wyniki I rundy IV ligi jeleniogórskiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  IV  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa jeleniogórska

I runda sezonu 2020/2021

Metryczki klubów:  Błękitni I Krzewie Wielkie    Błękitni II Krzewie Wielkie   KTS III Jelenia Góra    LKS Proszowa     LZS TS II Zaręba    Maraton Pisarzowice     Sparta Lubań    Święci Radostów    Top II Bolesławiec    Top Spin Miłków

p4ligajg

p4ligajg ranking

terminarz 4 liga jeleniogórska – 1 runda

początek meczu – godzina 14.00

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka LKS Proszowa LZS TS II Zaręba 4jg1 3 : 10
I UKS TS SPARTA Lubań TOP II Bolesławiec 4jg2 8 : 10
3.10 KTS III Jelenia Góra LZS ŚWIĘCI Radostów 4jg3 10 : 1
2020 LZS TOP SPIN Miłków UKS MARATON Pisarzowice 4jg4 9 : 9 (33:34)
sobota LZS BŁĘKITNI II Krzewie Wielkie LZS BŁĘKITNI I Krzewie Wielkie 4jg5 4 : 10
——— —————————————— ——————————————- —— —— ———-
kolejka LZS TS II Zaręba UKS TS SPARTA Lubań 4jg6 10 : 5
II TOP II Bolesławiec KTS III Jelenia Góra 4jg7 2 : 10
17.10 LZS ŚWIĘCI Radostów LZS BŁĘKITNI II Krzewie Wielkie 4jg8 10 : 7
2020 LZS BŁĘKITNI I Krzewie Wielkie LZS TOP SPIN Miłków 4jg9 10 : 6
sobota UKS MARATON Pisarzowice LKS Proszowa 4jg10 10 : 3
——— —————————————— ——————————————- —— —— ———-
kolejka KTS III Jelenia Góra LZS TS II Zaręba 4jg11 9 : 9 (35:32)
III LKS Proszowa TOP II Bolesławiec 4jg12 29.10 : 18:00
24.10 LZS ŚWIĘCI Radostów UKS MARATON Pisarzowice 4jg13 10 : 6
2020 LZS BŁĘKITNI II Krzewie Wielkie LZS TOP SPIN Miłków 4jg14 2 : 10
sobota UKS TS SPARTA Lubań LZS BŁĘKITNI I Krzewie Wielkie 4jg15 5 : 10
——— —————————————— ——————————————- —— —— ———-
kolejka LZS TS II Zaręba LZS BŁĘKITNI II Krzewie Wielkie 4jg16 :
IV TOP II Bolesławiec UKS MARATON Pisarzowice 4jg17 :
31.10 LZS BŁĘKITNI I Krzewie Wielkie LZS ŚWIĘCI Radostów 4jg18 :
2020 LZS TOP SPIN Miłków UKS TS SPARTA Lubań 4jg19 :
sobota KTS III Jelenia Góra LKS Proszowa 4jg20 :
——— —————————————— ——————————————- —— —— ———-
kolejka UKS MARATON Pisarzowice LZS TS II Zaręba 4jg21 :
V LZS BŁĘKITNI II Krzewie Wielkie TOP II Bolesławiec 4jg22 :
7.11 UKS TS SPARTA Lubań LZS ŚWIĘCI Radostów 4jg23 godz. : 10.00
2020 LZS BŁĘKITNI I Krzewie Wielkie KTS III Jelenia Góra 4jg24 :
sobota LKS Proszowa LZS TOP SPIN Miłków 4jg25 :
——— —————————————— ——————————————- —— —— ———-
kolejka LZS TS II Zaręba LZS BŁĘKITNI I Krzewie Wielkie 4jg26 :
VI LZS TOP SPIN Miłków TOP II Bolesławiec 4jg27 :
14.11 KTS III Jelenia Góra UKS MARATON Pisarzowice 4jg28 :
2020 UKS TS SPARTA Lubań LZS BŁĘKITNI II Krzewie Wielkie 4jg29 godz. : 10.00
sobota LZS ŚWIĘCI Radostów LKS Proszowa 4jg30 :
——— —————————————— ——————————————- —— —— ———-
kolejka LZS TS II Zaręba LZS ŚWIĘCI Radostów 4jg31 :
VII TOP II Bolesławiec LZS BŁĘKITNI I Krzewie Wielkie 4jg32 :
28.11 UKS MARATON Pisarzowice UKS TS SPARTA Lubań 4jg33 :
2020 LKS Proszowa LZS BŁĘKITNI II Krzewie Wielkie 4jg34 :
sobota KTS III Jelenia Góra LZS TOP SPIN Miłków 4jg35 :
——— —————————————— ——————————————- —— —— ———-
kolejka LZS TOP SPIN Miłków LZS TS II Zaręba 4jg36 :
VIII TOP II Bolesławiec LZS ŚWIĘCI Radostów 4jg37 :
5.12 LZS BŁĘKITNI II Krzewie Wielkie UKS MARATON Pisarzowice 4jg38 :
2020 UKS TS SPARTA Lubań KTS III Jelenia Góra 4jg39 godz. : 10.00
sobota LZS BŁĘKITNI I Krzewie Wielkie LKS Proszowa 4jg40 :
——— —————————————— ——————————————- —— —— ———-
kolejka LZS TS II Zaręba TOP II Bolesławiec 4jg41 :
IX LZS ŚWIĘCI Radostów LZS TOP SPIN Miłków 4jg42 :
19.12 UKS MARATON Pisarzowice LZS BŁĘKITNI I Krzewie Wielkie 4jg43 :
2020 LZS BŁĘKITNI II Krzewie Wielkie KTS III Jelenia Góra 4jg44 :
sobota LKS Proszowa UKS TS SPARTA Lubań 4jg45 :