wyniki I rundy V ligi wrocławskiej B

TERMINARZ ROZGRYWEK  V  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wrocławska B

I runda sezonu 2020/2021

Metryczki klubów:     ULKS III Ciechów    AZS UE III Wrocław    Hasta La Wista Wrocław     Sady Wierzchowice    Start Wrocław     Tęcza Pisarzowice    Tęcza Wrocław     UKS 5 Brzeg Dolny     Wolavia II Wołów     ŻOK Żmigród

p5ligawrB

p5ligawrB ranking

terminarz 5 liga wrocławska B – 1 runda

początek meczu – godzina 12.00

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka HASTA LA VISTA Wrocław ULKS ŻOK Żmigród 5wrB1 10 : 7
I WZSN START Wrocław ULKS III MARTEN Ciechów 5wrB2 9 : 9 (32:36)
3.10 PKS TĘCZA Wrocław MKS WOLAVIA II Wołów 5wrB3 6 : 10
2020 UKS 5 Brzeg Dolny SADY Wierzchowice (gospodarz) 5wrB4 9 : 9 (38:36)
sobota LZS TĘCZA Pisarzowice KU AZS UE III Wrocław 5wrB5 10
: 3
———- ————————————————————– ———————————————————— ——- —— ———
kolejka ULKS ŻOK Żmigród WZSN START Wrocław 5wrB6 10 : 3
II ULKS III MARTEN Ciechów PKS TĘCZA Wrocław 5wrB7 10 : 7
17.10 MKS WOLAVIA II Wołów LZS TĘCZA Pisarzowice 5wrB8 10 : 5
2020 KU AZS UE III Wrocław UKS 5 Brzeg Dolny (gospodarz) 5wrB9 9 : 9 (38:37)
sobota SADY Wierzchowice HASTA LA VISTA Wrocław 5wrB10 7 : 10
———- ————————————————————– ———————————————————— ——- —— ———
kolejka PKS TĘCZA Wrocław ULKS ŻOK Żmigród 5wrB11 6 : 10
III HASTA LA VISTA Wrocław ULKS III MARTEN Ciechów (gospodarz) 5wrB12 10 : 6
24.10 MKS WOLAVIA II Wołów SADY Wierzchowice 5wrB13 10 : 6
2020 LZS TĘCZA Pisarzowice UKS 5 Brzeg Dolny 5wrB14 0 : 10
sobota WZSN START Wrocław KU AZS UE III Wrocław (gospodarz) 5wrB15 6
: 10
———- ————————————————————– ———————————————————— ——- —— ———
kolejka ULKS ŻOK Żmigród LZS TĘCZA Pisarzowice 5wrB16 10 : 1
IV ULKS III MARTEN Ciechów SADY Wierzchowice 5wrB17 9 : 9 (38:33)
31.10 KU AZS UE III Wrocław MKS WOLAVIA II Wołów 5wrB18 9 : 9 (33:31)
2020 UKS 5 Brzeg Dolny WZSN START Wrocław 5wrB19 10 : 2
sobota PKS TĘCZA Wrocław HASTA LA VISTA Wrocław 5wrB20 6 : 10
———- ————————————————————– ———————————————————— ——- —— ———
kolejka SADY Wierzchowice ULKS ŻOK Żmigród 5wrB21 2 : 10
V LZS TĘCZA Pisarzowice ULKS III MARTEN Ciechów (gospodarz) 5wrB22 10 : 7
7.11 WZSN START Wrocław MKS WOLAVIA II Wołów (gospodarz) 5wrB23 5 : 10
2020 KU AZS UE III Wrocław PKS TĘCZA Wrocław 5wrB24 10 : 5
sobota HASTA LA VISTA Wrocław UKS 5 Brzeg Dolny 5wrB25 10 : 7
———- ————————————————————– ———————————————————— ——- —— ———
kolejka ULKS ŻOK Żmigród KU AZS UE III Wrocław 5wrB26 10 : 3
VI UKS 5 Brzeg Dolny ULKS III MARTEN Ciechów (gospodarz) 5wrB27 10 : 5
14.11 PKS TĘCZA Wrocław SADY Wierzchowice 5wrB28 10 : 4
2020 WZSN START Wrocław LZS TĘCZA Pisarzowice (gospodarz) 5wrB29 7 : 10
sobota MKS WOLAVIA II Wołów HASTA LA VISTA Wrocław 5wrB30 7 : 10
———- ————————————————————– ———————————————————— ——- —— ———
kolejka ULKS ŻOK Żmigród MKS WOLAVIA II Wołów 5wrB31 8 : 10
VII ULKS III MARTEN Ciechów KU AZS UE III Wrocław 5wrB32 10 : 8
28.11 SADY Wierzchowice WZSN START Wrocław 5wrB33 10 : 4
2020 HASTA LA VISTA Wrocław LZS TĘCZA Pisarzowice 5wrB34 10 : 5
sobota PKS TĘCZA Wrocław UKS 5 Brzeg Dolny (gospodarz) 5wrB35 9 : 9 (35:34)
———- ————————————————————– ———————————————————— ——- —— ———
kolejka UKS 5 Brzeg Dolny ULKS ŻOK Żmigród (gospodarz) 5wrB36 3 : 10
VIII ULKS III MARTEN Ciechów MKS WOLAVIA II Wołów 5wrB37 3 : 10
5.12 LZS TĘCZA Pisarzowice SADY Wierzchowice 5wrB38 10 : 0 vo D13
2020 WZSN START Wrocław PKS TĘCZA Wrocław (gospodarz) 5wrB39 8 : 10
sobota KU AZS UE III Wrocław HASTA LA VISTA Wrocław 5wrB40 3 : 10
———- ————————————————————– ———————————————————— ——- —— ———
kolejka ULKS ŻOK Żmigród ULKS III MARTEN Ciechów 5wrB41 10 : 2
IX MKS WOLAVIA II Wołów UKS 5 Brzeg Dolny 5wrB42 10 : 4
19.12 SADY Wierzchowice KU AZS UE III Wrocław 5wrB43 10 : 4
2020 LZS TĘCZA Pisarzowice PKS TĘCZA Wrocław 5wrB44 10 : 0 vo D15
sobota HASTA LA VISTA Wrocław WZSN START Wrocław 5wrB45 10 : 4