wyniki II rundy IV ligi jeleniogórskiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  IV  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa jeleniogórska

I runda sezonu 2018/2019

adresy 4 ligi jeleniogórskiej

p4ligajg

p4ligajg ranking

terminarz 4 liga jeleniogórska – 2 runda

kolejka Gospodarz gość Protokół wynik

kolejka

KTS II Jelenia Góra wolny termin :

XII

LZS TOP SPIN II Miłków LKS Proszowa 4jg56 1 : 10

12.01

LZS ŚWIĘCI II Radostów UKS MARATON II Pisarzowice 4jg57  9 :  5

2019

UKS TS SPARTA Lubań LZS TOP SPIN I Miłków 4jg58  2 :  10

sobota

LZS TS III Zaręba LZS BŁĘKITNI Krzewie Wielkie 4jg59  8 :  6
KTS III Jelenia Góra TOP III Bolesławiec 4jg60  10 :  4

kolejka

LZS TOP SPIN II Miłków KTS II Jelenia Góra 4jg61  1 :  10

XIII

LKS Proszowa UKS MARATON II Pisarzowice 4jg62  10 :  0

26.01

LZS ŚWIĘCI II Radostów UKS TS SPARTA Lubań (gospodarz) 4jg63  6 : 8

2019

LZS BŁĘKITNI Krzewie Wielkie LZS TOP SPIN I Miłków 4jg64  7 :  7 (28:25)

sobota

LZS TS III Zaręba TOP III Bolesławiec 4jg65  10 :  2
wolny termin KTS III Jelenia Góra :

kolejka

KTS II Jelenia Góra UKS MARATON II Pisarzowice 4jg66  10 :  0

XIV

LKS Proszowa UKS TS SPARTA Lubań 4jg67  7 :  7 (25:30)

9.02.

LZS BŁĘKITNI Krzewie Wielkie LZS ŚWIĘCI II Radostów 4jg68  6 : 8

2019

LZS TOP SPIN I Miłków TOP III Bolesławiec (gospodarz) 4jg69  10 : 2

sobota

KTS III Jelenia Góra LZS TS III Zaręba 4jg70  4 :  10
wolny termin LZS TOP SPIN II Miłków :

kolejka

KTS II Jelenia Góra UKS TS SPARTA Lubań 4jg71  10 :  1

XV

LKS Proszowa LZS BŁĘKITNI Krzewie Wielkie 4jg72  5 : 9

16.02

TOP III Bolesławiec LZS ŚWIĘCI II Radostów 4jg73  19.02.19 : 18.00 

2019

KTS III Jelenia Góra LZS TOP SPIN I Miłków 4jg74  20.02.19 :  18.30

sobota

LZS TS III Zaręba wolny termin :
LZS TOP SPIN II Miłków UKS MARATON II Pisarzowice 4jg75 10 :  3

kolejka

KTS II Jelenia Góra LZS BŁĘKITNI Krzewie Wielkie 4jg76   :  

XVI

TOP III Bolesławiec LKS Proszowa 4jg77   :  

2.03.

LZS ŚWIĘCI II Radostów KTS III Jelenia Góra 4jg78   :  

2019

LZS TS III Zaręba LZS TOP SPIN I Miłków 4jg79   :  

sobota

UKS TS SPARTA Lubań LZS TOP SPIN II Miłków 4jg80  godz. :  12.30
wolny termin UKS MARATON II Pisarzowice :

kolejka

TOP III Bolesławiec KTS II Jelenia Góra 4jg81   :  

XVII

LKS Proszowa KTS III Jelenia Góra 4jg82   :  

16.03.

LZS TS III Zaręba LZS ŚWIĘCI II Radostów 4jg83   :  

2019

LZS TOP SPIN I Miłków wolny termin :

sobota

LZS BŁĘKITNI Krzewie Wielkie LZS TOP SPIN II Miłków 4jg84   :  
UKS MARATON II Pisarzowice UKS TS SPARTA Lubań 4jg85   :  

kolejka

KTS II Jelenia Góra KTS III Jelenia Góra 4jg86   :  

XVIII

LKS Proszowa LZS TS III Zaręba (gospodarz) 4jg87   :  

23.03.

