wyniki I rundy V ligi wrocławskiej „A”

TERMINARZ ROZGRYWEK  V  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wrocławska A

I runda sezonu 2019/2020

adresy 5 ligi wrocławskiej A

p5ligawrA

p5ligawrA ranking

terminarz 5 liga wrocławska A – 1 runda

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka HASTA LA VISTA Wrocław KS WIDAWA Bierutów 5wrA1 10 : 0 vo D1
I  LZS ORZEŁ II Lizawice LZS ORZEŁ I Lizawice 5wrA2 1 : 10
28.09. WKS MOSIR Syców M-GLKS ODRA Oława 5wrA3 3 : 10
2019 KS AJDE I Oleśnica KS AJDE II Oleśnica 5wrA4 10 : 7
sobota UKS TS III Kiełczów LKS OLIMPIA  II  Żerniki Wrocławskie 5wrA5 1 : 10







kolejka KS WIDAWA Bierutów  LZS ORZEŁ II Lizawice 5wrA6 0 : 10
II LZS ORZEŁ I Lizawice WKS MOSIR Syców 5wrA7 10 : 1
5.10. M-GLKS ODRA Oława UKS TS III Kiełczów 5wrA8 10 : 1
2019 LKS OLIMPIA  II  Żerniki Wrocławskie KS AJDE I Oleśnica 5wrA9 9 : 9 (34:35)
sobota KS AJDE II Oleśnica HASTA LA VISTA Wrocław 5wrA10 9 : 9 (31:35)







kolejka WKS MOSIR Syców KS WIDAWA Bierutów 5wrA11 10 : 1
III HASTA LA VISTA Wrocław LZS ORZEŁ I Lizawice (gospodarz) 5wrA12 1 : 10
19.10. M-GLKS ODRA Oława KS AJDE II Oleśnica 5wrA13 9 : 9 (33:37)
2019 UKS TS III Kiełczów KS AJDE I Oleśnica (gospodarz) 5wrA14 2 : 10
sobota  LZS ORZEŁ II Lizawice LKS OLIMPIA  II  Żerniki Wrocławskie 5wrA15 0 : 10







kolejka KS WIDAWA Bierutów UKS TS III Kiełczów 5wrA16 0 : 10
IV LZS ORZEŁ I Lizawice KS AJDE II Oleśnica 5wrA17 10 : 1
26.10 LKS OLIMPIA  II  Żerniki Wrocławskie M-GLKS ODRA Oława (gospodarz) 5wrA18 7 : 10
2019 KS AJDE I Oleśnica  LZS ORZEŁ II Lizawice 5wrA19 10 : 0
sobota WKS MOSIR Syców HASTA LA VISTA Wrocław 5wrA20 5 : 10







kolejka KS AJDE II Oleśnica KS WIDAWA Bierutów 5wrA21 10 : 2
V UKS TS III Kiełczów LZS ORZEŁ I Lizawice 5wrA22 0 : 10
2.11.  LZS ORZEŁ II Lizawice M-GLKS ODRA Oława 5wrA23 1 : 10
2019 LKS OLIMPIA  II  Żerniki Wrocławskie WKS MOSIR Syców 5wrA24 10 : 5
sobota HASTA LA VISTA Wrocław KS AJDE I Oleśnica 5wrA25 3 : 10







kolejka KS WIDAWA Bierutów LKS OLIMPIA  II  Żerniki Wrocławskie 5wrA26 0 : 10
VI KS AJDE I Oleśnica LZS ORZEŁ I Lizawice (gospodarz) 5wrA27 0 : 10
9.11. WKS MOSIR Syców KS AJDE II Oleśnica 5wrA28 4 : 10
2019  LZS ORZEŁ II Lizawice UKS TS III Kiełczów 5wrA29 7 : 10
sobota M-GLKS ODRA Oława HASTA LA VISTA Wrocław 5wrA30 10 : 6







kolejka KS WIDAWA Bierutów M-GLKS ODRA Oława 5wrA31 3 : 10
VII LZS ORZEŁ I Lizawice LKS OLIMPIA  II  Żerniki Wrocławskie 5wrA32 10 : 4
16.11. KS AJDE II Oleśnica  LZS ORZEŁ II Lizawice 5wrA33 10 : 0
2019 HASTA LA VISTA Wrocław UKS TS III Kiełczów 5wrA34 10 : 3
sobota WKS MOSIR Syców KS AJDE I Oleśnica 5wrA35 2 : 10







kolejka KS AJDE I Oleśnica KS WIDAWA Bierutów (gospodarz) 5wrA36 10 : 1
VIII LZS ORZEŁ I Lizawice M-GLKS ODRA Oława 5wrA37 10 : 1
30.11 UKS TS III Kiełczów KS AJDE II Oleśnica 5wrA38 4 : 10
2019  LZS ORZEŁ II Lizawice WKS MOSIR Syców 5wrA39 9 : 9 (37:32)
sobota LKS OLIMPIA  II  Żerniki Wrocławskie HASTA LA VISTA Wrocław 5wrA40 10 : 5







kolejka KS WIDAWA Bierutów LZS ORZEŁ I Lizawice 5wrA41 :
IX M-GLKS ODRA Oława KS AJDE I Oleśnica 5wrA42 :
21.12 KS AJDE II Oleśnica LKS OLIMPIA  II  Żerniki Wrocławskie 5wrA43 :
2019 UKS TS III Kiełczów WKS MOSIR Syców 5wrA44 :
sobota HASTA LA VISTA Wrocław  LZS ORZEŁ II Lizawice 5wrA45 :

 

Opracował: Władysław Chrabąszcz