wyniki II rundy V ligi wrocławskiej B

  • TERMINARZ ROZGRYWEK  V  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wrocławska B

II runda sezonu 2019/2020

adresy 5 ligi wrocławskiej B

p5ligawrB

p5ligawrB ranking

terminarz 5 liga wrocławska B – 2 runda

godzina rozpoczęcia meczów 12.00 za wyjątkiem ujętych w zestawieniu

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka KU AZS UE  III  Wrocław MKS ROKITA Brzeg Dolny 5wrB46 2 : 10
X KTS Krępice ULKS  III  MARTEN Ciechów (gospodarz) 5wrB47 2 : 10
11.01. UKS ORZEŁ  II  Prusice SADY Wierzchowice 5wrB48 10 : 4
2020 UKS 5 Brzeg Dolny LZS TĘCZA Pisarzowice 5wrB49 10 : 8
sobota MKS WOLAVIA  II  Wołów KS WOLAVIA III Wołów 5wrB50 10 : 8
—— ————————————————— ————————————————— ——- —– ———-
kolejka MKS ROKITA Brzeg Dolny KS WOLAVIA III Wołów 5wrB51 23.01.20 : 18.00
XI ULKS  III  MARTEN Ciechów UKS 5 Brzeg Dolny (gospodarz) 5wrB52 10 : 4
25.01. UKS ORZEŁ  II  Prusice MKS WOLAVIA  II  Wołów 5wrB53 23.01.20 : 17.00
2020 SADY Wierzchowice KTS Krępice 5wrB54 godz. : 16.00
sobota LZS TĘCZA Pisarzowice KU AZS UE  III  Wrocław 5wrB55 : 16.00
—— ————————————————— ————————————————— ——- —– ———-
kolejka UKS 5 Brzeg Dolny MKS ROKITA Brzeg Dolny 5wrB56 :
XII ULKS  III  MARTEN Ciechów UKS ORZEŁ  II  Prusice 5wrB57 godz. : 10.00
15.02. LZS TĘCZA Pisarzowice MKS WOLAVIA  II  Wołów 5wrB58 :
2020 KTS Krępice KU AZS UE  III  Wrocław 5wrB59 :
sobota KS WOLAVIA III Wołów SADY Wierzchowice 5wrB60 :
—— ————————————————— ————————————————— ——- —– ———-
kolejka MKS ROKITA Brzeg Dolny UKS ORZEŁ  II  Prusice (gospodarz) 5wrB61 :
XIII KS WOLAVIA III Wołów ULKS  III  MARTEN Ciechów 5wrB62 :
29.02. MKS WOLAVIA  II  Wołów SADY Wierzchowice 5wrB63 :
2020 KTS Krępice LZS TĘCZA Pisarzowice 5wrB64 :
sobota UKS 5 Brzeg Dolny KU AZS UE  III  Wrocław 5wrB65 :
—— ————————————————— ————————————————— ——- —– ———-
kolejka LZS TĘCZA Pisarzowice MKS ROKITA Brzeg Dolny 5wrB66 :
XIV SADY Wierzchowice ULKS  III  MARTEN Ciechów 5wrB67 godz. : 16.00
14.03. KU AZS UE  III  Wrocław MKS WOLAVIA  II  Wołów 5wrB68 godz. : 10.00
2020 UKS 5 Brzeg Dolny KTS Krępice 5wrB69 :
sobota UKS ORZEŁ  II  Prusice KS WOLAVIA III Wołów 5wrB70 :
—— ————————————————— ————————————————— ——- —– ———-
kolejka MKS ROKITA Brzeg Dolny SADY Wierzchowice 5wrB71 :
XV ULKS  III  MARTEN Ciechów LZS TĘCZA Pisarzowice (gospodarz) 5wrB72 godz. : 10.00
21.03. MKS WOLAVIA  II  Wołów UKS 5 Brzeg Dolny (gospodarz) 5wrB73 :
2020 UKS ORZEŁ  II  Prusice KU AZS UE  III  Wrocław 5wrB74 :
sobota KS WOLAVIA III Wołów KTS Krępice 5wrB75 :
—— ————————————————— ————————————————— ——- —– ———-
kolejka MKS WOLAVIA  II  Wołów MKS ROKITA Brzeg Dolny 5wrB76 :
XVI KU AZS UE  III  Wrocław ULKS  III  MARTEN Ciechów 5wrB77 godz. : 10.00
28.03. SADY Wierzchowice UKS 5 Brzeg Dolny 5wrB78 godz. : 16.00
2020 LZS TĘCZA Pisarzowice KS WOLAVIA III Wołów 5wrB79 :
sobota KTS Krępice UKS ORZEŁ  II  Prusice 5wrB80 :
—— ————————————————— ————————————————— ——- —– ———-
kolejka MKS ROKITA Brzeg Dolny KTS Krępice (gospodarz) 5wrB81 :
XVII ULKS  III  MARTEN Ciechów MKS WOLAVIA  II  Wołów 5wrB82 godz. : 10.00
4.04. SADY Wierzchowice LZS TĘCZA Pisarzowice 5wrB83 godz. : 16.00
2020 UKS 5 Brzeg Dolny UKS ORZEŁ  II  Prusice (gospodarz) 5wrB84 :
sobota KU AZS UE  III  Wrocław KS WOLAVIA III Wołów 5wrB85 godz. : 10.00
—— ————————————————— ————————————————— ——- —– ———-
kolejka ULKS  III  MARTEN Ciechów MKS ROKITA Brzeg Dolny 5wrB86 godz. : 10.00
XVIII MKS WOLAVIA  II  Wołów KTS Krępice 5wrB87 :
18.04. KU AZS UE  III  Wrocław SADY Wierzchowice 5wrB88 godz. : 10.00
2020 UKS ORZEŁ  II  Prusice LZS TĘCZA Pisarzowice 5wrB89 :
sobota KS WOLAVIA III Wołów UKS 5 Brzeg Dolny 5wrB90 :

Opracował: Władysław Chrabąszcz