wyniki II rundy IV ligi legnickiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  IV  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa legnicka

II runda sezonu 2019/2020

adresy 4 ligi legnickiej

p4ligalg

p4ligalg ranking

terminarz 4 liga legnicka – 2 runda

godzina rozpoczęcia meczów 14.00 oprócz wymienionych w zestawieniu

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka KTS  II  Wolbromek TS ZAGŁĘBIE Lubin 4lg46 10 : 6
X GLKS  II  PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska KS GÓRNIK Polkowice 4lg47 5 : 10
11.01. LZS SPARTA Grębocice UKS ŻAK  II  Gierałtowiec 4lg48 7 : 10
2020 AKS Strzegom ULKS ŚLĘŻA WIKO Wiry 4lg49 9 : 9 (36:41)
sobota KTS  II  Legnica ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja 4lg50 4 : 10
—- ————————————————– ————————————————– —– —– ———
kolejka KTS  II  Wolbromek GLKS  II  PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska 4lg51 :
XI KS GÓRNIK Polkowice LZS SPARTA Grębocice 4lg52 :
25.01. UKS ŻAK  II  Gierałtowiec KTS  II  Legnica 4lg53 :
2020 ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja AKS Strzegom 4lg54 :
sobota ULKS ŚLĘŻA WIKO Wiry TS ZAGŁĘBIE Lubin 4lg55 :
—- ————————————————– ————————————————– —– —– ———
kolejka KTS  II  Wolbromek LZS SPARTA Grębocice 4lg56 :
XII TS ZAGŁĘBIE Lubin KS GÓRNIK Polkowice 4lg57 :
15.02. UKS ŻAK  II  Gierałtowiec ULKS ŚLĘŻA WIKO Wiry 4lg58 :
2020 AKS Strzegom KTS  II  Legnica 4lg59 :
sobota GLKS  II  PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja 4lg60 :
—- ————————————————– ————————————————– —– —– ———
kolejka KTS  II  Legnica KTS  II  Wolbromek 4lg61 :
XIII ULKS ŚLĘŻA WIKO Wiry KS GÓRNIK Polkowice 4lg62 :
29.02. ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja UKS ŻAK  II  Gierałtowiec 4lg63 :
2020 GLKS  II  PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska AKS Strzegom 4lg64 :
sobota TS ZAGŁĘBIE Lubin LZS SPARTA Grębocice 4lg65 :
—- ————————————————– ————————————————– —– —– ———
kolejka ULKS ŚLĘŻA WIKO Wiry KTS  II  Wolbromek 4lg66 :
XIV KS GÓRNIK Polkowice KTS  II  Legnica 4lg67 :
14.03. UKS ŻAK  II  Gierałtowiec GLKS  II  PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska 4lg68 :
2020 LZS SPARTA Grębocice ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja 4lg69 :
sobota AKS Strzegom TS ZAGŁĘBIE Lubin 4lg70 :
—- ————————————————– ————————————————– —– —– ———
kolejka ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja KTS  II  Wolbromek 4lg71 :
XV KS GÓRNIK Polkowice AKS Strzegom 4lg72 :
21.03. ULKS ŚLĘŻA WIKO Wiry LZS SPARTA Grębocice 4lg73 :
2020 KTS  II  Legnica GLKS  II  PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska 4lg74 :
sobota UKS ŻAK  II  Gierałtowiec TS ZAGŁĘBIE Lubin 4lg75 :
—- ————————————————– ————————————————– —– —– ———
kolejka KTS  II  Wolbromek UKS ŻAK  II  Gierałtowiec 4lg76 :
XVI ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja KS GÓRNIK Polkowice 4lg77 :
28.03. ULKS ŚLĘŻA WIKO Wiry GLKS  II  PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska 4lg78 :
2020 KTS  II  Legnica TS ZAGŁĘBIE Lubin 4lg79 :
sobota LZS SPARTA Grębocice AKS Strzegom 4lg80 :
—- ————————————————– ————————————————– —– —– ———
kolejka AKS Strzegom KTS  II  Wolbromek 4lg81 :
XVII KS GÓRNIK Polkowice UKS ŻAK  II  Gierałtowiec 4lg82 :
4.04. KTS  II  Legnica ULKS ŚLĘŻA WIKO Wiry 4lg83 :
2020 GLKS  II  PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska LZS SPARTA Grębocice 4lg84 :
sobota TS ZAGŁĘBIE Lubin ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja 4lg85 :
—- ————————————————– ————————————————– —– —– ———
kolejka KS GÓRNIK Polkowice KTS  II  Wolbromek 4lg86 :
XVIII UKS ŻAK  II  Gierałtowiec AKS Strzegom 4lg87 :
18.04. ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja ULKS ŚLĘŻA WIKO Wiry 4lg88 :
2020 LZS SPARTA Grębocice KTS  II  Legnica 4lg89 :
sobota TS ZAGŁĘBIE Lubin GLKS  II  PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska 4lg90 :