wyniki I rundy V ligi jeleniogórskiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  V  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa jeleniogórska

I runda sezonu 2018/2019

     adresy 5 ligi jeleniogórskiej

p5ligajg

p5ligajg ranking

– 1 runda

data Gospodarz gość Protokół

wynik

kolejka wolny termin LKS KACZORÓW :

I

LZS BŁĘKITNI III KRZEWIE WIELKIE LZS BŁĘKITNI II KRZEWIE WIELKIE (gospodarz) 5jg1  5 :  9
22.09 UKS TS SPARTA II LUBAŃ KS RACKETS BOGATYNIA 5jg2 9
: 5
2018 LZS WŁOSIEŃ LKS II PROSZOWA 5jg3 10
: 1
sobota TOP IV BOLESŁAWIEC TOP V BOLESŁAWIEC 5jg4  10 :  1
KTS IV JELENIA GÓRA LZS TS IV ZARĘBA (gospodarz) 5jg5  5 :  9
kolejka LKS KACZORÓW LZS BŁĘKITNI III KRZEWIE WIELKIE 5jg6  10 :  2

II

LZS BŁĘKITNI II KRZEWIE WIELKIE UKS TS SPARTA II LUBAŃ 5jg7  10 :  3
29.09 KS RACKETS BOGATYNIA LZS WŁOSIEŃ 5jg8  4 :  10
2018 LKS II PROSZOWA TOP IV BOLESŁAWIEC 5jg9  10 :  2
sobota TOP V BOLESŁAWIEC KTS IV JELENIA GÓRA 5jg10  1 :  10
LZS TS IV ZARĘBA wolny termin :
kolejka UKS TS SPARTA II LUBAŃ LKS KACZORÓW 5jg11  2 :  10

III

LZS WŁOSIEŃ LZS BŁĘKITNI II KRZEWIE WIELKIE 5jg12  10 :  1
6.10. TOP IV BOLESŁAWIEC KS RACKETS BOGATYNIA 5jg13  5 :  9
2018 KTS IV JELENIA GÓRA LKS II PROSZOWA 5jg14  2 :  10
sobota LZS TS IV ZARĘBA TOP V BOLESŁAWIEC 5jg15  10 :  1
LZS BŁĘKITNI III KRZEWIE WIELKIE wolny termin :
kolejka LKS KACZORÓW LZS WŁOSIEŃ 5jg16  5 :  9

IV

LZS BŁĘKITNI II KRZEWIE WIELKIE TOP IV BOLESŁAWIEC 5jg17  9 :  5
20.10 KS RACKETS BOGATYNIA KTS IV JELENIA GÓRA (gospodarz) 5jg18  4 :  10
2018 LKS II PROSZOWA LZS TS IV ZARĘBA 5jg19  10 :  2
sobota wolny termin TOP V BOLESŁAWIEC :
LZS BŁĘKITNI III KRZEWIE WIELKIE UKS TS SPARTA II LUBAŃ 5jg20  4 :  10
kolejka TOP IV BOLESŁAWIEC LKS KACZORÓW 5jg21  5 :  9

V

KTS IV JELENIA GÓRA LZS BŁĘKITNI II KRZEWIE WIELKIE 5jg22  2 :  10
27.10. LZS TS IV ZARĘBA KS RACKETS BOGATYNIA 5jg23 5 :  9
2018 TOP V BOLESŁAWIEC LKS II PROSZOWA 5jg24 10 : 0 vo D3
sobota LZS WŁOSIEŃ LZS BŁĘKITNI III KRZEWIE WIELKIE 5jg25  10 :  0
UKS TS SPARTA II LUBAŃ wolny termin :
kolejka LKS KACZORÓW KTS IV JELENIA GÓRA 5jg26  10 :  0

VI

LZS BŁĘKITNI II KRZEWIE WIELKIE LZS TS IV ZARĘBA 5jg27 10 :  1
3.11. KS RACKETS BOGATYNIA TOP V BOLESŁAWIEC 5jg28  10 :  3
2018 wolny termin LKS II PROSZOWA :
sobota LZS BŁĘKITNI III KRZEWIE WIELKIE TOP IV BOLESŁAWIEC 5jg29  0 :  10
UKS TS SPARTA II LUBAŃ LZS WŁOSIEŃ 5jg30 1 :  10
kolejka LZS TS IV ZARĘBA LKS KACZORÓW 5jg31  2 :  10

VII

TOP V BOLESŁAWIEC LZS BŁĘKITNI II KRZEWIE WIELKIE 5jg32  2 : 10
10.11. LKS II PROSZOWA KS RACKETS BOGATYNIA 5jg33  10 :  2
2018 KTS IV JELENIA GÓRA LZS BŁĘKITNI III KRZEWIE WIELKIE 5jg34  6 :  8
sobota TOP IV BOLESŁAWIEC UKS TS SPARTA II LUBAŃ (gospodarz) 5jg35  7 : 7 (26:27)
LZS WŁOSIEŃ wolny termin :
kolejka LKS KACZORÓW TOP V BOLESŁAWIEC 5jg36  10 :  2

