wyniki I rundy V ligi wrocławskiej A

TERMINARZ ROZGRYWEK  V  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wrocławska A

I runda sezonu 2020/2021

Metryczki klubów:   Ajde II Oleśnica    GOKiS II Kąty Wrocławskie    Odra Oława    Olimpia Żerniki Wr.      Orion Branda III Bukowice (Psary)    UKS TS III Kiełczów        WKS MOSiR Syców    Wratislavia Wrocław (Święta Katarzyna)     Zenit Międzybórz

p5ligawrA

ranking

terminarz 5 liga wrocławska A – 1 runda

początek meczu – godzina 12.00

korekta 26.09 (po awansie AJDE Oleśnica do IV ligi wrocławskiej)

korekta 29.09 (po wprowadzeniu zamiany drużyny MLKS Victoria II Jelcz-Laskowice na LZS ORION Branda III Psary)

Wbrew stanowisku Wydziału Rozgrywek (nieregulaminowa i nieterminowa operacja) większością głosów członków Zarządu DOZTS (Andrzej Adamczuk, Barbara Bromboszcz, Tomasz Durajczyk, Leszek Kawa, Grzegorz Lechowicz, Sławomir Słowiński, Paulina Szczepanek, Zdzisław Tolksdorf i Jerzy Wieczorek) została dokonana zamiana miejsc w rozgrywkach; drużyna Victoria II Jelcz-Laskowice z V ligi wrocławskiej A zajęła miejsce zespołu LZS Orion Branda III Psary w IV lidze, natomiast drużyna z Psar przejęła miejsce drużyny z Jelcza-Laskowic w V lidze.

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka UKS GOKIS II Kąty Wrocławskie LZS ORION Branda III Psary 5wrA1 10 : 7
I KS AJDE II Oleśnica wolny termin
—– —- : ——
3.10 LKTS ZENIT II Międzybórz M-GLKS ODRA Oława 5wrA2 2.10 piątek 17.00 : mecz odwołany
2020 LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie UKS TS III Kiełczów 5wrA3 10 : 6
sobota KS AZS WRATISLAVIA Święta Katarzyna WKS MOSIR Syców 5wrA4 10 : 5
———- ————————————————- ————————————————- ——- —— ———-
kolejka LZS ORION Branda III Psary KS AJDE II Oleśnica 5wrA5 9 : 9 (35:37)
II wolny termin LKTS ZENIT II Międzybórz —– —- : ——
17.10 M-GLKS ODRA Oława KS AZS WRATISLAVIA Święta Katarzyna (gospodarz) 5wrA6 10 : 5
2020 WKS MOSIR Syców LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie 5wrA7 3 : 10
sobota UKS TS III Kiełczów UKS GOKIS II Kąty Wrocławskie 5wrA8 10 : 0
———- ————————————————- ————————————————- ——- —— ———-
kolejka LKTS ZENIT II Międzybórz LZS ORION Branda III Psary 5wrA9 23.10 piątek : godz.17.00
III UKS GOKIS II Kąty Wrocławskie wolny termin —– —- : ——
24.10 M-GLKS ODRA Oława UKS TS III Kiełczów 5wrA10 :
2020 KS AZS WRATISLAVIA Święta Katarzyna LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie 5wrA11 :
sobota KS AJDE II Oleśnica WKS MOSIR Syców 5wrA12 :
———- ————————————————- ————————————————- ——- —— ———-
kolejka LZS ORION Branda III Psary KS AZS WRATISLAVIA Święta Katarzyna 5wrA13 :
IV wolny termin UKS TS III Kiełczów —– —- : ——
31.10 WKS MOSIR Syców M-GLKS ODRA Oława 5wrA14 :
2020 LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie KS AJDE II Oleśnica 5wrA15 :
sobota LKTS ZENIT II Międzybórz UKS GOKIS II Kąty Wrocławskie 5wrA16 30.10 piątek : godz.17.00
———- ————————————————- ————————————————- ——- —— ———-
kolejka UKS TS III Kiełczów LZS ORION Branda III Psary 5wrA17 :
V KS AZS WRATISLAVIA Święta Katarzyna wolny termin —– —- : ——
7.11 KS AJDE II Oleśnica M-GLKS ODRA Oława 5wrA18 :
2020 WKS MOSIR Syców LKTS ZENIT II Międzybórz 5wrA19 :
sobota UKS GOKIS II Kąty Wrocławskie LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie 5wrA20 godz. : 10.00
———- ————————————————- ————————————————- ——- —— ———-
kolejka LZS ORION Branda III Psary WKS MOSIR Syców 5wrA21 :
VI LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie wolny termin —– —- : ——
14.11 LKTS ZENIT II Międzybórz UKS TS III Kiełczów 5wrA22 13.11 piątek : godz.17.00
2020 KS AJDE II Oleśnica KS AZS WRATISLAVIA Święta Katarzyna 5wrA23 :
sobota M-GLKS ODRA Oława UKS GOKIS II Kąty Wrocławskie 5wrA24 :
———- ————————————————- ————————————————- ——- —— ———-
kolejka LZS ORION Branda III Psary M-GLKS ODRA Oława 5wrA25 :
VII wolny termin WKS MOSIR Syców —– —- : ——
28.11 UKS TS III Kiełczów KS AJDE II Oleśnica 5wrA26 :
2020 UKS GOKIS II Kąty Wrocławskie KS AZS WRATISLAVIA Święta Katarzyna 5wrA27 godz. : 10.00
sobota LKTS ZENIT II Międzybórz LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie 5wrA28 27.11 piątek : godz.17.00
———- ————————————————- ————————————————- ——- —— ———-
kolejka LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie LZS ORION Branda III Psary 5wrA29 :
VIII wolny termin M-GLKS ODRA Oława —– —- : ——
5.12 KS AZS WRATISLAVIA Święta Katarzyna UKS TS III Kiełczów 5wrA30 :
2020 KS AJDE II Oleśnica LKTS ZENIT II Międzybórz 5wrA31 :
sobota WKS MOSIR Syców UKS GOKIS II Kąty Wrocławskie 5wrA32 :
———- ————————————————- ————————————————- ——- —— ———-
kolejka LZS ORION Branda III Psary wolny termin —– —- : ——
IX M-GLKS ODRA Oława LKS OLIMPIA II Żerniki Wrocławskie 5wrA33 :
19.12 UKS TS III Kiełczów WKS MOSIR Syców 5wrA34 :
2020 KS AZS WRATISLAVIA Święta Katarzyna LKTS ZENIT II Międzybórz 5wrA35 :
sobota UKS GOKIS II Kąty Wrocławskie KS AJDE II Oleśnica 5wrA36 godz. : 10.00