wyniki I rundy III ligi zachodniej

III  LIGA MĘŻCZYZN

Grupa zachodnia

I runda sezonu 2020/2021

Metryczki klubów:    GLKS Jaworzyna Śląska    Jastrząb Boguszów-Gorce     KTS II Jelenia Góra   KTS Legnica    KTS II Wolbromek      LZS SKS II Raszówka      LZS TS Zaręba    LZS Włosień    Sokół Jerzmanowa     Żak Gierałtowiec  

p3ligazach

p3ligazach ranking

terminarz 3 liga zachodnia – 1 runda

początek meczu – godzina 16.00

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka KTS II Wolbromek UKS ŻAK Gierałtowiec 3z1 10 : 4
I LZS Włosień UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 3z2 10 : 5
3.10 GLKS Jaworzyna Śląska GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (gospodarz) 3z3 2 : 10
2020 KTS II Jelenia Góra LZS SKS II Raszówka 3z4 5 : 10
sobota LZS TS Zaręba KTS Legnica 3z5 10 : 5
——— —————————————————- ————————————————— ——– ——- ———–
kolejka UKS ŻAK Gierałtowiec LZS Włosień 3z6 10 : 7
II UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce GLKS Jaworzyna Śląska 3z7 10 : 1
17.10 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa LZS TS Zaręba 3z8 8 : 10
2020 KTS Legnica KTS II Jelenia Góra 3z9 2 : 10
sobota LZS SKS II Raszówka KTS II Wolbromek 3z10 3 : 10
——— —————————————————- ————————————————— ——– ——- ———–
kolejka GLKS Jaworzyna Śląska UKS ŻAK Gierałtowiec (gospodarz) 3z11 2 : 10
III KTS II Wolbromek UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 3z12 10 : 1
24.10 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa LZS SKS II Raszówka 3z13 9 : 9 (37:37)
2020 LZS TS Zaręba KTS II Jelenia Góra 3z14 9 : 9 (30:35)
sobota LZS Włosień KTS Legnica 3z15 10 : 5
——— —————————————————- ————————————————— ——– ——- ———–
kolejka UKS ŻAK Gierałtowiec LZS TS Zaręba 3z16 4 :  10
IV UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce LZS SKS II Raszówka 3z17 9 : 9 (38:40)
31.10 KTS Legnica GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 3z18 5 : 10
2020 KTS II Jelenia Góra LZS Włosień 3z19 10 : 7
sobota GLKS Jaworzyna Śląska KTS II Wolbromek (gospodarz) 3z20 0 : 10
——— —————————————————- ————————————————— ——– ——- ———–
kolejka LZS SKS II Raszówka UKS ŻAK Gierałtowiec 3z21 6 : 10
V LZS TS Zaręba UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 3z22 10 : 2
7.11 LZS Włosień GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 3z23 10 : 6
2020 KTS Legnica GLKS Jaworzyna Śląska 3z24 10 : 2
sobota KTS II Wolbromek KTS II Jelenia Góra 3z25 10 : 2
——— —————————————————- ————————————————— ——– ——- ———–
kolejka UKS ŻAK Gierałtowiec KTS Legnica 3z26 10 : 2
VI KTS II Jelenia Góra UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 3z27 10 : 4
14.11 GLKS Jaworzyna Śląska LZS SKS II Raszówka (gospodarz) 3z28 1 : 10
2020 LZS Włosień LZS TS Zaręba 3z29 4 : 10
sobota GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa KTS II Wolbromek 3z30 1 : 10
——— —————————————————- ————————————————— ——– ——- ———–
kolejka UKS ŻAK Gierałtowiec GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 3z31 10 : 7
VII UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce KTS Legnica 3z32 10 : 4
28.11 LZS SKS II Raszówka LZS Włosień 3z33 10 : 0
2020 KTS II Wolbromek LZS TS Zaręba 3z34 10 : 7
sobota GLKS Jaworzyna Śląska KTS II Jelenia Góra 3z35 1 : 10
——— —————————————————- ————————————————— ——– ——- ———–
kolejka KTS II Jelenia Góra UKS ŻAK Gierałtowiec 3z36 5 : 10
VIII UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 3z37 9 : 9 (38:38)
5.12 LZS TS Zaręba LZS SKS II Raszówka 3z38 10 : 5
2020 LZS Włosień GLKS Jaworzyna Śląska 3z39 10 : 4
sobota KTS Legnica KTS II Wolbromek 3z40 1 : 10
——— —————————————————- ————————————————— ——– ——- ———–
kolejka UKS ŻAK Gierałtowiec UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 3z41 10 : 1
IX GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa KTS II Jelenia Góra 3z42 1 : 10
19.12 LZS SKS II Raszówka KTS Legnica 3z43 10 : 0
2020 LZS TS Zaręba GLKS Jaworzyna Śląska 3z44 10 : 0 vo D16
sobota KTS II Wolbromek LZS Włosień 3z45 10 : 0