wyniki II rundy IV ligi wałbrzyskiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  IV  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wałbrzyska

II runda sezonu 2020/2021

Metryczki klubów:   BSTS Bystrzyca Kłodzka    Impuls Kłodzko     Lechia Ołdrzychowice Kłodzkie     Orzeł Wałbrzych    Płomień Makowice   Radunia Tąpadła       Sudety Międzylesie   UKS II Ludwikowice   ZTS Ząbkowice

p4ligawb

p4ligawb ranking

terminarz 4 liga wałbrzyska – 2 runda w2

początek meczu – godzina 14.00

kolejka BSTS Bystrzyca Kłodzka wolny termin —— —– : ——-
X UKS RADUNIA Tąpadła KS LECHIA Ołdrzychowice 4wb37 :
23.01. MLKS SUDETY Międzylesie UKS II Ludwikowice 4wb38 :
2021 ZTS Ząbkowice Śląskie MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb39 :
sobota LZS PŁOMIEŃ Makowice UKS IMPULS Kłodzko 4wb40 :
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka KS LECHIA Ołdrzychowice BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb41 :
XI UKS RADUNIA Tąpadła UKS II Ludwikowice 4wb42 :
6.02. MLKS SUDETY Międzylesie UKS IMPULS Kłodzko 4wb43 :
2021 ZTS Ząbkowice Śląskie LZS PŁOMIEŃ Makowice 4wb44 :
sobota wolny termin MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych —— —– : ——-
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka UKS II Ludwikowice BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb45 :
XII UKS RADUNIA Tąpadła wolny termin —— :
20.02. MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych MLKS SUDETY Międzylesie 4wb46 :
2021 ZTS Ząbkowice Śląskie UKS IMPULS Kłodzko 4wb47 :
sobota LZS PŁOMIEŃ Makowice KS LECHIA Ołdrzychowice 4wb48 —– : ——-
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka UKS IMPULS Kłodzko BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb49 :
XIII UKS RADUNIA Tąpadła MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb50 :
27.02. MLKS SUDETY Międzylesie LZS PŁOMIEŃ Makowice 4wb51 :
2021 KS LECHIA Ołdrzychowice ZTS Ząbkowice Śląskie 4wb52 :
sobota wolny termin UKS II Ludwikowice —— —– : ——-
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb53 :
XIV UKS IMPULS Kłodzko UKS RADUNIA Tąpadła 4wb54 :
6.03. KS LECHIA Ołdrzychowice MLKS SUDETY Międzylesie 4wb55 :
2021 LZS PŁOMIEŃ Makowice UKS II Ludwikowice 4wb56 :
sobota ZTS Ząbkowice Śląskie wolny termin —— —– : ——-
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka BSTS Bystrzyca Kłodzka LZS PŁOMIEŃ Makowice (gospodarz) 4wb57 godz. : 13.00
XV ZTS Ząbkowice Śląskie UKS RADUNIA Tąpadła 4wb58 :
20.03. UKS II Ludwikowice MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb59 :
2021 UKS IMPULS Kłodzko KS LECHIA Ołdrzychowice (gospodarz) 4wb60 :
sobota wolny termin MLKS SUDETY Międzylesie —— —– : ——-
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka BSTS Bystrzyca Kłodzka MLKS SUDETY Międzylesie 4wb61 godz. : 13.00
XVI UKS RADUNIA Tąpadła LZS PŁOMIEŃ Makowice 4wb62 :
27.03. MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych KS LECHIA Ołdrzychowice 4wb63 :
2021 UKS IMPULS Kłodzko wolny termin —— —– : ——-
sobota UKS II Ludwikowice ZTS Ząbkowice Śląskie 4wb64 :
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka BSTS Bystrzyca Kłodzka ZTS Ząbkowice Śląskie 4wb65 godz. : 13.00
XVII MLKS SUDETY Międzylesie UKS RADUNIA Tąpadła 4wb66 :
10.04. MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych UKS IMPULS Kłodzko 4wb67 :
2021 UKS II Ludwikowice KS LECHIA Ołdrzychowice 4wb68 :
sobota wolny termin LZS PŁOMIEŃ Makowice —— —– : ——-
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka UKS RADUNIA Tąpadła BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb69 :
XVIII ZTS Ząbkowice Śląskie MLKS SUDETY Międzylesie 4wb70 :
17.04. LZS PŁOMIEŃ Makowice MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb71 :
2021 UKS II Ludwikowice UKS IMPULS Kłodzko 4wb72 :
sobota KS LECHIA Ołdrzychowice wolny termin —— —– : ——-