wyniki II rundy V ligi wrocławskiej B

  • TERMINARZ ROZGRYWEK  V  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wrocławska B

II runda sezonu 2020/2021

Metryczki klubów:     ULKS III Ciechów    AZS UE III Wrocław    Hasta La Wista Wrocław     Sady Wierzchowice    Start Wrocław     Tęcza Pisarzowice    Tęcza Wrocław     UKS 5 Brzeg Dolny     Wolavia II Wołów     ŻOK Żmigród

p5ligawrB

p5ligawrB ranking

terminarz 5 liga wrocławska B – 2 runda w3

początek meczu – godzina 12.00

korekta 21.01.2021

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka WZSN START Wrocław HASTA LA VISTA Wrocław 5wrB46 :
X MKS WOLAVIA II Wołów PKS TĘCZA Wrocław 5wrB47 :
6.02. KU AZS UE III Wrocław ULKS ŻOK Żmigród 5wrB48 godz. : 10.00
2021 SADY Wierzchowice LZS TĘCZA Pisarzowice 5wrB49 godz. : 16.00
sobota ULKS III MARTEN Ciechów UKS 5 Brzeg Dolny (gospodarz) 5wrB50 godz. : 11.00
—— ————————————————— ————————————————— ——- —– ———-
kolejka HASTA LA VISTA Wrocław PKS TĘCZA Wrocław 5wrB51 :
XI MKS WOLAVIA II Wołów KU AZS UE III Wrocław 5wrB52 :
20.02. ULKS III MARTEN Ciechów ULKS ŻOK Żmigród 5wrB53 godz. : 11.00
2021 UKS 5 Brzeg Dolny LZS TĘCZA Pisarzowice 5wrB54 :
sobota WZSN START Wrocław SADY Wierzchowice 5wrB55 :
—— ————————————————— ————————————————— ——- —– ———-
kolejka HASTA LA VISTA Wrocław KU AZS UE III Wrocław 5wrB56 :
XII MKS WOLAVIA II Wołów WZSN START Wrocław (gospodarz) 5wrB57 :
6.03. ULKS ŻOK Żmigród SADY Wierzchowice 5wrB58 :
2021 ULKS III MARTEN Ciechów LZS TĘCZA Pisarzowice (gospodarz) 5wrB59 godz. : 11.00
sobota UKS 5 Brzeg Dolny PKS TĘCZA Wrocław (gospodarz) 5wrB60 :
—— ————————————————— ————————————————— ——- —– ———-
kolejka ULKS III MARTEN Ciechów HASTA LA VISTA Wrocław (gospodarz) 5wrB61 godz. : 11.00
XIII SADY Wierzchowice MKS WOLAVIA II Wołów 5wrB62 godz. : 16.00
13.03. ULKS ŻOK Żmigród UKS 5 Brzeg Dolny (gospodarz) 5wrB63 :
2021 PKS TĘCZA Wrocław LZS TĘCZA Pisarzowice 5wrB64 :
sobota KU AZS UE III Wrocław WZSN START Wrocław (gospodarz) 5wrB65 godz. : 10.00
—— ————————————————— ————————————————— ——- —– ———-
kolejka UKS 5 Brzeg Dolny HASTA LA VISTA Wrocław 5wrB66 :
XIV LZS TĘCZA Pisarzowice MKS WOLAVIA II Wołów 5wrB67 :
20.03. KU AZS UE III Wrocław SADY Wierzchowice 5wrB68 godz. : 10.00
2021 PKS TĘCZA Wrocław ULKS III MARTEN Ciechów 5wrB69 :
sobota WZSN START Wrocław ULKS ŻOK Żmigród 5wrB70 :
—— ————————————————— ————————————————— ——- —– ———-
kolejka HASTA LA VISTA Wrocław SADY Wierzchowice 5wrB71 :
XV MKS WOLAVIA II Wołów ULKS III MARTEN Ciechów 5wrB72 :
27.03. ULKS ŻOK Żmigród PKS TĘCZA Wrocław 5wrB73 :
2021 UKS 5 Brzeg Dolny KU AZS UE III Wrocław (gospodarz) 5wrB74 :
sobota LZS TĘCZA Pisarzowice WZSN START Wrocław (gospodarz) 5wrB75 :
—— ————————————————— ————————————————— ——- —– ———-
kolejka ULKS ŻOK Żmigród HASTA LA VISTA Wrocław 5wrB76 :
XVI UKS 5 Brzeg Dolny MKS WOLAVIA II Wołów 5wrB77 :
10.04. SADY Wierzchowice PKS TĘCZA Wrocław 5wrB78 godz. : 16.00
2021 ULKS III MARTEN Ciechów WZSN START Wrocław 5wrB79 godz. : 11.00
sobota KU AZS UE III Wrocław LZS TĘCZA Pisarzowice 5wrB80 godz. : 10.00
—— ————————————————— ————————————————— ——- —– ———-
kolejka LZS TĘCZA Pisarzowice HASTA LA VISTA Wrocław 5wrB81 :
XVII MKS WOLAVIA II Wołów ULKS ŻOK Żmigród 5wrB82 :
17.04. SADY Wierzchowice ULKS III MARTEN Ciechów 5wrB83 godz. : 16.00
2021 PKS TĘCZA Wrocław KU AZS UE III Wrocław 5wrB84 :
sobota WZSN START Wrocław UKS 5 Brzeg Dolny 5wrB85 :
—— ————————————————— ————————————————— ——- —– ———-
kolejka HASTA LA VISTA Wrocław MKS WOLAVIA II Wołów 5wrB86 :
XVIII LZS TĘCZA Pisarzowice ULKS ŻOK Żmigród 5wrB87 :
24.04. SADY Wierzchowice UKS 5 Brzeg Dolny (gospodarz) 5wrB88 godz. : 16.00
2021 KU AZS UE III Wrocław ULKS III MARTEN Ciechów 5wrB89 godz. : 10.00
sobota PKS TĘCZA Wrocław WZSN START Wrocław (gospodarz) 5wrB90 :