VIII

LZS BŁĘKITNI II KRZEWIE WIELKIE LKS II PROSZOWA 5jg37  6 :  8
24.11. wolny termin KS RACKETS BOGATYNIA :
2018 LZS BŁĘKITNI III KRZEWIE WIELKIE LZS TS IV ZARĘBA 5jg38 9 :  5
sobota UKS TS SPARTA II LUBAŃ KTS IV JELENIA GÓRA 5jg39  4 :  10
LZS WŁOSIEŃ TOP IV BOLESŁAWIEC 5jg40  10 :  4
kolejka KS RACKETS BOGATYNIA LZS BŁĘKITNI II KRZEWIE WIELKIE 5jg41  7 : 7 (27:29)

IX

LKS II PROSZOWA LKS KACZORÓW 5jg42  2 :  10
1.12 TOP V BOLESŁAWIEC LZS BŁĘKITNI III KRZEWIE WIELKIE 5jg43  1 :  10
2018 LZS TS IV ZARĘBA UKS TS SPARTA II LUBAŃ 5jg44  8 :  6
sobota KTS IV JELENIA GÓRA LZS WŁOSIEŃ 5jg45  1 : 10
TOP IV BOLESŁAWIEC wolny termin :
kolejka LKS KACZORÓW KS RACKETS BOGATYNIA 5jg46  10 :  3

X

wolny termin LZS BŁĘKITNI II KRZEWIE WIELKIE :
8.12 LZS BŁĘKITNI III KRZEWIE WIELKIE LKS II PROSZOWA 5jg47  7 :  7 (25:24)
2018 UKS TS SPARTA II LUBAŃ TOP V BOLESŁAWIEC 5jg48 10 :  1
sobota LZS WŁOSIEŃ LZS TS IV ZARĘBA 5jg49  10 :  0
TOP IV BOLESŁAWIEC KTS IV JELENIA GÓRA 5jg50  4 :  10
kolejka LZS BŁĘKITNI II KRZEWIE WIELKIE LKS KACZORÓW 5jg51   :  

XI

KS RACKETS BOGATYNIA LZS BŁĘKITNI III KRZEWIE WIELKIE 5jg52   :  
15.12 LKS II PROSZOWA UKS TS SPARTA II LUBAŃ 5jg53   :  
2018 TOP V BOLESŁAWIEC LZS WŁOSIEŃ 5jg54   :  
sobota LZS TS IV ZARĘBA TOP IV BOLESŁAWIEC 5jg55   :  
KTS IV JELENIA GÓRA wolny termin :
  1. Rozgrywki odbywają się systemem mecz i rewanż, z tym że w I rundzie według wylosowanego klucza, a w II rundzie zgodnie z kolejnością w tabeli.
  2. W meczu rozgrywa się trzy rundy w układzie czterech na czterech (3 rundy) oraz dwa deble (maksymalnie 14 gier) i mecz toczy się do uzyskania przez jedną z drużyn 10 zwycięstw (mogą być wyniki 10:0,10:1, 10:2, 10:3 i 10:4 lub 9:5, 8:6 i 7:7, gdy żadna z drużyn wcześniej nie osiągnie 10 zwycięstw).
  3. Wszystkie spotkania odbywać się będą o godzinie 12:00 w salach gospodarzy.
  4. Gospodarz meczu, za zgodą drużyny przeciwnej, ma prawo ustalić godzinę rozegrania spotkania inną niż przewidziana w terminarzu, ale ma obowiązek skutecznego powiadomienia drużyny przeciwnej, prowadzącego rozgrywki i sędziego meczu na co najmniej 48 godzin przed planowanym terminem rozpoczęcia spotkania.
  5. Gospodarz spotkania zobowiązany jest przesłać jak najszybciej zeskanowany protokół z meczu wyłącznie na adres elektroniczny wladyslaw.chrabaszcz@dozts.pl  oraz przekazać telefonicznie wynik meczu najpóźniej 3 godziny po zakończeniu meczu na numer telefonu 693-724-037 lub poprzez stronę internetową DOZTS.
  6. Wszelkie zmiany w terminarzu rozgrywek muszą być uzgodnione z Przewodniczącym Wydziału Rozgrywek DOZTS Andrzejem Moczko (tel. 721-298-300, e-mail  andrzej.moczko@pwr.wroc.pl .Istnieje możliwość przeglądania aktualnych wyników i tabel rozgrywek ligowych na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „rozgrywki drużynowe”).
  7. Adresy sal rozgrywkowych i dane kontaktowe są także zamieszczone na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „adresy klubów”).
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek DOZTS

Andrzej Moczko