wyniki II rundy III ligi zachodniej

Grupa zachodnia

II runda sezonu 2019/2020

adresy 3 ligi zachód

p3ligazach

p3ligazach ranking

terminarz 3 liga zachodnia – 2 runda

godzina rozpoczynania meczów 16.00 oprócz wymienionych w zestawieniu

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka KTS I Jelenia Góra KTS II Jelenia Góra 3z46 9 : 9 (34:36)
X UKS ŻAK Gierałtowiec KTS Legnica 3z47 10 : 7
11.01. GLKS PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska LZS SKS II Raszówka 3z48 10 : 6
2020 LZS TS I Zaręba LZS TS II Zaręba 3z49 5 : 10
sobota TOP II Bolesławiec GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 3z50 7 : 10
—— ————————————– ————————————– —- —- ——-
kolejka TOP II Bolesławiec KTS I Jelenia Góra 3z51 7 : 10
XI LZS TS II Zaręba UKS ŻAK Gierałtowiec 3z52 5 : 10
25.01. LZS TS I Zaręba KTS Legnica 3z53 10 : 8
2020 LZS SKS II Raszówka KTS II Jelenia Góra 3z54 5 : 10
sobota GLKS PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 3z55 5 : 10
—— ————————————– ————————————– —- —- ——-
kolejka KTS I Jelenia Góra LZS TS II Zaręba 3z56 10 : 2
XII UKS ŻAK Gierałtowiec LZS TS I Zaręba (gospodarz) 3z57 7 : 10
15.02. GLKS PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska KTS Legnica 3z58 7 : 10
2020 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa KTS II Jelenia Góra 3z59 10 : 7
sobota LZS SKS II Raszówka TOP II Bolesławiec 3z60 10 : 2
—— ————————————– ————————————– —- —- ——-
kolejka KTS I Jelenia Góra LZS TS I Zaręba 3z61 10 : 2
XIII TOP II Bolesławiec UKS ŻAK Gierałtowiec 3z62 1 :  10
29.02. KTS Legnica LZS SKS II Raszówka 3z63 7 : 10
2020 KTS II Jelenia Góra GLKS PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska 3z64 10 : 6
sobota GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa LZS TS II Zaręba 3z65 10 : 4
—— ————————————– ————————————– —- —- ——-
kolejka KTS I Jelenia Góra GLKS PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska 3z66 18.03.20 : 18.00
XIV UKS ŻAK Gierałtowiec LZS SKS II Raszówka 3z67 12.03.20 : 18.00
14.03. KTS Legnica GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 3z68 :
2020 KTS II Jelenia Góra LZS TS II Zaręba 3z69 13.03.20 : 18.00
sobota LZS TS I Zaręba TOP II Bolesławiec 3z70 :
—— ————————————– ————————————– —- —- ——-
kolejka LZS SKS II Raszówka KTS I Jelenia Góra 3z71 :
XV GLKS PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska UKS ŻAK Gierałtowiec 3z72 :
21.03. LZS TS II Zaręba KTS Legnica 3z73 :
2020 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa LZS TS I Zaręba 3z74 :
sobota KTS II Jelenia Góra TOP II Bolesławiec 3z75 :
—— ————————————– ————————————– —- —- ——-
kolejka KTS I Jelenia Góra GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 3z76 :
XVI UKS ŻAK Gierałtowiec KTS II Jelenia Góra 3z77 :
28.03. LZS SKS II Raszówka LZS TS I Zaręba 3z78 :
2020 GLKS PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska LZS TS II Zaręba 3z79 :
sobota TOP II Bolesławiec KTS Legnica 3z80 :
—— ————————————– ————————————– —- —- ——-
kolejka KTS Legnica KTS I Jelenia Góra 3z81 :
XVII GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa UKS ŻAK Gierałtowiec 3z82 :
4.04. LZS TS II Zaręba LZS SKS II Raszówka 3z83 :
2020 TOP II Bolesławiec GLKS PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska 3z84 :
sobota KTS II Jelenia Góra LZS TS I Zaręba 3z85 :
—— ————————————– ————————————– —- —- ——-
kolejka UKS ŻAK Gierałtowiec KTS I Jelenia Góra 3z86 :
XVIII KTS Legnica KTS II Jelenia Góra 3z87 :
18.04. LZS SKS II Raszówka GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 3z88 :
2020 LZS TS I Zaręba GLKS PASTUCHÓW Jaworzyna Śląska 3z89 :
sobota LZS TS II Zaręba TOP II Bolesławiec 3z90 :