wyniki II rundy IV ligi wrocławskiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  IV  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wrocławska

II runda sezonu 2020/2021

Metryczki klubów: Ajde Oleśnica   GOKiS Kąty Wrocławskie    Granit II Strzelin     LZS Trzebnica    Olimpia Żerniki Wr.     Orion Branda II Bukowice (Psary)    Orzeł Lizawice     Rokita Brzeg Dolny     UKS TS II Kiełczów  Victoria II Jelcz-Laskowice    

p4ligawr

p4ligawr ranking

terminarz 4 liga wrocławska – 2 runda w2

początek meczu – godzina 14.00

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka MKS ROKITA Brzeg Dolny LZS ORZEŁ Lizawice 4wr46 :
X MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice UKS TS II Kiełczów 4wr47 godz. : 10.00
23.01. LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie KS AJDE Oleśnica 4wr48 :
2021 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie TKS GRANIT II Strzelin 4wr49 godz. : 10.00
sobota LZS Trzebnica LZS ORION BRANDA II Psary 4wr50 :
——– ——————————————— ——————————————– ——- —– ——–
kolejka UKS TS II Kiełczów LZS ORZEŁ Lizawice 4wr51 :
XI MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice KS AJDE Oleśnica 4wr52 godz. : 10.00
6.02. LZS Trzebnica LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 4wr53 :
2021 TKS GRANIT II Strzelin LZS ORION BRANDA II Psary 4wr54 :
sobota UKS GOKIS Kąty Wrocławskie MKS ROKITA Brzeg Dolny 4wr55 godz. : 10.00
——– ——————————————— ——————————————– ——- —– ——–
kolejka LZS ORZEŁ Lizawice KS AJDE Oleśnica 4wr56 :
XII MKS ROKITA Brzeg Dolny MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice 4wr57 :
20.02. LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr58 :
2021 TKS GRANIT II Strzelin LZS Trzebnica 4wr59 :
sobota LZS ORION BRANDA II Psary UKS TS II Kiełczów 4wr60 godz. : 12.00
——– ——————————————— ——————————————– ——- —– ——–
kolejka LZS Trzebnica LZS ORZEŁ Lizawice 4wr61 :
XIII MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr62 godz. : 10.00
27.02. LZS ORION BRANDA II Psary LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 4wr63 godz. : 12.00
2021 UKS TS II Kiełczów TKS GRANIT II Strzelin 4wr64 :
sobota KS AJDE Oleśnica MKS ROKITA Brzeg Dolny 4wr65 godz. : 10.00
——– ——————————————— ——————————————– ——- —– ——–
kolejka UKS GOKIS Kąty Wrocławskie LZS ORZEŁ Lizawice (gospodarz) 4wr66 godz. : 10.00
XIV LZS Trzebnica MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice 4wr67 :
6.03. LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie UKS TS II Kiełczów 4wr68 :
2021 LZS ORION BRANDA II Psary KS AJDE Oleśnica 4wr69 godz. : 12.00
sobota TKS GRANIT II Strzelin MKS ROKITA Brzeg Dolny 4wr70 :
——– ——————————————— ——————————————– ——- —– ——–
kolejka LZS ORION BRANDA II Psary LZS ORZEŁ Lizawice 4wr71 godz. : 12.00
XV TKS GRANIT II Strzelin MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice 4wr72 :
20.03. KS AJDE Oleśnica UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr73 godz. : 10.00
2021 UKS TS II Kiełczów LZS Trzebnica 4wr74 :
sobota LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie MKS ROKITA Brzeg Dolny 4wr75 :
——– ——————————————— ——————————————– ——- —– ——–
kolejka LZS ORZEŁ Lizawice LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 4wr76 :
XVI LZS ORION BRANDA II Psary MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice 4wr77 godz. : 10.00
27.03. UKS GOKIS Kąty Wrocławskie UKS TS II Kiełczów 4wr78 godz. : 10.00
2021 MKS ROKITA Brzeg Dolny LZS Trzebnica 4wr79 :
sobota KS AJDE Oleśnica TKS GRANIT II Strzelin 4wr80 godz. : 10.00
——– ——————————————— ——————————————– ——- —– ——–
kolejka LZS ORZEŁ Lizawice TKS GRANIT II Strzelin 4wr81 :
XVII MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 4wr82 godz. : 10.00
10.04. LZS Trzebnica UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr83 :
2021 UKS TS II Kiełczów KS AJDE Oleśnica 4wr84 :
sobota MKS ROKITA Brzeg Dolny LZS ORION BRANDA II Psary 4wr85 :
——– ——————————————— ——————————————– ——- —– ——–
kolejka LZS ORZEŁ Lizawice MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice 4wr86 :
XVIII TKS GRANIT II Strzelin LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 4wr87 :
17.04. UKS GOKIS Kąty Wrocławskie LZS ORION BRANDA II Psary 4wr88 godz. : 10.00
2021 KS AJDE Oleśnica LZS Trzebnica 4wr89 godz. : 10.00
sobota UKS TS II Kiełczów MKS ROKITA Brzeg Dolny 4wr90 :