wyniki I rundy IV ligi wrocławskiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  IV  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wrocławska

I runda sezonu 2018/2019

adresy 4 ligi wrocławskiej

p4ligawr

p4ligawr ranking

terminarz 4 liga wrocławska – 1 runda

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka UKS TS II Kiełczów UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr1 10 : 5
I ULKS ŻOK Żmigród LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie 4wr2 3 : 10
28.09. LZS ORION BRANDA III Bukowice ULKS  II MARTEN Ciechów 4wr3 0 : 10
2019 LZS Trzebnica LKTS ZENIT Międzybórz 4wr4 7 : 10
sobota MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice TKS GRANIT II Strzelin 4wr5 9 : 9 (36:32)







kolejka UKS GOKIS Kąty Wrocławskie ULKS ŻOK Żmigród 4wr6 10 : 7
II LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie LZS ORION BRANDA III Bukowice 4wr7 10 : 5
5.10. ULKS  II MARTEN Ciechów MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice 4wr8 10 : 4
2019 TKS GRANIT II Strzelin LZS Trzebnica 4wr9 9 : 9 (35:31)
sobota LKTS ZENIT Międzybórz UKS TS II Kiełczów 4wr10 10 : 2







kolejka LZS ORION BRANDA III Bukowice UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr11 godz. : 12.00
III UKS TS II Kiełczów LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie 4wr12 :
19.10. ULKS  II MARTEN Ciechów LKTS ZENIT Międzybórz 4wr13 godz. : 11.00
2019 MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice LZS Trzebnica 4wr14 17.10.19 : 18.00
sobota ULKS ŻOK Żmigród TKS GRANIT II Strzelin 4wr15 :







kolejka UKS GOKIS Kąty Wrocławskie MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice 4wr16 godz. : 10.00
IV LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie LKTS ZENIT Międzybórz 4wr17 :
26.10 TKS GRANIT II Strzelin ULKS  II MARTEN Ciechów 4wr18 :
2019 LZS Trzebnica ULKS ŻOK Żmigród 4wr19 :
sobota LZS ORION BRANDA III Bukowice UKS TS II Kiełczów 4wr20 godz. : 12.00







kolejka LKTS ZENIT Międzybórz UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr21 :
V MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie 4wr22 godz. : 9.30
2.11. ULKS ŻOK Żmigród ULKS  II MARTEN Ciechów 4wr23 :
2019 TKS GRANIT II Strzelin LZS ORION BRANDA III Bukowice 4wr24 :
sobota UKS TS II Kiełczów LZS Trzebnica 4wr25 :







kolejka UKS GOKIS Kąty Wrocławskie TKS GRANIT II Strzelin 4wr26 godz. : 10.00
VI LZS Trzebnica LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie 4wr27 :
9.11. LZS ORION BRANDA III Bukowice LKTS ZENIT Międzybórz 4wr28 godz. : 12.00
2019 ULKS ŻOK Żmigród MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice 4wr29 :
sobota ULKS  II MARTEN Ciechów UKS TS II Kiełczów 4wr30 godz. : 11.00







kolejka UKS GOKIS Kąty Wrocławskie ULKS  II MARTEN Ciechów 4wr31 godz. : 10.00
VII LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie TKS GRANIT II Strzelin 4wr32 :
16.11. LKTS ZENIT Międzybórz ULKS ŻOK Żmigród 4wr33 :
2019 UKS TS II Kiełczów MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice 4wr34 :
sobota LZS ORION BRANDA III Bukowice LZS Trzebnica 4wr35 godz. : 12.00







kolejka LZS Trzebnica UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr36 :
VIII LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie ULKS  II MARTEN Ciechów 4wr37 :
30.11 MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice LKTS ZENIT Międzybórz 4wr38 godz. : 9.30
2019 ULKS ŻOK Żmigród LZS ORION BRANDA III Bukowice 4wr39 :
sobota TKS GRANIT II Strzelin UKS TS II Kiełczów 4wr40 :







kolejka UKS GOKIS Kąty Wrocławskie LKS OLIMPIA ŻERNIKI Wrocławskie 4wr41 godz. : 10.00
IX ULKS  II MARTEN Ciechów LZS Trzebnica 4wr42 godz. : 11.00
14.12 LKTS ZENIT Międzybórz TKS GRANIT II Strzelin 4wr43 :
2019 MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice LZS ORION BRANDA III Bukowice 4wr44 godz. : 9.30
sobota UKS TS II Kiełczów ULKS ŻOK Żmigród 4wr45 :

 

Opracował: Władysław Chrabąszcz