wyniki II rundy III ligi wschodniej

III  LIGA MĘŻCZYZN

Grupa wschodnia

II runda sezonu 2020/2021

Metryczki klubów    AZS UE II Wrocław     Orion Branda Bukowice (Psary)   Orlęta Krosnowice   Orzeł Prusice      Salos Dzierżoniów     UKS TS Kiełczów    ULKS II Ciechów     Wolavia Wołów     Zenit Międzybórz

p3ligawsch

p3ligawsch ranking

terminarz 3 liga wschodnia – 2 runda w3

początek meczu – godzina 16.00

korekta 21.01

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka UKS TS MAKIMA Kiełczów wolny termin :
X LKTS ZENIT Międzybórz GLKS ORLĘTA Krosnowice 3w46 5.02 : g. 19.00
6.02. UKS ORZEŁ Prusice LZS ORION BRANDA Psary 3w47 godz. : 12.00
2021 MKS WOLAVIA Wołów ULKS II MARTEN Ciechów 3w48 :
sobota SALOS Dzierżoniów KU AZS UE  II  Wrocław 3w49 godz. : 17.00
—— ————————————————– ————————————————— —— —– ———-
kolejka GLKS ORLĘTA Krosnowice UKS TS MAKIMA Kiełczów 3w50 :
XI UKS ORZEŁ Prusice LKTS ZENIT Międzybórz 3w51 godz. : 12.00
27.02. LZS ORION BRANDA Psary SALOS Dzierżoniów 3w52 godz. : 10.00
2021 KU AZS UE  II  Wrocław MKS WOLAVIA Wołów 3w53 godz. : 10.00
sobota wolny termin ULKS II MARTEN Ciechów :
—— ————————————————– ————————————————— —— —– ———-
kolejka UKS TS MAKIMA Kiełczów UKS ORZEŁ Prusice 3w54 :
XII LKTS ZENIT Międzybórz wolny termin :
6.03. ULKS II MARTEN Ciechów LZS ORION BRANDA Psary 3w55 godz. : 11.00
2021 SALOS Dzierżoniów MKS WOLAVIA Wołów 3w56 godz. : 17.00
sobota GLKS ORLĘTA Krosnowice KU AZS UE  II  Wrocław 3w57 :
—— ————————————————– ————————————————— —— —– ———-
kolejka UKS TS MAKIMA Kiełczów SALOS Dzierżoniów 3w58 :
XIII ULKS II MARTEN Ciechów LKTS ZENIT Międzybórz 3w59 godz. : 11.00
13.03. KU AZS UE  II  Wrocław LZS ORION BRANDA Psary 3w60 godz. : 10.00
2021 MKS WOLAVIA Wołów GLKS ORLĘTA Krosnowice 3w61 :
sobota wolny termin UKS ORZEŁ Prusice :
—— ————————————————– ————————————————— —— —– ———-
kolejka UKS TS MAKIMA Kiełczów ULKS II MARTEN Ciechów 3w62 :
XIV SALOS Dzierżoniów LKTS ZENIT Międzybórz 3w63 godz. : 17.00
20.03. LZS ORION BRANDA Psary GLKS ORLĘTA Krosnowice 3w64 godz. : 10.00
2021 KU AZS UE  II  Wrocław UKS ORZEŁ Prusice 3w65 godz. : 10.00
sobota MKS WOLAVIA Wołów wolny termin :
—— ————————————————– ————————————————— —— —– ———-
kolejka KU AZS UE  II  Wrocław UKS TS MAKIMA Kiełczów 3w66 godz. : 10.00
XV LKTS ZENIT Międzybórz MKS WOLAVIA Wołów 3w67 26.03 : 19.00
27.03. ULKS II MARTEN Ciechów UKS ORZEŁ Prusice 3w68 godz. : 11.00
2021 GLKS ORLĘTA Krosnowice SALOS Dzierżoniów 3w69 :
sobota wolny termin LZS ORION BRANDA Psary :
—— ————————————————– ————————————————— —— —– ———-
kolejka UKS TS MAKIMA Kiełczów LZS ORION BRANDA Psary 3w70 :
XVI KU AZS UE  II  Wrocław LKTS ZENIT Międzybórz 3w71 godz. : 10.00
10.04. GLKS ORLĘTA Krosnowice ULKS II MARTEN Ciechów 3w72 :
2021 SALOS Dzierżoniów wolny termin :
sobota UKS ORZEŁ Prusice MKS WOLAVIA Wołów 3w73 godz. : 12.00
—— ————————————————– ————————————————— —— —– ———-
kolejka MKS WOLAVIA Wołów UKS TS MAKIMA Kiełczów 3w74 :
XVII LZS ORION BRANDA Psary LKTS ZENIT Międzybórz 3w75 godz. : 10.00
17.04. SALOS Dzierżoniów ULKS II MARTEN Ciechów 3w76 godz. : 17.00
2021 UKS ORZEŁ Prusice GLKS ORLĘTA Krosnowice 3w77 godz. : 12.00
sobota wolny termin KU AZS UE  II  Wrocław :
—— ————————————————– ————————————————— —— —– ———-
kolejka LKTS ZENIT Międzybórz UKS TS MAKIMA Kiełczów 3w78 23.04 : 19.00
XVIII LZS ORION BRANDA Psary MKS WOLAVIA Wołów 3w79 godz. : 10.00
24.04. ULKS II MARTEN Ciechów KU AZS UE  II  Wrocław 3w80 godz. : 11.00
2021 SALOS Dzierżoniów UKS ORZEŁ Prusice 3w81 godz. : 17.00
sobota GLKS ORLĘTA Krosnowice wolny termin :