wyniki I rundy III ligi zachodniej

III  LIGA MĘŻCZYZN

Grupa zachodnia

I runda sezonu 2020/2021

Metryczki klubów:    GLKS Jaworzyna Śląska    Jastrząb Boguszów-Gorce     KTS II Jelenia Góra   KTS Legnica    KTS II Wolbromek      LZS SKS II Raszówka      LZS TS Zaręba    LZS Włosień    Sokół Jerzmanowa     Żak Gierałtowiec  

p3ligazach

p3ligazach ranking

terminarz 3 liga zachodnia – 1 runda

początek meczu – godzina 16.00

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka KTS II Wolbromek UKS ŻAK Gierałtowiec 3z1 10 : 4
I LZS Włosień UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 3z2 10 : 5
3.10 GLKS Jaworzyna Śląska GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (gospodarz) 3z3 2 : 10
2020 KTS II Jelenia Góra LZS SKS II Raszówka 3z4 5 : 10
sobota LZS TS Zaręba KTS Legnica 3z5 10 : 5
——— —————————————————- ————————————————— ——– ——- ———–
kolejka UKS ŻAK Gierałtowiec LZS Włosień 3z6 10 : 7
II UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce GLKS Jaworzyna Śląska 3z7 10 : 1
17.10 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa LZS TS Zaręba 3z8 8 : 10
2020 KTS Legnica KTS II Jelenia Góra 3z9 mecz : odwołany
sobota LZS SKS II Raszówka KTS II Wolbromek 3z10 3 : 10
——— —————————————————- ————————————————— ——– ——- ———–
kolejka GLKS Jaworzyna Śląska UKS ŻAK Gierałtowiec (gospodarz) 3z11 06.11 : 18:00
III KTS II Wolbromek UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 3z12 10 : 1
24.10 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa LZS SKS II Raszówka 3z13 mecz : odwołany
2020 LZS TS Zaręba KTS II Jelenia Góra 3z14 9 : 9 (30:35)
sobota LZS Włosień KTS Legnica 3z15 mecz : odwołany
——— —————————————————- ————————————————— ——– ——- ———–
kolejka UKS ŻAK Gierałtowiec LZS TS Zaręba 3z16 :
IV UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce LZS SKS II Raszówka 3z17 mecz : odwołany
31.10 KTS Legnica GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 3z18 mecz : odwołany
2020 KTS II Jelenia Góra LZS Włosień 3z19 :
sobota GLKS Jaworzyna Śląska KTS II Wolbromek 3z20 :
——— —————————————————- ————————————————— ——– ——- ———–
kolejka LZS SKS II Raszówka UKS ŻAK Gierałtowiec 3z21 godz. : 13.00
V LZS TS Zaręba UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 3z22 :
7.11 LZS Włosień GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 3z23 :
2020 KTS Legnica GLKS Jaworzyna Śląska 3z24 :
sobota KTS II Wolbromek KTS II Jelenia Góra 3z25 :
——— —————————————————- ————————————————— ——– ——- ———–
kolejka UKS ŻAK Gierałtowiec KTS Legnica 3z26 :
VI KTS II Jelenia Góra UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 3z27 :
14.11 GLKS Jaworzyna Śląska LZS SKS II Raszówka 3z28 :
2020 LZS Włosień LZS TS Zaręba 3z29 :
sobota GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa KTS II Wolbromek 3z30 :
——— —————————————————- ————————————————— ——– ——- ———–
kolejka UKS ŻAK Gierałtowiec GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 3z31 :
VII UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce KTS Legnica 3z32 :
28.11 LZS SKS II Raszówka LZS Włosień 3z33 godz. : 13.00
2020 KTS II Wolbromek LZS TS Zaręba 3z34 :
sobota GLKS Jaworzyna Śląska KTS II Jelenia Góra 3z35 :
——— —————————————————- ————————————————— ——– ——- ———–
kolejka KTS II Jelenia Góra UKS ŻAK Gierałtowiec 3z36 :
VIII UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 3z37 :
5.12 LZS TS Zaręba LZS SKS II Raszówka 3z38 :
2020 LZS Włosień GLKS Jaworzyna Śląska 3z39 :
sobota KTS Legnica KTS II Wolbromek 3z40 :
——— —————————————————- ————————————————— ——– ——- ———–
kolejka UKS ŻAK Gierałtowiec UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 3z41 :
IX GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa KTS II Jelenia Góra 3z42 :
19.12 LZS SKS II Raszówka KTS Legnica 3z43 godz. : 13.00
2020 LZS TS Zaręba GLKS Jaworzyna Śląska 3z44 :
sobota KTS II Wolbromek LZS Włosień 3z45 :