LZS ŚWIĘCI II Radostów LZS TOP SPIN I Miłków 4jg88   :  

2019

LZS TOP SPIN II Miłków TOP III Bolesławiec 4jg89   :  

sobota

UKS MARATON II Pisarzowice LZS BŁĘKITNI Krzewie Wielkie 4jg90   :  
wolny termin UKS TS SPARTA Lubań :

kolejka

KTS II Jelenia Góra LZS TS III Zaręba 4jg91   :  

XIX

LZS TOP SPIN I Miłków LKS Proszowa 4jg92   :  

6.04.

LZS ŚWIĘCI II Radostów wolny termin :

2019

KTS III Jelenia Góra LZS TOP SPIN II Miłków 4jg93   :  

sobota

TOP III Bolesławiec UKS MARATON II Pisarzowice 4jg94   :  
UKS TS SPARTA Lubań LZS BŁĘKITNI Krzewie Wielkie 4jg95  godz. :  12.30

kolejka

LZS ŚWIĘCI II Radostów LKS Proszowa 4jg96   :  

XX

LZS TOP SPIN I Miłków KTS II Jelenia Góra 4jg97   :  

13.04

LZS TS III Zaręba LZS TOP SPIN II Miłków 4jg98   :  

2019

UKS MARATON II Pisarzowice KTS III Jelenia Góra 4jg99   :  

sobota

TOP III Bolesławiec UKS TS SPARTA Lubań 4jg100   :  
wolny termin LZS BŁĘKITNI Krzewie Wielkie :

kolejka

LZS ŚWIĘCI II Radostów KTS II Jelenia Góra (gospodarz) 4jg101   :  

XXI

LKS Proszowa wolny termin :

27.04

LZS TOP SPIN I Miłków LZS TOP SPIN II Miłków 4jg102   :  

2019

UKS MARATON II Pisarzowice LZS TS III Zaręba (gospodarz) 4jg103   :  

sobota

UKS TS SPARTA Lubań KTS III Jelenia Góra 4jg104  godz. :  12.30
LZS BŁĘKITNI Krzewie Wielkie TOP III Bolesławiec 4jg105   :  

kolejka

KTS II Jelenia Góra LKS Proszowa 4jg106   :  

XXII

LZS TOP SPIN II Miłków LZS ŚWIĘCI II Radostów 4jg107   :  

4.05

UKS MARATON II Pisarzowice LZS TOP SPIN I Miłków 4jg108   :  

2019

UKS TS SPARTA Lubań LZS TS III Zaręba 4jg109  godz. :  12.30

sobota

KTS III Jelenia Góra LZS BŁĘKITNI Krzewie Wielkie 4jg110   :  
wolny termin TOP III Bolesławiec :
  1. W rundzie rewanżowej drużyny rozstawiane są zgodnie z kolejnością w tabeli po pierwszej rundzie.
  2. Mecz toczy się w układzie czterech na czterech (3 rundy) oraz dwa deble (maksymalnie 14 gier) i rozgrywa się do uzyskania przez jedną z drużyn 10 zwycięstw (mogą być wyniki 10:0,10:1, 10:2, 10:3 i 10:4 lub 9:5, 8:6 i 7:7, gdy żadna z drużyn wcześniej nie osiągnie 10 zwycięstw).
  3. Wszystkie spotkania odbywać się będą o godzinie 14:00 w salach gospodarzy.
  4. Gospodarz meczu, za zgodą drużyny przeciwnej, ma prawo ustalić godzinę rozegrania spotkania inną niż przewidziana w terminarzu, ale ma obowiązek skutecznego powiadomienia drużyny przeciwnej, prowadzącego rozgrywki i sędziego meczu na co najmniej 48 godzin przed planowanym terminem rozpoczęcia spotkania.
  5. Gospodarz spotkania zobowiązany jest przesłać jak najszybciej zeskanowany protokół z meczu wyłącznie na adres elektroniczny wladyslaw.chrabaszcz@dozts.pl oraz przekazać telefonicznie wynik meczu najpóźniej 3 godziny po zakończeniu meczu na numer telefonu 693-724-037jeżeli protokół zostanie przysłany znacznie później
  6. Wszelkie zmiany w terminarzu rozgrywek muszą być uzgodnione z Przewodniczącym Wydziału Rozgrywek DOZTS Andrzejem Moczko (tel. 721-298-300, e-mail andrzj.moczko@pwr.wroc.pl .
  7. Istnieje możliwość przeglądania aktualnych wyników i tabel rozgrywek ligowych na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „rozgrywki drużynowe”).
  8. Adresy sal rozgrywkowych i dane kontaktowe są zamieszczone na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „adresy klubów”).