wyniki I rundy IV ligi wałbrzyskiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  IV  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wałbrzyska

I runda sezonu 2019/2020

adresy 4 ligi wałbrzyskiej

p4ligawb

p4ligawb ranking

terminarz 4 liga wałbrzyska – 1 runda

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka KS LECHIA Ołdrzychowice BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb1 0 : 10
I UKS RADUNIA Tąpadła ZTS Ząbkowice Śląskie 4wb2 10 : 8
28.09. LZS PŁOMIEŃ Makowice GLKS ORLĘTA  II  Krosnowice 4wb3 6 : 10
2019 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. UKS  II  Ludwikowice 4wb4 10 : 3
sobota GLKS  III  Jaworzyna Śląska MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb5 4 : 10







kolejka BSTS Bystrzyca Kłodzka UKS RADUNIA Tąpadła 4wb6 10 : 2
II ZTS Ząbkowice Śląskie LZS PŁOMIEŃ Makowice 4wb7 10 : 1
5.10. GLKS ORLĘTA  II  Krosnowice GLKS  III  Jaworzyna Śląska 4wb8 10 : 5
2019 MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. 4wb9 10 : 8
sobota UKS  II  Ludwikowice KS LECHIA Ołdrzychowice 4wb10 10 : 8







kolejka LZS PŁOMIEŃ Makowice BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb11 7 : 10
III KS LECHIA Ołdrzychowice ZTS Ząbkowice Śląskie 4wb12 2 : 10
19.10. GLKS ORLĘTA  II  Krosnowice UKS  II  Ludwikowice 4wb13 10 : 8
2019 GLKS  III  Jaworzyna Śląska UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. 4wb14 2 : 10
sobota UKS RADUNIA Tąpadła MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb15 7 : 10







kolejka BSTS Bystrzyca Kłodzka
GLKS  III  Jaworzyna Śląska 4wb16 10 : 1
IV ZTS Ząbkowice Śląskie UKS  II  Ludwikowice 4wb17 10 : 6
26.10 MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych GLKS ORLĘTA  II  Krosnowice 4wb18 10 : 3
2019 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. UKS RADUNIA Tąpadła 4wb19 6 : 10
sobota LZS PŁOMIEŃ Makowice KS LECHIA Ołdrzychowice 4wb20 10 : 2







kolejka UKS  II  Ludwikowice BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb21 9 : 9 (33:35)
V GLKS  III  Jaworzyna Śląska ZTS Ząbkowice Śląskie 4wb22 10 : 6
2.11. UKS RADUNIA Tąpadła GLKS ORLĘTA  II  Krosnowice (gospodarz) 4wb23 6 : 10
2019 MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych LZS PŁOMIEŃ Makowice 4wb24 10 : 5
sobota KS LECHIA Ołdrzychowice UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. 4wb25 4 : 10







kolejka BSTS Bystrzyca Kłodzka MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb26 10 : 8
VI UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. ZTS Ząbkowice Śląskie 4wb27 10 : 5
9.11. LZS PŁOMIEŃ Makowice UKS  II  Ludwikowice 4wb28 5 : 10
2019 UKS RADUNIA Tąpadła GLKS  III  Jaworzyna Śląska 4wb29 10 : 5
sobota GLKS ORLĘTA  II  Krosnowice KS LECHIA Ołdrzychowice 4wb30 10 : 4







kolejka BSTS Bystrzyca Kłodzka GLKS ORLĘTA  II  Krosnowice 4wb31 10 : 5
VII ZTS Ząbkowice Śląskie MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb32 9 : 9 (31:38)
16.11. UKS  II  Ludwikowice UKS RADUNIA Tąpadła (gospodarz) 4wb33 10 : 6
2019 KS LECHIA Ołdrzychowice GLKS  III  Jaworzyna Śląska 4wb34 9 : 9 (35:34)
sobota LZS PŁOMIEŃ Makowice UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. 4wb35 9 : 9 (30:29)







kolejka UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb36 6 : 10
VIII ZTS Ząbkowice Śląskie GLKS ORLĘTA  II  Krosnowice 4wb37 5 : 10
30.11 GLKS  III  Jaworzyna Śląska UKS  II  Ludwikowice 4wb38 9 : 9 (35:40)
2019 UKS RADUNIA Tąpadła LZS PŁOMIEŃ Makowice 4wb39 10 : 8
sobota MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych KS LECHIA Ołdrzychowice 4wb40 10 : 0







kolejka BSTS Bystrzyca Kłodzka ZTS Ząbkowice Śląskie 4wb41 :
IX GLKS ORLĘTA  II  Krosnowice UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl.-Lądek Zdr. 4wb42 : 16.00
14.12 UKS  II  Ludwikowice MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych (gospodarz) 4wb43 :
2019 GLKS  III  Jaworzyna Śląska LZS PŁOMIEŃ Makowice 4wb44 5 : 10
sobota KS LECHIA Ołdrzychowice UKS RADUNIA Tąpadła 4wb45 godz. : 16.00

 

Opracował: Władysław Chrabąszcz