wyniki II rundy V ligi podgrupy wałbrzyskiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  V  LIGI MĘŻCZYZN

Podgrupa wałbrzyska

II runda sezonu 2019/2020

adresy 5 ligi walbrzyskiej

p5ligawb

p5ligawb ranking

terminarz 5 liga wałbrzyska – 2 runda

godzina rozpoczęcia meczów 12.00 (oprócz wymienionych w zestawieniu)

data Gospodarz gość Protokół wynik
VIII ULKS ŚLĘŻA II GM SOBÓTKA Wiry wolny termin :
30.11 MLKS SUDETY Międzylesie MKS NYSA Kłodzko 5wb28 10 : 0
2019 SALOS II Dzierżoniów UKS IMPULS Kłodzko 5wb29 4 : 10
sobota BSTS II Bystrzyca Kłodzka LZS PŁOMIEŃ II Makowice 5wb30 10 : 4
——- —————————————————– —————————————————– ——— ——- ———–
IX ULKS ŚLĘŻA II GM SOBÓTKA Wiry MKS NYSA Kłodzko 5wb31 10 : 1
14.12 wolny termin MLKS SUDETY Międzylesie :
2019 LZS PŁOMIEŃ II Makowice UKS IMPULS Kłodzko 5wb32 4 : 10
sobota SALOS II Dzierżoniów BSTS II Bystrzyca Kłodzka (gospodarz) 5wb33 3 : 10
——- —————————————————– —————————————————– ——— ——- ———–
X ULKS ŚLĘŻA II GM SOBÓTKA Wiry SALOS II Dzierżoniów 5wb34 10 : 0
21.12 LZS PŁOMIEŃ II Makowice MLKS SUDETY Międzylesie 5wb35 5 : 10
2019 UKS IMPULS Kłodzko wolny termin :
sobota MKS NYSA Kłodzko BSTS II Bystrzyca Kłodzka (gospodarz) 5wb36 0 : 10
——- —————————————————– —————————————————– ——— ———–
XI LZS PŁOMIEŃ II Makowice ULKS ŚLĘŻA II GM SOBÓTKA Wiry 5wb37 4 : 10
11.01 MLKS SUDETY Międzylesie SALOS II Dzierżoniów 5wb38 10 : 1
2020 UKS IMPULS Kłodzko MKS NYSA Kłodzko 5wb39 10 : 0
sobota wolny termin BSTS II Bystrzyca Kłodzka :
——- —————————————————– —————————————————– ——— ——- ———–
XII ULKS ŚLĘŻA II GM SOBÓTKA Wiry BSTS II Bystrzyca Kłodzka 5wb40 10 : 5
25.01 UKS IMPULS Kłodzko MLKS SUDETY Międzylesie 5wb41 2 : 10
2020 LZS PŁOMIEŃ II Makowice wolny termin :
sobota MKS NYSA Kłodzko SALOS II Dzierżoniów 5wb42 0 : 10
——- —————————————————– —————————————————– ——— ——- ———–
XIII UKS IMPULS Kłodzko ULKS ŚLĘŻA II GM SOBÓTKA Wiry 5wb43 4 : 10
15.02. BSTS II Bystrzyca Kłodzka MLKS SUDETY Międzylesie 5wb44 5 : 10
2020 MKS NYSA Kłodzko LZS PŁOMIEŃ II Makowice 5wb45 0 : 10
sobota wolny termin SALOS II Dzierżoniów :
——- —————————————————– —————————————————– ——— ——- ———–
XIV MLKS SUDETY Międzylesie ULKS ŚLĘŻA II GM SOBÓTKA Wiry 5wb46 8 : 10
29.02 BSTS II Bystrzyca Kłodzka UKS IMPULS Kłodzko 5wb47 9 : 9 (33:36)
2020 SALOS II Dzierżoniów LZS PŁOMIEŃ II Makowice 5wb48 10 : 2
sobota MKS NYSA Kłodzko wolny termin :

 

Opracował: Władysław Chrabąszcz