wyniki II rundy IV ligi wrocławskiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  IV  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wrocławska

II runda sezonu 2019/2020

adresy 4 ligi wrocławskiej

p4ligawr

p4ligawr ranking

terminarz 4 liga wrocławska – 2 runda

godzina rozpoczęcia meczów 14.00 oprócz wymienionych w zestawieniu

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka ULKS II MARTEN Ciechów ŻOK Żmigród 4wr46 10 : 1
X LKTS ZENIT Międzybórz LZS ORION BRANDA III Bukowice 4wr47 10 : 2
11.01. LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice 4wr48 10 : 0
2020 UKS TS II Kiełczów TKS GRANIT II Strzelin (gospodarz) 4wr49 7 : 10
sobota UKS GOKIS Kąty Wrocławskie LZS Trzebnica 4wr50 6 : 10
——– ——————————————— ——————————————– ——- —– ——–
kolejka ULKS II MARTEN Ciechów LZS ORION BRANDA III Bukowice 4wr51 10 : 0
XI LKTS ZENIT Międzybórz MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice 5wrA52 10 : 1
25.01. LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie LZS Trzebnica 4wr53 10 : 3
2020 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie UKS TS II Kiełczów 4wr54 7 10
sobota TKS GRANIT II Strzelin ŻOK Żmigród 4wr55 10 : 8
——– ——————————————— ——————————————– ——- —– ——–
kolejka MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice ULKS II MARTEN Ciechów 4wr56 8 : 10
XII ŻOK Żmigród LKTS ZENIT Międzybórz 4wr57 2 : 10
15.02. TKS GRANIT II Strzelin LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie 4wr58 9 : 9 (35:39)
2020 LZS Trzebnica UKS TS II Kiełczów 4wr59 10 : 7
sobota UKS GOKIS Kąty Wrocławskie LZS ORION BRANDA III Bukowice 4wr60 3 : 10
——– ——————————————— ——————————————– ——- —– ——–
kolejka LZS Trzebnica ULKS II MARTEN Ciechów 4wr61 5 : 10
XIII TKS GRANIT II Strzelin LKTS ZENIT Międzybórz 4wr62 0 : 10
29.02. LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr63 10 : 0
2020 UKS TS II Kiełczów LZS ORION BRANDA III Bukowice 4wr64 3 : 10
sobota MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice ŻOK Żmigród 4wr65 3 : 10
——– ——————————————— ——————————————– ——- —– ——–
kolejka ULKS II MARTEN Ciechów TKS GRANIT II Strzelin 4wr66 godz. : 11.00
XIV LKTS ZENIT Międzybórz LZS Trzebnica 4wr67 13.03 : 19.00
14.03. LZS ORION BRANDA III Bukowice LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie 4wr68 10 : 4
2020 MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr69 godz. : 9.30
sobota ŻOK Żmigród UKS TS II Kiełczów 4wr70 :
——– ——————————————— ——————————————– ——- —– ——–
kolejka ULKS II MARTEN Ciechów UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr71 godz. : 11.00
XV UKS TS II Kiełczów LKTS ZENIT Międzybórz 4wr72 :
21.03. TKS GRANIT II Strzelin MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice 4wr73 :
2020 LZS Trzebnica LZS ORION BRANDA III Bukowice 4wr74 :
sobota LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie ŻOK Żmigród 4wr75 :
——– ——————————————— ——————————————– ——- —– ——–
kolejka ULKS II MARTEN Ciechów LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie 4wr76 godz. : 11.00
XVI UKS GOKIS Kąty Wrocławskie LKTS ZENIT Międzybórz 4wr77 godz. : 10.00
28.03. LZS ORION BRANDA III Bukowice TKS GRANIT II Strzelin 4wr78 godz. : 12.00
2020 ŻOK Żmigród LZS Trzebnica 4wr79 :
sobota MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice UKS TS II Kiełczów 4wr80 godz. : 9.30
——– ——————————————— ——————————————– ——- —– ——–
kolejka UKS TS II Kiełczów ULKS II MARTEN Ciechów 4wr81 :
XVII LKTS ZENIT Międzybórz LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie 4wr82 03.04 : 19.00
4.04. LZS Trzebnica TKS GRANIT II Strzelin 4wr83 :
2020 LZS ORION BRANDA III Bukowice MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice 4wr84 godz. : 12.00
sobota ŻOK Żmigród UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr85 :
——– ——————————————— ——————————————– ——- —– ——–
kolejka LKTS ZENIT Międzybórz ULKS II MARTEN Ciechów 4wr86 17.04 : 19.00
XVIII LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie UKS TS II Kiełczów 4wr87 :
18.04. TKS GRANIT II Strzelin UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr88 :
2020 LZS Trzebnica MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice 4wr89 :
sobota LZS ORION BRANDA III Bukowice ŻOK Żmigród 4wr90 godz. : 12.00