wyniki II rundy IV ligi wałbrzyskiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  IV  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wałbrzyska

II runda sezonu 2018/2019

adresy 4 ligi wałbrzyskiej

p4ligawb

p4ligawb ranking

terminarz 4 liga wałbrzyska – 2 runda

kolejka Gospodarz gość Protokół

wynik

VIII

BSTS II Bystrzyca Kłodzka SALOS Dzierżoniów 4wb29  1 :  10

12.01.

GLKS ORLĘTA II Krosnowice UKS RADUNIA Tąpadła 4wb30  10 :  7

2019

UKS II Ludwikowice MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb31  7 :  10

sobota

UKS SP 2 Kamieniec Ząbkowicki UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. 4wb32  10 :  7

IX

UKS RADUNIA Tąpadła SALOS Dzierżoniów 4wb33 0
:  10

26.01.

GLKS ORLĘTA II Krosnowice BSTS II Bystrzyca Kłodzka 4wb34  10 :  0

2019

MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych UKS SP 2 Kamieniec Ząbkowicki 4wb35  8 :  10

sobota

UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdrój UKS II Ludwikowice 4wb36  10 :  1

X

SALOS Dzierżoniów UKS II Ludwikowice 4wb37  10 :  0

9.02.

UKS SP 2 Kamieniec Ząbkowicki GLKS ORLĘTA II Krosnowice 4wb38  9 :  9 (33:34)

2019

MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych BSTS II Bystrzyca Kłodzka 4wb39 10 :  5

sobota

UKS RADUNIA Tąpadła UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. 4wb40  4 :  10

XI

UKS SP 2 Kamieniec Ząbkowicki SALOS Dzierżoniów 4wb41  2 :  10

16.02

UKS II Ludwikowice GLKS ORLĘTA II Krosnowice 4wb42  2 :  10

2019

MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych UKS RADUNIA Tąpadła 4wb43  5 :  10

sobota

BSTS II Bystrzyca Kłodzka UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. 4wb44  4 :  10

XII

SALOS Dzierżoniów UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. 4wb45   :  

2.03.

GLKS ORLĘTA II Krosnowice MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb46   :  

2019

BSTS II Bystrzyca Kłodzka UKS SP 2 Kamieniec Ząbkowicki 4wb47   :  

sobota

UKS II Ludwikowice UKS RADUNIA Tąpadła 4wb48   :  

XIII

SALOS Dzierżoniów MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych (gospodarz) 4wb49   :  

23.03.

UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. GLKS ORLĘTA II Krosnowice 4wb50   :  

2019

UKS RADUNIA Tąpadła UKS SP 2 Kamieniec Ząbkowicki 4wb51   :  

sobota

BSTS II Bystrzyca Kłodzka UKS II Ludwikowice 4wb52   :  

XIV

SALOS Dzierżoniów GLKS ORLĘTA II Krosnowice 4wb53   :  

13.04.

UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb54   :  

2019

UKS SP 2 Kamieniec Ząbkowicki UKS II Ludwikowice 4wb55   :  

sobota

UKS RADUNIA Tąpadła BSTS II Bystrzyca Kłodzka 4wb56   :  
  1. W rundzie rewanżowej drużyny rozstawiane są zgodnie z kolejnością w tabeli po pierwszej rundzie.
  2. Mecz toczy się w układzie czterech na czterech oraz dwa deble (18 gier) i rozgrywa się do osiągnięcia przez jedną z drużyn 10 zwycięstw.
  3. Wszystkie spotkania odbywać się będą o godzinie 14:00 w salach gospodarzy.
  4. Gospodarz meczu, za zgodą drużyny przeciwnej, ma prawo ustalić godzinę rozegrania spotkania inną niż przewidziana w terminarzu, ale ma obowiązek skutecznego powiadomienia drużyny przeciwnej, prowadzącego rozgrywki i sędziego meczu na co najmniej 48 godzin przed planowanym terminem rozpoczęcia spotkania.
  5. Gospodarz spotkania zobowiązany jest przesłać jak najszybciej zeskanowany protokół z meczu wyłącznie na adres elektroniczny wladyslaw,chrabaszcz@dozts,pl oraz przekazać telefonicznie wynik meczu najpóźniej 3 godziny po zakończeniu meczu na numer telefonu 693-724-037 jeżeli protokół zostanie przesłany znacznie później.
  6. Wszelkie zmiany w terminarzu rozgrywek muszą być uzgodnione z Przewodniczącym Wydziału Rozgrywek DOZTS Andrzejem Moczko (tel. 721-298-300, e-mail andrzej.moczko@pwr.wroc.pl ).
  7. Istnieje możliwość przeglądania aktualnych wyników i tabel rozgrywek ligowych na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „rozgrywki drużynowe”).
  8. Adresy sal rozgrywkowych i dane kontaktowe są zamieszczone na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „adresy klubów”).