVIA III WOŁÓW 6wrA11  10 : 2
sobota ULKS MARTEN III CIECHÓW KTS KRĘPICE 6wrA12   :  
IV MKS ROKITA BRZEG DOLNY WKS PŁOMIEŃ MOSIR SYCÓW 6wrA13   :  
27.10 LZS TĘCZA PISARZOWICE LKS ODRA III GŁOSKA 6wrA14   :  
2018 KTS KRĘPICE UKS-5 BRZEG DOLNY 6wrA15   :  
sobota MKS WOLAVIA III WOŁÓW ULKS MARTEN III CIECHÓW 6wrA16   :  
V WKS PŁOMIEŃ MOSIR SYCÓW ULKS MARTEN III CIECHÓW 6wrA17   :  
3.11. LKS ODRA III GŁOSKA UKS-5 BRZEG DOLNY 6wrA18   :  
2018 MKS ROKITA BRZEG DOLNY MKS WOLAVIA III WOŁÓW 6wrA19   :  
sobota LZS TĘCZA PISARZOWICE KTS KRĘPICE 6wrA20   :  
VI UKS-5 BRZEG DOLNY WKS PŁOMIEŃ MOSIR SYCÓW 6wrA21   :  
10.11. ULKS MARTEN III CIECHÓW LKS ODRA III GŁOSKA 6wrA22   :  
2018 KTS KRĘPICE MKS ROKITA BRZEG DOLNY 6wrA23   :  
sobota MKS WOLAVIA III WOŁÓW LZS TĘCZA PISARZOWICE 6wrA24   :  
VII WKS PŁOMIEŃ MOSIR SYCÓW LKS ODRA III GŁOSKA 6wrA25   :  
24.11. UKS-5 BRZEG DOLNY ULKS MARTEN III CIECHÓW 6wrA26   :  
2018 MKS ROKITA BRZEG DOLNY LZS TĘCZA PISARZOWICE 6wrA27   :  
sobota KTS KRĘPICE MKS WOLAVIA III WOŁÓW 6wrA28   :  

 

  1. Rozgrywki odbywają się systemem mecz i rewanż, z tym że w I rundzie według wylosowanego klucza, a w II rundzie zgodnie z kolejnością w tabeli. Po zakończeniu drugiej rundy drużyny z podgrupy „A” grają parami „na krzyż” z zespołami podgrupy „B” o poszczególne miejsca (o miejsca 1-4 – 1A-2B, 2A-1B, itd.).
  2. Mecz toczy się w układzie czterech na czterech oraz dwa deble (18 gier) i rozgrywa się do osiągnięcia przez jedną z drużyn 10 zwycięstw.
  3. Wszystkie spotkania odbywać się będą o godzinie 10:00 w salach gospodarzy.
  4. Gospodarz meczu, za zgodą drużyny przeciwnej, ma prawo ustalić godzinę rozegrania spotkania inną niż przewidziana w terminarzu, ale ma obowiązek skutecznego powiadomienia drużyny przeciwnej, prowadzącego rozgrywki i sędziego meczu na co najmniej 48 godzin przed planowanym terminem rozpoczęcia spotkania.
  5. Gospodarz spotkania zobowiązany jest przesłać jak najszybciej zeskanowany protokół z meczu wyłącznie na adres elektroniczny wladyslaw.chrabaszcz@dozts.pl oraz przekazać telefonicznie wynik meczu najpóźniej 3 godziny po zakończeniu meczu na numer telefonu 693-724-037 lub poprzez stronę internetową DOZTS.
  6. Wszelkie zmiany w terminarzu rozgrywek muszą być uzgodnione z Przewodniczącym Wydziału Rozgrywek DOZTS Andrzejem Moczko (tel. 721-298-300, e-mail andrzej.moczko@pwr.wroc.pl ).
  7. Istnieje możliwość przeglądania aktualnych wyników i tabel rozgrywek ligowych na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „rozgrywki drużynowe”).
  8. Adresy sal rozgrywkowych i dane kontaktowe są zamieszczone na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „adresy klubów”).

 

 

Przewodniczący

Wydziału Rozgrywek DOZTS

 Andrzej Moczko

 

Opracował: Władyslaw Chrabąszcz