wyniki II rundy III ligi zachodniej

Grupa zachodnia

II runda sezonu 2020/2021

Metryczki klubów    AZS UE II Wrocław     Orion Branda Bukowice (Psary)   Orlęta Krosnowice   Orzeł Prusice      Salos Dzierżoniów     UKS TS Kiełczów    ULKS II Ciechów     Wolavia Wołów     Zenit Międzybórz

p3ligazach

p3ligawsch ranking

terminarz 3 liga zachodnia – 2 runda w3

początek meczu – godzina 16.00

korkta 21.01.2021

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka KTS II Wolbromek GLKS Jaworzyna Śląska (gospodarz) 3z46 :
X KTS Legnica LZS TS Zaręba 3z47 :
6.02. GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa UKS ŻAK Gierałtowiec 3z48 :
2021 LZS Włosień KTS II Jelenia Góra 3z49 :
sobota LZS SKS II Raszówka UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 3z50 :
—— ————————————– ————————————– —- —- ——-
kolejka KTS II Wolbromek KTS Legnica 3z51 :
XI LZS TS Zaręba GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 3z52 :
27.02. UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce UKS ŻAK Gierałtowiec 3z53 :
2021 LZS SKS II Raszówka KTS II Jelenia Góra 3z54 :
sobota GLKS Jaworzyna Śląska LZS Włosień 3z55 :
—— ————————————– ————————————– —- —- ——-
kolejka KTS II Wolbromek GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 3z56 :
XII GLKS Jaworzyna Śląska LZS TS Zaręba 3z57 :
6.03. LZS Włosień UKS ŻAK Gierałtowiec 3z58 :
2021 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce KTS II Jelenia Góra 3z59 :
sobota KTS Legnica LZS SKS II Raszówka 3z60 :
—— ————————————– ————————————– —- —- ——-
kolejka UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce KTS II Wolbromek 3z61 :
XIII LZS TS Zaręba LZS Włosień 3z62 :
13.03. UKS ŻAK Gierałtowiec LZS SKS II Raszówka 3z63 :
2021 KTS II Jelenia Góra KTS Legnica 3z64 :
sobota GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa GLKS Jaworzyna Śląska (gospodarz) 3z65 :
—— ————————————– ————————————– —- —- ——-
kolejka LZS Włosień KTS II Wolbromek 3z66 :
XIV UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce LZS TS Zaręba 3z67 :
20.03. KTS Legnica UKS ŻAK Gierałtowiec 3z68 :
2021 LZS SKS II Raszówka GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 3z69 :
sobota KTS II Jelenia Góra GLKS Jaworzyna Śląska 3z70 :
—— ————————————– ————————————– —- —- ——-
kolejka KTS II Wolbromek LZS SKS II Raszówka 3z71 :
XV KTS II Jelenia Góra LZS TS Zaręba 3z72 :
27.03. GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa LZS Włosień 3z73 :
2021 KTS Legnica UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 3z74 :
sobota UKS ŻAK Gierałtowiec GLKS Jaworzyna Śląska (gospodarz) 3z75 :
—— ————————————– ————————————– —- —- ——-
kolejka UKS ŻAK Gierałtowiec KTS II Wolbromek 3z76 :
XVI LZS SKS II Raszówka LZS TS Zaręba 3z77 :
10.04. KTS Legnica LZS Włosień 3z78 :
2021 GLKS Jaworzyna Śląska UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 3z79 :
sobota KTS II Jelenia Góra GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 3z80 :
—— ————————————– ————————————– —- —- ——-
kolejka KTS II Jelenia Góra KTS II Wolbromek 3z81 :
XVII LZS TS Zaręba UKS ŻAK Gierałtowiec 3z82 :
17.04. UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce LZS Włosień 3z83 :
2021 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa KTS Legnica 3z84 :
sobota LZS SKS II Raszówka GLKS Jaworzyna Śląska (gospodarz) 3z85 :
—— ————————————– ————————————– —- —- ——-
kolejka LZS TS Zaręba KTS II Wolbromek 3z86 :
XVIII UKS ŻAK Gierałtowiec KTS II Jelenia Góra 3z87 :
24.04. LZS Włosień LZS SKS II Raszówka 3z88 :
2021 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 3z89 :
sobota GLKS Jaworzyna Śląska KTS Legnica 3z90 :