wyniki I rundy IV ligi legnickiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  IV  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa legnicka

I runda sezonu 2019/2020

adresy 4 ligi legnickiej

p4ligalg

p4ligalg ranking

terminarz 4 liga legnicka – 1 runda

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka LZS SPARTA Grębocice GLKS  II  PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska 4lg1 9 : 9 (39:33)
I TS ZAGŁĘBIE Lubin ULKS ŚLĘŻA WIKO Wiry 4lg2 2 : 10
28.09. AKS Strzegom UKS ŻAK  II  Gierałtowiec 4lg3 10 : 1
2019 KS GÓRNIK Polkowice ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja 4lg4 10 : 0
sobota KTS  II  Wolbromek KTS  II  LEGNICA 4lg5 10 : 2







kolejka GLKS  II  PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska TS ZAGŁĘBIE Lubin 4lg6 9 : 9 (34:30)
II ULKS ŚLĘŻA WIKO Wiry AKS Strzegom 4lg7 8 : 10
5.10. UKS ŻAK  II  Gierałtowiec KTS  II  Wolbromek (gospodarz) 4lg8 0 : 10
2019 KTS  II  LEGNICA KS GÓRNIK Polkowice (gospodarz) 4lg9 2 : 10
sobota ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja LZS SPARTA Grębocice 4lg10 5 : 10







kolejka AKS Strzegom GLKS  II  PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska 4lg11 8 : 10
III LZS SPARTA Grębocice ULKS ŚLĘŻA WIKO Wiry 4lg12 9 : 9 (33:35)
19.10. UKS ŻAK  II  Gierałtowiec ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja 4lg13 10 : 2
2019 KTS  II  Wolbromek KS GÓRNIK Polkowice 4lg14 10 : 6
sobota TS ZAGŁĘBIE Lubin KTS  II  LEGNICA 4lg15 4 : 10







kolejka GLKS  II  PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska KTS  II  Wolbromek 4lg16 3 : 10
IV ULKS ŚLĘŻA WIKO Wiry ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja 4lg17 8 : 10
26.10 KTS  II  LEGNICA UKS ŻAK  II  Gierałtowiec 4lg18 3 : 10
2019 KS GÓRNIK Polkowice TS ZAGŁĘBIE Lubin 4lg19 10 : 0
sobota AKS Strzegom LZS SPARTA Grębocice 4lg20 10 : 6







kolejka ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja GLKS  II  PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska 4lg21 7 : 10
V KTS  II  Wolbromek ULKS ŚLĘŻA WIKO Wiry 4lg22 10 : 5
2.11. TS ZAGŁĘBIE Lubin UKS ŻAK  II  Gierałtowiec 4lg23 9 : 9 (34:36)
2019 KTS  II  LEGNICA AKS Strzegom 4lg24 5 : 10
sobota LZS SPARTA Grębocice KS GÓRNIK Polkowice 4lg25 1 : 10







kolejka GLKS  II  PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska KTS  II  LEGNICA 4lg26 5 : 10
VI KS GÓRNIK Polkowice ULKS ŚLĘŻA WIKO Wiry 4lg27 10 : 3
9.11. AKS Strzegom ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja 4lg28 5 : 10
2019 TS ZAGŁĘBIE Lubin KTS  II  Wolbromek 4lg29 2 : 10
sobota UKS ŻAK  II  Gierałtowiec LZS SPARTA Grębocice 4lg30 10 : 6







kolejka GLKS  II  PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska UKS ŻAK  II  Gierałtowiec 4lg31 7 : 10
VII ULKS ŚLĘŻA WIKO Wiry KTS  II  LEGNICA 4lg32 10 : 6
16.11. ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja TS ZAGŁĘBIE Lubin 4lg33 10 : 8
2019 LZS SPARTA Grębocice KTS  II  Wolbromek 4lg34 0 : 10 vo D5
sobota AKS Strzegom KS GÓRNIK Polkowice 4lg35 2 : 10







kolejka KS GÓRNIK Polkowice GLKS  II  PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska 4lg36 10 0 vo D8
VIII ULKS ŚLĘŻA WIKO Wiry UKS ŻAK  II  Gierałtowiec 4lg37 9 : 9 (36:32)
30.11 KTS  II  Wolbromek ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja 4lg38 10 : 5
2019 TS ZAGŁĘBIE Lubin AKS Strzegom 4lg39 9 : 9 (33:29)
sobota KTS  II  LEGNICA LZS SPARTA Grębocice 4lg40 10 : 4







kolejka GLKS  II  PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska ULKS ŚLĘŻA WIKO Wiry 4lg41 :
IX UKS ŻAK  II  Gierałtowiec KS GÓRNIK Polkowice 4lg42 7 : 10
14.12 ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja KTS  II  LEGNICA 4lg43 :
2019 KTS  II  Wolbromek AKS Strzegom 4lg44 13.12.19 : 18.30
sobota LZS SPARTA Grębocice TS ZAGŁĘBIE Lubin 4lg45 :

 

Opracował: Władysław Chrabąszcz