wyniki II rundy IV ligi wałbrzyskiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  IV  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wałbrzyska

II runda sezonu 2019/2020

adresy 4 ligi wałbrzyskiej

p4ligawb

p4ligawb ranking

terminarz 4 liga wałbrzyska – 2 runda

godzina rozpoczęcia meczów 14.00 oprócz wymienionych w zestawieniu

Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka BSTS Bystrzyca Kłodzka KS LECHIA Ołdrzychowice 4wb46 10 : 1
X MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych GLKS  III  Jaworzyna Śląska 4wb47 5 : 10
11.01. GLKS ORLĘTA  II  Krosnowice LZS PŁOMIEŃ Makowice 4wb48 10 : 3
2020 UKS RADUNIA Tąpadła UKS  II  Ludwikowice (gospodarz) 4wb49 10 : 6
sobota ZTS Ząbkowice Śląskie UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. 4wb50 10 : 3
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka GLKS  III  Jaworzyna Śląska BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb51 2 : 10
XI LZS PŁOMIEŃ Makowice MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb52 3 : 10
25.01. GLKS ORLĘTA  II  Krosnowice ZTS Ząbkowice Śląskie 4wb53 10 : 3
2020 UKS RADUNIA Tąpadła UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. 4wb54 10 : 7
sobota KS LECHIA Ołdrzychowice UKS  II  Ludwikowice 4wb55 6 : 10
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka BSTS Bystrzyca Kłodzka LZS PŁOMIEŃ Makowice 4wb56 :
XII KS LECHIA Ołdrzychowice MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb57 godz. : 16.00
15.02. UKS  II  Ludwikowice GLKS ORLĘTA  II  Krosnowice 4wb58 :
2020 ZTS Ząbkowice Śląskie UKS RADUNIA Tąpadła 4wb59 :
sobota UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. GLKS  III  Jaworzyna Śląska 4wb60 :
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka ZTS Ząbkowice Śląskie BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb61 :
XIII MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych UKS  II  Ludwikowice (gospodarz) 4wb62 :
29.02. UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. GLKS ORLĘTA  II  Krosnowice 4wb63 :
2020 GLKS  III  Jaworzyna Śląska UKS RADUNIA Tąpadła 4wb64 :
sobota KS LECHIA Ołdrzychowice LZS PŁOMIEŃ Makowice 4wb65 godz. : 16.00
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka BSTS Bystrzyca Kłodzka UKS  II  Ludwikowice 4wb66 :
XIV MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych ZTS Ząbkowice Śląskie 4wb67 :
14.03. GLKS  III  Jaworzyna Śląska GLKS ORLĘTA  II  Krosnowice 4wb68 :
2020 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. LZS PŁOMIEŃ Makowice 4wb69 :
sobota UKS RADUNIA Tąpadła KS LECHIA Ołdrzychowice 4wb70 :
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka BSTS Bystrzyca Kłodzka UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. 4wb71 :
XV MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych UKS RADUNIA Tąpadła 4wb72 :
21.03. UKS  II  Ludwikowice LZS PŁOMIEŃ Makowice 4wb73 :
2020 ZTS Ząbkowice Śląskie GLKS  III  Jaworzyna Śląska 4wb74 :
sobota KS LECHIA Ołdrzychowice GLKS ORLĘTA  II  Krosnowice 4wb75 godz. : 16.00
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka GLKS ORLĘTA  II  Krosnowice BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb76 godz. : 16.00
XVI UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb77 :
28.03. UKS  II  Ludwikowice GLKS  III  Jaworzyna Śląska 4wb78 :
2020 ZTS Ząbkowice Śląskie KS LECHIA Ołdrzychowice 4wb79 :
sobota LZS PŁOMIEŃ Makowice UKS RADUNIA Tąpadła 4wb80 :
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka UKS RADUNIA Tąpadła BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb81 :
XVII GLKS ORLĘTA  II  Krosnowice MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb82 godz. : 16.00
4.04. UKS  II  Ludwikowice ZTS Ząbkowice Śląskie 4wb83 :
2020 LZS PŁOMIEŃ Makowice GLKS  III  Jaworzyna Śląska 4wb84 :
sobota UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. KS LECHIA Ołdrzychowice 4wb85 :
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb86 :
XVIII GLKS ORLĘTA  II  Krosnowice UKS RADUNIA Tąpadła (gospodarz) 4wb87 godz. : 16.00
18.04. UKS  II  Ludwikowice UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. 4wb88 :
2020 LZS PŁOMIEŃ Makowice ZTS Ząbkowice Śląskie 4wb89 :
sobota GLKS  III  Jaworzyna Śląska KS LECHIA Ołdrzychowice 4wb90 :