wyniki II rundy III ligi wschodniej

III  LIGA MĘŻCZYZN

Grupa wschodnia

II runda sezonu 2019/2020

adresy 3 ligi wschód

p3ligawsch

p3ligawsch ranking

terminarz 3 liga wschodnia – 2 runda po korekcie

godzina rozpoczęcia meczów 16.00 za wyjątkiem ujętych w zestawieniu

W dniu 24 stycznia 2020 wycofał się z rozgrywek III ligi wschodniej zespół LZS Orion Branda I Bukowice.  W następstwie tego i w zgodzie z regulaminem zostają anulowane wszystkie mecze jakie ta drużyna rozegrała lub ma rozegrać w drugiej rundzie. Wyniki meczów, rozegranych w pierwszej rundzie, zostają utrzymane.

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka UKS ORZEŁ Prusice TKS GRANIT Strzelin 3w46 10 : 8
X ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce UKS Ludwikowice 3w47 10 : 6
11.01. KU AZS UE II Wrocław UKS TS Kiełczów 3w48 10 : 0
2020 LZS ORION BRANDA II Bukowice LZS ORION BRANDA I Bukowice 3w49 mecz : anulowany
sobota wolny termin SL SALOS Dzierżoniów :
—— ————————————————– ————————————————— —— —– ———-
kolejka TKS GRANIT Strzelin wolny termin :
XI wolny termin ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce :
25.01. LZS ORION BRANDA II Bukowice UKS Ludwikowice 3w50 6 : 10
2020 KU AZS UE II Wrocław UKS ORZEŁ Prusice 3w51 6 : 10
sobota UKS TS Kiełczów SL SALOS Dzierżoniów 3w52 4 : 10
—— ————————————————– ————————————————— —— —– ———-
kolejka TKS GRANIT Strzelin wolny termin :
XII ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce LZS ORION BRANDA II Bukowice 3w53 10 : 6
15.02. UKS TS Kiełczów UKS Ludwikowice 3w54 10 : 0
2020 UKS ORZEŁ Prusice SL SALOS Dzierżoniów 3w55 9 : 9 (40:33)
sobota wolny termin KU AZS UE II Wrocław :
—— ————————————————– ————————————————— —— —– ———-
kolejka TKS GRANIT Strzelin LZS ORION BRANDA II Bukowice 3w56 10 : 4
XIII ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce wolny termin :
29.02. UKS Ludwikowice KU AZS UE II Wrocław 3w57 9 : 9 (34:37)
2020 UKS TS Kiełczów UKS ORZEŁ Prusice 3w58 0 : 10
sobota SL SALOS Dzierżoniów wolny termin :
—— ————————————————– ————————————————— —— —– ———-
kolejka TKS GRANIT Strzelin UKS TS Kiełczów 3w59 :
XIV ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce KU AZS UE II Wrocław 3w60 : 11.00
14.03. UKS Ludwikowice SL SALOS Dzierżoniów 3w61 :
2020 wolny termin UKS ORZEŁ Prusice :
sobota wolny termin LZS ORION BRANDA II Bukowice :
—— ————————————————– ————————————————— —— —– ———-
kolejka KU AZS UE II Wrocław TKS GRANIT Strzelin 3w62 godz. : 10.00
XV UKS TS Kiełczów ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 3w63 :
21.03. wolny termin UKS Ludwikowice —. :
2020 SL SALOS Dzierżoniów LZS ORION BRANDA II Bukowice 3w64 :
sobota UKS ORZEŁ Prusice wolny termin :
—— ————————————————– ————————————————— —— —– ———-
kolejka TKS GRANIT Strzelin SL SALOS Dzierżoniów 3w65 :
XVI UKS ORZEŁ Prusice ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 3w66 godz. : 12.00
28.03. LZS ORION BRANDA II Bukowice KU AZS UE II Wrocław 3w67 godz. : 12.00
2020 wolny termin UKS TS Kiełczów :
sobota wolny termin UKS Ludwikowice :
—— ————————————————– ————————————————— —— —– ———-
kolejka UKS Ludwikowice TKS GRANIT Strzelin 3w68 :
XVII ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce SL SALOS Dzierżoniów 3w69 :
4.04. KU AZS UE II Wrocław wolny termin :
2020 UKS TS Kiełczów wolny termin :
sobota LZS ORION BRANDA II Bukowice UKS ORZEŁ Prusice 3w70 godz. : 12.00
—— ————————————————– ————————————————— —— —– ———-
kolejka ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce TKS GRANIT Strzelin 3w71 :
XVIII UKS Ludwikowice UKS ORZEŁ Prusice 3w72 :
18.04. SL SALOS Dzierżoniów KU AZS UE II Wrocław 3w73 :
2020 LZS ORION BRANDA II Bukowice UKS TS Kiełczów 3w74 godz. : 12.00
sobota wolny termin wolny termin :

3w55