wyniki II rundy IV ligi wrocławskiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  IV  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wrocławska

II runda sezonu 2018/2019

adresy 4 ligi wrocławskiej

p4ligawr

p4ligawr ranking

terminarz 4 liga wrocławska – 2 runda

kolejka Gospodarz gość Protokół

wynik

VIII

SADY Wierzchowice UKS ORZEŁ Prusice 4wr29  4 :  10

12.01.

KS AZS UM Wrocław LKTS ZENIT Międzybórz 4wr30  10 :  8

2019

ULKS ŻOK Żmigród LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 4wr31 6 : 10

sobota

LZS Trzebnica TKS GRANIT II Strzelin 4wr32  10 :  4

IX

LKTS ZENIT Międzybórz UKS ORZEŁ Prusice 4wr33  6 :  10

26.01.

KS AZS UM Wrocław SADY Wierzchowice 4wr34  10 :  1

2019

LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie TKS GRANIT II Strzelin 4wr35  7 :  10

sobota

ULKS ŻOK Żmigród LZS Trzebnica 4wr36  9 :  9 (39:36)

X

ULKS ŻOK Żmigród UKS ORZEŁ Prusice 4wr37  1 :  10

9.02.

TKS GRANIT II Strzelin KS AZS UM Wrocław 4wr38  10 :  5

2019

LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie SADY Wierzchowice 4wr39  10 :  5

sobota

LZS Trzebnica LKTS ZENIT Międzybórz 4wr40  6 :  10

XI

UKS ORZEŁ Prusice TKS GRANIT II Strzelin 4wr41  10 :  6

16.02

KS AZS UM Wrocław ULKS ŻOK Żmigród 4wr42  10 :  4

2019

LKTS ZENIT Międzybórz LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 4wr43  6 :  10

sobota

LZS Trzebnica SADY Wierzchowice 4wr44  10 :  6

XII

UKS ORZEŁ Prusice LZS Trzebnica 4wr45  10 :  6

2.03.

LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie KS AZS UM Wrocław 4wr46  10 :  3

2019

TKS GRANIT II Strzelin SADY Wierzchowice 4wr47  10 :  4

sobota

LKTS ZENIT Międzybórz ULKS ŻOK Żmigród 4wr48  10 :  1

XIII

UKS ORZEŁ Prusice LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 4wr49 10
:  0 vo D11

23.03.

LZS Trzebnica KS AZS UM Wrocław 4wr50  10 :  5

2019

TKS GRANIT II Strzelin LKTS ZENIT Międzybórz 4wr51  7 :  10

sobota

SADY Wierzchowice ULKS ŻOK Żmigród (gospodarz) 4wr52 7 : 10

XIV

KS AZS UM Wrocław UKS ORZEŁ Prusice 4wr53  0 :  10 vo D14

13.04.

LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie LZS Trzebnica 4wr54  10 :  5

2019

TKS GRANIT II Strzelin ULKS ŻOK Żmigród 4wr55  10 :  3

sobota

SADY Wierzchowice LKTS ZENIT Międzybórz 4wr56  1 :  10
  1. W rundzie rewanżowej drużyny rozstawiane są zgodnie z kolejnością w tabeli po pierwszej rundzie.
  2. Mecz toczy się w układzie czterech na czterech oraz dwa deble (18 gier) i rozgrywa się do osiągniecia przez jedną z drużyn 10 zwycięstw.
  3. Wszystkie spotkania odbywać się będą o godzinie 14:00 w salach gospodarzy.
  4. Gospodarz meczu, za zgodą drużyny przeciwnej, ma prawo ustalić godzinę rozegrania spotkania inną niż przewidziana w terminarzu, ale ma obowiązek skutecznego powiadomienia drużyny przeciwnej, prowadzącego rozgrywki i sędziego meczu na co najmniej 48 godzin przed planowanym terminem rozpoczęcia spotkania.
  5. Gospodarz spotkania zobowiązany jest przesłać jak najszybciej zeskanowany protokół z meczu wyłącznie na adres elektroniczny wladyslaw.chrabaszcz@dozts.pl oraz przekazać telefonicznie wynik meczu najpóźniej 3 godziny po zakończeniu meczu na numer telefonu 693-724-037 jeżeli protokół zostanie przesłany znacznie później.
  6. Wszelkie zmiany w terminarzu rozgrywek muszą być uzgodnione z Przewodniczącym Wydziału Rozgrywek DOZTS Andrzejem Moczko (tel. 721-298-300, e-mail andrzej.moczko@dozts.pl).
  7. Istnieje możliwość przeglądania aktualnych wyników i tabel rozgrywek ligowych na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „rozgrywki drużynowe”).
  8. Adresy sal rozgrywkowych i dane kontaktowe są zamieszczone na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „adresy klubów”).