wyniki I rundy IV ligi wrocławskiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  IV  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wrocławska

I runda sezonu 2020/2021

Metruczki klbów:   GOKiS Kąty Wrocławskie    Granit II Strzelin     LZS Trzebnica    Olimpia Żerniki Wr.     Orion Branda II Psary     Orion Branda III Psary   Orzeł Lizawice     Rokita Brzeg Dolny     UKS TS II Kiełczów    Ajde Oleśnica    ULKS III Ciechów

baraż o IV ligę ULKS III Marten Ciechów – KS Ajde Oleśnica  6:10   b4wr1

p4ligawr

ranking

terminarz 4 liga wrocławska – 1 runda

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka zwycięzca barażu Ajde I Oleśnica / ULKS III Ciechów LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 4wr1 :
I LZS ORION BRANDA III Psary LZS ORION BRANDA II Psary 4wr2 :
3.10 MKS ROKITA Brzeg Dolny TKS GRANIT II Strzelin 4wr3 :
2020 UKS TS II Kiełczów UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr4 :
sobota LZS ORZEŁ Lizawice LZS Trzebnica 4wr5 :
———- ————————————————— —————————————————– ——- —— ;———
kolejka LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie LZS ORION BRANDA III Psary 4wr6 :
II LZS ORION BRANDA II Psary MKS ROKITA Brzeg Dolny 4wr7 :
17.10 TKS GRANIT II Strzelin LZS ORZEŁ Lizawice 4wr8 :
2020 LZS Trzebnica UKS TS II Kiełczów 4wr9 :
sobota UKS GOKIS Kąty Wrocławskie zwycięzca barażu Ajde I Oleśnica / ULKS III Ciechów 4wr10 godz. : 10.00
———- ————————————————— —————————————————– ——- —— ;———
kolejka MKS ROKITA Brzeg Dolny LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 4wr11 :
III zwycięzca barażu Ajde I Oleśnica / ULKS III Ciechów LZS ORION BRANDA II Psary 4wr12 :
24.10 TKS GRANIT II Strzelin UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr13 :
2020 LZS ORZEŁ Lizawice UKS TS II Kiełczów 4wr14 :
sobota LZS ORION BRANDA III Psary LZS Trzebnica 4wr15 :
———- ————————————————— —————————————————– ——- —— ;———
kolejka LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie LZS ORZEŁ Lizawice 4wr16 :
IV LZS ORION BRANDA II Psary UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr17 :
31.10 LZS Trzebnica TKS GRANIT II Strzelin 4wr18 :
2020 UKS TS II Kiełczów LZS ORION BRANDA III Psary 4wr19 :
sobota MKS ROKITA Brzeg Dolny zwycięzca barażu Ajde I Oleśnica / ULKS III Ciechów 4wr20 :
———- ————————————————— —————————————————– ——- —— ;———
kolejka UKS GOKIS Kąty Wrocławskie LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 4wr21 godz. : 10.00
V LZS ORZEŁ Lizawice LZS ORION BRANDA II Psary 4wr22 :
7.11 LZS ORION BRANDA III Psary TKS GRANIT II Strzelin 4wr23 :
2020 LZS Trzebnica MKS ROKITA Brzeg Dolny 4wr24 :
sobota zwycięzca barażu Ajde I Oleśnica / ULKS III Ciechów UKS TS II Kiełczów 4wr25 :
———- ————————————————— —————————————————– ——- —— ;———
kolejka LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie LZS Trzebnica 4wr26 :
VI UKS TS II Kiełczów LZS ORION BRANDA II Psary 4wr27 :
14.11 MKS ROKITA Brzeg Dolny UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr28 :
2020 LZS ORION BRANDA III Psary LZS ORZEŁ Lizawice 4wr29 :
sobota TKS GRANIT II Strzelin zwycięzca barażu Ajde I Oleśnica / ULKS III Ciechów 4wr30 :
———- ————————————————— —————————————————– ——- —— ;———
kolejka LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie TKS GRANIT II Strzelin 4wr31 :
VII LZS ORION BRANDA II Psary LZS Trzebnica 4wr32 :
28.11 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie LZS ORION BRANDA III Psary 4wr33 godz. : 10.00
2020 zwycięzca barażu Ajde I Oleśnica / ULKS III Ciechów LZS ORZEŁ Lizawice 4wr34 :
sobota MKS ROKITA Brzeg Dolny UKS TS II Kiełczów 4wr35 :
———- ————————————————— —————————————————– ——- —— ;———
kolejka UKS TS II Kiełczów LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 4wr36 :
VIII LZS ORION BRANDA II Psary TKS GRANIT II Strzelin 4wr37 :
5.12 LZS ORZEŁ Lizawice UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr38 :
2020 LZS ORION BRANDA III Psary MKS ROKITA Brzeg Dolny 4wr39 :
sobota LZS Trzebnica zwycięzca barażu Ajde I Oleśnica / ULKS III Ciechów 4wr40 :
———- ————————————————— —————————————————– ——- —— ;———
kolejka LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie LZS ORION BRANDA II Psary 4wr41 :
IX TKS GRANIT II Strzelin UKS TS II Kiełczów 4wr42 :
19.12 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie LZS Trzebnica 4wr43 godz. : 10.00
2020 LZS ORZEŁ Lizawice MKS ROKITA Brzeg Dolny 4wr44 :
sobota zwycięzca barażu Ajde I Oleśnica / ULKS III Ciechów LZS ORION BRANDA III Psary 4wr45 :