wyniki I rundy V ligi jeleniogórskiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  V  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa jeleniogórska

I runda sezonu 2021/2022

Metryczki klubów:   KTS IV Jelenia Góra     LKS II Proszowa    LZS TS III Zaręba     LZS II Włosień     LZS III Włosień     Rackets Bogatynia    Sparta II Lubań     Top III Bolesławiec     Top IV Bolesławiec

p5ligajg

p5ligajg ranking

terminarz 5 liga jeleniogórska – 1 runda

początek meczu – godzina 12.00

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka LZS TS III Zaręba KTS IV Jelenia Góra 5jg1 :
I LZS III Włosień LKS Proszowa 5jg2 :
02.10 KS RACKETS Bogatynia LZS BŁĘKITNI II Krzewie Wielkie 5jg3 :
2021 UKS TS SPARTA III Lubań-Hrnryków UKS TS SPARTA II Lubań 5jg4 :
sobota IKS SPIN II BOZEJOWICE IKS SPIN I Bożejowice 5jg5 :
——— ————————————————- ————————————————- ——- —— ;———
kolejka KTS IV Jelenia Góra LZS III Włosień 5jg6 :
II LKS Proszowa KS RACKETS Bogatynia 5jg7 :
09.10 LZS BŁĘKITNI II Krzewie Wielkie IKS SPIN II BOZEJOWICE 5jg8 :
2021 IKS SPIN I Bożejowice UKS TS SPARTA III Lubań-Hrnryków 5jg9 :
sobota UKS TS SPARTA II Lubań LZS TS III Zaręba 5jg10 godz. : 10.00
——— ————————————————- ————————————————- ——- —— ;———
kolejka KS RACKETS Bogatynia KTS IV Jelenia Góra 5jg11 :
III LZS TS III Zaręba LKS Proszowa 5jg12 :
23.10 LZS BŁĘKITNI II Krzewie Wielkie UKS TS SPARTA II Lubań 5jg13 :
2021 IKS SPIN II BOZEJOWICE UKS TS SPARTA III Lubań-Hrnryków 5jg14 :
sobota LZS III Włosień IKS SPIN I Bożejowice 5jg15 :
——— ————————————————- ————————————————- ——- —— ;———
kolejka KTS IV Jelenia Góra IKS SPIN II BOZEJOWICE 5jg16 :
IV LKS Proszowa UKS TS SPARTA II Lubań 5jg17 :
30.10 IKS SPIN I Bożejowice LZS BŁĘKITNI II Krzewie Wielkie 5jg18 :
2021 UKS TS SPARTA III Lubań-Hrnryków LZS III Włosień 5jg19 :
sobota KS RACKETS Bogatynia LZS TS III Zaręba 5jg20 :
——— ————————————————- ————————————————- ——- —— ;———
kolejka UKS TS SPARTA II Lubań KTS IV Jelenia Góra 5jg21 godz. : 10.00
V IKS SPIN II BOZEJOWICE LKS Proszowa 5jg22 :
06.11 LZS III Włosień LZS BŁĘKITNI II Krzewie Wielkie 5jg23 :
2021 IKS SPIN I Bożejowice KS RACKETS Bogatynia 5jg24 :
sobota LZS TS III Zaręba UKS TS SPARTA III Lubań-Hrnryków 5jg25 :
——— ————————————————- ————————————————- ——- —— ;———
kolejka KTS IV Jelenia Góra IKS SPIN I Bożejowice 5jg26 :
VI UKS TS SPARTA III Lubań-Hrnryków LKS Proszowa 5jg27 :
20.11 KS RACKETS Bogatynia UKS TS SPARTA II Lubań 5jg28 :
2021 LZS III Włosień IKS SPIN II BOZEJOWICE 5jg29 :
sobota LZS BŁĘKITNI II Krzewie Wielkie LZS TS III Zaręba 5jg30 :
——— ————————————————- ————————————————- ——- —— ;———
kolejka KTS IV Jelenia Góra LZS BŁĘKITNI II Krzewie Wielkie 5jg31 :
VII LKS Proszowa IKS SPIN I Bożejowice 5jg32 :
27.11 UKS TS SPARTA II Lubań LZS III Włosień 5jg33 godz. : 10.00
2021 LZS TS III Zaręba IKS SPIN II BOZEJOWICE 5jg34 :
sobota KS RACKETS Bogatynia UKS TS SPARTA III Lubań-Hrnryków 5jg35 :
——— ————————————————- ————————————————- ——- —— ;———
kolejka UKS TS SPARTA III Lubań-Hrnryków KTS IV Jelenia Góra 5jg36 :
VIII LKS Proszowa LZS BŁĘKITNI II Krzewie Wielkie 5jg37 :
11.12 IKS SPIN II BOZEJOWICE UKS TS SPARTA II Lubań 5jg38 :
2021 LZS III Włosień KS RACKETS Bogatynia 5jg39 :
sobota IKS SPIN I Bożejowice LZS TS III Zaręba 5jg40 :
——— ————————————————- ————————————————- ——- —— ;———
kolejka KTS IV Jelenia Góra LKS Proszowa 5jg41 :
IX LZS BŁĘKITNI II Krzewie Wielkie UKS TS SPARTA III Lubań-Hrnryków 5jg42 :
18.12 UKS TS SPARTA II Lubań IKS SPIN I Bożejowice 5jg43 godz. : 10.00
2021 IKS SPIN II BOZEJOWICE KS RACKETS Bogatynia 5jg44 :
sobota LZS TS III Zaręba LZS III Włosień 5jg45 :