wyniki I rundy V ligi wrocławskiej „B”

TERMINARZ ROZGRYWEK  V  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wrocławska B

I runda sezonu 2019/2020

adresy 5 ligi wrocławskiej B

p5ligawrB

p5ligawrB ranking

terminarz 5 liga wrocławska B – 1 runda

 

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka KTS Krępice SADY Wierzchowice 5wrB1 10 : 7
I KS WOLAVIA III Wołów MKS WOLAVIA  II  Wołów 5wrB2 3 : 10
28.09. LZS TĘCZA Pisarzowice UKS ORZEŁ  II  Prusice 5wrB3 10 : 8
2019 UKS 5 Brzeg Dolny ULKS  III  MARTEN Ciechów (gospodarz) 5wrB4 2 : 10
sobota MKS ROKITA Brzeg Dolny KU AZS UE  III  Wrocław 5wrB5 10 : 0







kolejka SADY Wierzchowice KS WOLAVIA III Wołów 5wrB6 10 : 4
II MKS WOLAVIA  II  Wołów LZS TĘCZA Pisarzowice 5wrB7 7 : 10
5.10. UKS ORZEŁ  II  Prusice MKS ROKITA Brzeg Dolny (gospodarz) 5wrB8 2 : 10
2019 KU AZS UE  III  Wrocław UKS 5 Brzeg Dolny 5wrB9 9 : 9 (33:33)
sobota ULKS  III  MARTEN Ciechów KTS Krępice 5wrB10 10 : 2







kolejka LZS TĘCZA Pisarzowice SADY Wierzchowice 5wrB11 7 : 10
III KTS Krępice MKS WOLAVIA  II  Wołów 5wrB12 5 : 10
19.10. UKS ORZEŁ  II  Prusice ULKS  III  MARTEN Ciechów 5wrB13 3 : 10
2019 MKS ROKITA Brzeg Dolny UKS 5 Brzeg Dolny 5wrB14 10 : 1
sobota KS WOLAVIA III Wołów KU AZS UE  III  Wrocław 5wrB15 0 : 10







kolejka SADY Wierzchowice MKS ROKITA Brzeg Dolny 5wrB16 10 : 7
IV MKS WOLAVIA  II  Wołów ULKS  III  MARTEN Ciechów 5wrB17 10 : 8
26.10 KU AZS UE  III  Wrocław UKS ORZEŁ  II  Prusice 5wrB18 10 : 4
2019 UKS 5 Brzeg Dolny KS WOLAVIA III Wołów (gospodarz) 5wrB19 9 : 9 (29:32)
sobota LZS TĘCZA Pisarzowice KTS Krępice 5wrB20 8 : 10







kolejka ULKS  III  MARTEN Ciechów SADY Wierzchowice 5wrB21 10 : 5
V MKS ROKITA Brzeg Dolny MKS WOLAVIA  II  Wołów 5wrB22 10 : 1
2.11. KS WOLAVIA III Wołów UKS ORZEŁ  II  Prusice 5wrB23 3 : 10
2019 KU AZS UE  III  Wrocław LZS TĘCZA Pisarzowice 5wrB24 10 : 3
sobota KTS Krępice UKS 5 Brzeg Dolny 5wrB25 10 : 5







kolejka SADY Wierzchowice KU AZS UE  III  Wrocław 5wrB26 9 : 9 (38:31)
VI UKS 5 Brzeg Dolny MKS WOLAVIA  II  Wołów 5wrB27 9 : 9 (37:35)
9.11. LZS TĘCZA Pisarzowice ULKS  III  MARTEN Ciechów (gospodarz) 5wrB28 3 : 10
2019 KS WOLAVIA III Wołów MKS ROKITA Brzeg Dolny 5wrB29 2 : 10
sobota UKS ORZEŁ  II  Prusice KTS Krępice 5wrB30 10 : 4







kolejka SADY Wierzchowice UKS ORZEŁ  II  Prusice 5wrB31 9 : 9 (35:34)
VII MKS WOLAVIA  II  Wołów KU AZS UE  III  Wrocław 5wrB32 5 : 10
16.11. ULKS  III  MARTEN Ciechów KS WOLAVIA III Wołów 5wrB33 10 : 4
2019 KTS Krępice MKS ROKITA Brzeg Dolny (gospodarz) 5wrB34 3 : 10
sobota LZS TĘCZA Pisarzowice UKS 5 Brzeg Dolny 5wrB35 9 : 9 (35:34)







kolejka UKS 5 Brzeg Dolny SADY Wierzchowice 5wrB36 7 : 10
VIII MKS WOLAVIA  II  Wołów UKS ORZEŁ  II  Prusice 5wrB37 9 : 9 (35:37)
30.11 MKS ROKITA Brzeg Dolny ULKS  III  MARTEN Ciechów 5wrB38 10 : 1
2019 KS WOLAVIA III Wołów LZS TĘCZA Pisarzowice 5wrB39 0 : 10
sobota KU AZS UE  III  Wrocław KTS Krępice 5wrB40 7 : 10







kolejka SADY Wierzchowice MKS WOLAVIA  II  Wołów 5wrB41 godz. : 16.00
IX UKS ORZEŁ  II  Prusice UKS 5 Brzeg Dolny 5wrB42 :
21.12 ULKS  III  MARTEN Ciechów KU AZS UE  III  Wrocław 5wrB43 godz. : 10.00
2019 MKS ROKITA Brzeg Dolny LZS TĘCZA Pisarzowice 5wrB44 :
sobota KTS Krępice KS WOLAVIA III Wołów 5wrB45 :

 

Opracował: Władysław Chrabąszcz