wyniki II rundy V ligi wrocławskiej A

TERMINARZ ROZGRYWEK  V  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wrocławska A

II runda sezonu 2020/2021

Metryczki klubów:   Ajde II Oleśnica    GOKiS II Kąty Wrocławskie    Olimpia Żerniki Wr.      Orion Branda III Bukowice (Psary)    UKS TS III Kiełczów        WKS MOSiR Syców    Wratislavia Wrocław (Święta Katarzyna)     Zenit Międzybórz

p5ligawrA

p5ligawrA ranking

terminarz 5 liga wrocławska A – 2 runda w4

początek meczu – godzina 12.00

korekta 3.02.2021

data Gospodarz gość Protokół wynik
X LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie WKS MOSIR Syców 5wrA37 10 : 0
20.02. KS AZS WRATISLAVIA Święta Katarzyna KS AJDE II Oleśnica 5wrA38 2 : 10
2021 LZS ORION BRANDA III Psary LKTS ZENIT II Międzybórz 5wrA39 7 : 10
sobota UKS GOKIS II Kąty Wrocławskie UKS TS III Kiełczów 5wrA40 mecz : przełożony
——- ————————————————— ————————————————- ——— ——- ———–
XI LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie KS AZS WRATISLAVIA Święta Katarzyna 5wrA41 10 : 0
27.02. WKS MOSIR Syców KS AJDE II Oleśnica 5wrA42 5 : 10
2021 LZS ORION BRANDA III Psary UKS GOKIS II Kąty Wrocławskie 5wrA43 10 : 3
sobota UKS TS III Kiełczów LKTS ZENIT II Międzybórz 5wrA44 1 : 10
——- ————————————————— ————————————————- ——— ——- ———–
XII LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie LKTS ZENIT II Międzybórz 5wrA45 10 : 2
6.03. KS AJDE II Oleśnica UKS GOKIS II Kąty Wrocławskie 5wrA46 10 : 1
2021 WKS MOSIR Syców LZS ORION BRANDA III Psary 5wrA47 10 : 8
sobota UKS TS III Kiełczów KS AZS WRATISLAVIA Święta Katarzyna 5wrA48 10 : 8
——- ————————————————— ————————————————- ——— ——- ———–
XIII LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie UKS GOKIS II Kąty Wrocławskie 5wrA49 10 : 0
20.03 LKTS ZENIT II Międzybórz KS AJDE II Oleśnica 5wrA50 7 : 10
2021 KS AZS WRATISLAVIA Święta Katarzyna LZS ORION BRANDA III Psary 5wrA51 1 : 10
sobota WKS MOSIR Syców UKS TS III Kiełczów 5wrA52 10 : 8
——- ————————————————— ————————————————- ——— ——- ———–
XIV UKS TS III Kiełczów LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie 5wrA53 :
10.04. KS AJDE II Oleśnica LZS ORION BRANDA III Psary 5wrA54 :
2021 UKS GOKIS II Kąty Wrocławskie WKS MOSIR Syców 5wrA55 godz. : 10.00
sobota LKTS ZENIT II Międzybórz KS AZS WRATISLAVIA Święta Katarzyna 5wrA56 9.04 : 17.00
——- ————————————————— ————————————————- ——— ——- ———–
XV LZS ORION BRANDA III Psary LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie 5wrA57 godz. : 12.00
24.04. KS AJDE II Oleśnica UKS TS III Kiełczów 5wrA58 :
2021 KS AZS WRATISLAVIA Święta Katarzyna UKS GOKIS II Kąty Wrocławskie 5wrA59 :
sobota LKTS ZENIT II Międzybórz WKS MOSIR Syców 5wrA60 23.04 : 17.00
——- ————————————————— ————————————————- ——— ——- ———–
XVI KS AJDE II Oleśnica LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie 5wrA61 :
1.05. LZS ORION BRANDA III Psary UKS TS III Kiełczów 5wrA62 godz. : 12.00
2021 UKS GOKIS II Kąty Wrocławskie LKTS ZENIT II Międzybórz 5wrA63 godz. : 10.00
sobota WKS MOSIR Syców KS AZS WRATISLAVIA Święta Katarzyna 5wrA64 :