wyniki I rundy V ligi legnickiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  V  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa legnicka

I runda sezonu 2020/2021

Metryczki klubów:   AKS II Strzegom    Chrobry Głogów    Górnik II Polkowice     Górnik III Polkowice     Sokół II Jerzmanowa     KTS II Legnica     Sparta II Grębocice    Zagłębie Lubin     Żak III Gierałtowiec  

p5ligalg

ranking

terminarz 5 liga legnicka – 1 runda

początek meczu – godzina 12.00

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka wolny termin KTS II Legnica —– —- : ———-
I GUKS SOKÓŁ II Jerzmanowa TS ZAGŁĘBIE Lubin 5lg1 1 : 10
3.10 AKS II Strzegom UKS ŻAK III Gierałtowiec 5lg2 mecz : odwołany
2020 KS GÓRNIK II Polkowice KS GÓRNIK III Polkowice 5lg3 10 : 1
sobota STS CHROBRY Głogów LZS SPARTA II Grębocice 5lg4 10 : 3
——- ———————————————– ————————————————— —— —— ———
kolejka KTS II Legnica GUKS SOKÓŁ II Jerzmanowa 5lg5 mecz : odwołany
II TS ZAGŁĘBIE Lubin AKS II Strzegom 5lg6 10 : 8
17.10 UKS ŻAK III Gierałtowiec STS CHROBRY Głogów 5lg7 6 : 10
2020 LZS SPARTA II Grębocice KS GÓRNIK II Polkowice 5lg8 mecz : odwołany
sobota KS GÓRNIK III Polkowice wolny termin —– —- : ———-
——- ———————————————– ————————————————— —— —— ———
kolejka AKS II Strzegom KTS II Legnica 5lg9 2 : 10
III wolny termin TS ZAGŁĘBIE Lubin —– —- : ———-
24.10 UKS ŻAK III Gierałtowiec KS GÓRNIK III Polkowice 5lg10 mecz : odwołany
2020 STS CHROBRY Głogów KS GÓRNIK II Polkowice 5lg11 10 : 5
sobota GUKS SOKÓŁ II Jerzmanowa LZS SPARTA II Grębocice 5lg12 mecz : odwołany
——- ———————————————– ————————————————— —— —— ———
kolejka KTS II Legnica STS CHROBRY Głogów 5lg13 :
IV TS ZAGŁĘBIE Lubin KS GÓRNIK III Polkowice 5lg14 :
31.10 LZS SPARTA II Grębocice UKS ŻAK III Gierałtowiec 5lg15 :
2020 KS GÓRNIK II Polkowice GUKS SOKÓŁ II Jerzmanowa 5lg16 :
sobota AKS II Strzegom wolny termin —– —- : ———-
——- ———————————————– ————————————————— —— —— ———
kolejka KS GÓRNIK III Polkowice KTS II Legnica 5lg17 :
V STS CHROBRY Głogów TS ZAGŁĘBIE Lubin 5lg18 :
7.11 GUKS SOKÓŁ II Jerzmanowa UKS ŻAK III Gierałtowiec 5lg19 :
2020 LZS SPARTA II Grębocice AKS II Strzegom 5lg20 :
sobota wolny termin KS GÓRNIK II Polkowice —– —- : ———-
——- ———————————————– ————————————————— —— —— ———
kolejka KTS II Legnica LZS SPARTA II Grębocice 5lg21 :
VI KS GÓRNIK II Polkowice TS ZAGŁĘBIE Lubin 5lg22 :
14.11 AKS II Strzegom KS GÓRNIK III Polkowice 5lg23 :
2020 GUKS SOKÓŁ II Jerzmanowa STS CHROBRY Głogów 5lg24 :
sobota UKS ŻAK III Gierałtowiec wolny termin —– —- : ———-
——- ———————————————– ————————————————— —— —— ———
kolejka KTS II Legnica UKS ŻAK III Gierałtowiec 5lg25 :
VII TS ZAGŁĘBIE Lubin LZS SPARTA II Grębocice 5lg26 :
28.11 KS GÓRNIK III Polkowice GUKS SOKÓŁ II Jerzmanowa 5lg27 :
2020 wolny termin STS CHROBRY Głogów —– —- : ———-
sobota AKS II Strzegom KS GÓRNIK II Polkowice 5lg28 :
——- ———————————————– ————————————————— —— —— ———
kolejka KS GÓRNIK II Polkowice KTS II Legnica 5lg29 :
VIII TS ZAGŁĘBIE Lubin UKS ŻAK III Gierałtowiec 5lg30 :
5.12 STS CHROBRY Głogów KS GÓRNIK III Polkowice 5lg31 :
2020 GUKS SOKÓŁ II Jerzmanowa AKS II Strzegom 5lg32 :
sobota LZS SPARTA II Grębocice wolny termin —– —- : ———-
——- ———————————————– ————————————————— —— —— ———
kolejka KTS II Legnica TS ZAGŁĘBIE Lubin 5lg33 :
IX UKS ŻAK III Gierałtowiec KS GÓRNIK II Polkowice 5lg34 :
19.12 KS GÓRNIK III Polkowice LZS SPARTA II Grębocice 5lg35 :
2020 STS CHROBRY Głogów AKS II Strzegom 5lg36 :
sobota wolny termin GUKS SOKÓŁ II Jerzmanowa —– —- : ———-