wyniki II rundy V ligi jeleniogórskiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  V  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa jeleniogórska

II runda sezonu 2018/2019

   adresy 5 ligi jeleniogórskiej

p5ligajg

p5ligajg ranking

terminarz 5 liga jeleniogórska – 2 runda

godzina rozpoczęcia meczów 12.00 oprócz wymienionych w wykazie

data Gospodarz gość Protokół wynik
X UKS TS SPARTA  II  Lubań LKS  II  Proszowa 5jg37 10 : 2
11.01 LZS BŁĘKITNI  II  Krzewie Wielkie LZS  II  Włosień (gospodarz) 5jg38 10 : 8
2020 KS RACKETS Bogatynia KTS  IV  Jelenia Góra 5jg39 10 : 5
sobota TOP  V  Bolesławiec TOP  IV  Bolesławiec 5jg40 0 : 10
——- ————————————————— —————————————————- ——— —— ———–
XI TOP  V  Bolesławiec LKS  II  Proszowa 5jg41 :
25.01. KTS  IV  Jelenia Góra LZS BŁĘKITNI  II  Krzewie Wielkie 5jg42 :
2020 TOP  IV  Bolesławiec UKS TS SPARTA  II  Lubań 5jg43 :
sobota KS RACKETS Bogatynia LZS  II  Włosień 5jg44 :
——- ————————————————— —————————————————- ——— —— ———–
XII LKS  II  Proszowa KTS  IV  Jelenia Góra 5jg45 :
15.02. TOP  V  Bolesławiec LZS BŁĘKITNI  II  Krzewie Wielkie 5jg46 :
2020 KS RACKETS Bogatynia UKS TS SPARTA  II  Lubań 5jg47 :
sobota LZS  II  Włosień TOP  IV  Bolesławiec 5jg48 godz. : 13.00
——- ————————————————— —————————————————- ——— —— ———–
XIII LKS  II  Proszowa TOP  IV  Bolesławiec 5jg49 :
29.02 LZS BŁĘKITNI  II  Krzewie Wielkie KS RACKETS Bogatynia 5jg50 :
2020 UKS TS SPARTA  II  Lubań TOP  V  Bolesławiec 5jg51 godz. : 10.00
sobota KTS  IV  Jelenia Góra LZS  II  Włosień 5jg52 :
——- ————————————————— —————————————————- ——— —— ———–
XIV KS RACKETS Bogatynia LKS  II  Proszowa 5jg53 :
14.03. TOP  IV  Bolesławiec LZS BŁĘKITNI  II  Krzewie Wielkie 5jg54 :
2020 UKS TS SPARTA  II  Lubań KTS  IV  Jelenia Góra 5jg55 godz. : 10.00
sobota LZS  II  Włosień TOP  V  Bolesławiec 5jg56 godz. : 13.00
——- ————————————————— —————————————————- ——— —— ———–
XV LKS  II  Proszowa LZS  II  Włosień 5jg57 :
28.03. LZS BŁĘKITNI  II  Krzewie Wielkie UKS TS SPARTA  II  Lubań 5jg58 :
2020 TOP  V  Bolesławiec KS RACKETS Bogatynia 5jg59 :
sobota TOP  IV  Bolesławiec KTS  IV  Jelenia Góra 5jg60 :
——- ————————————————— —————————————————- ——— —— ———–
XVI LZS BŁĘKITNI  II  Krzewie Wielkie LKS  II  Proszowa 5jg61 :
18.04. UKS TS SPARTA  II  Lubań LZS  II  Włosień 5jg62 godz. : 10.00
2020 TOP  IV  Bolesławiec KS RACKETS Bogatynia 5jg63 :
sobota TOP  V  Bolesławiec KTS  IV  Jelenia Góra 5jg64 :