wyniki I rundy III ligi wschodniej

III  LIGA MĘŻCZYZN

Grupa wschodnia

I runda sezonu 2020/2021

Metryczki klubów    AZS UE II Wrocław     Orion Branda Bukowice (Psary)   Orlęta Krosnowice   Orzeł Prusice      Salos Dzierżoniów     UKS TS Kiełczów    ULKS II Ciechów     Wolavia Wołów     Zenit Międzybórz

p3ligawsch

p3ligawsch ranking

terminarz 3 liga wschodnia – 1 runda

początek meczu – godzina 16.00

Z dniem 13 listopada 2020 z rozgrywek III ligi wschodniej wycofała się drużyna UKS Ludwikowice. Zgodnie z punktem XIII.5 Regulaminu rozgrywek drużynowych mecze dotychczas rozegrane przez tę drużynę zostają anulowane, a mecze, które ta drużyna ma do rozegrania, są odwołane i przeciwne drużyny mają wolny termin.

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka GLKS ORLĘTA Krosnowice MKS WOLAVIA Wołów 3w1 10 : 8
I LKTS ZENIT Międzybórz UKS ORZEŁ Prusice 3w2 10 : 8
3.10 ULKS II MARTEN Ciechów SALOS Dzierżoniów 3w3 9 : 9 (36:33)
2020 UKS Ludwikowice UKS TS MAKIMA Kiełczów 3w4 mecz : anulowany
sobota LZS ORION BRANDA Psary KU AZS UE  II  Wrocław 3w5 10 : 5
—– ——————————————– ———————————————– ——– —— ————
kolejka MKS WOLAVIA Wołów LKTS ZENIT Międzybórz 3w6 1 : 10
II UKS ORZEŁ Prusice ULKS II MARTEN Ciechów 3w7 8 : 10
17.10 SALOS Dzierżoniów LZS ORION BRANDA Psary 3w8 6 : 10
2020 KU AZS UE  II  Wrocław UKS Ludwikowice 3w9 mecz
: anulowany
sobota UKS TS MAKIMA Kiełczów GLKS ORLĘTA Krosnowice 3w10 10 : 1
—– ——————————————– ———————————————– ——– —— ————
kolejka ULKS II MARTEN Ciechów MKS WOLAVIA Wołów 3w11 5 : 10
III GLKS ORLĘTA Krosnowice UKS ORZEŁ Prusice 3w12 3 : 10
24.10 SALOS Dzierżoniów UKS TS MAKIMA Kiełczów 3w13 2 : 10
2020 LZS ORION BRANDA Psary UKS Ludwikowice 3w14 mecz : anulowany
sobota LKTS ZENIT Międzybórz KU AZS UE  II  Wrocław 3w15 10  : 2
—– ——————————————– ———————————————– ——– —— ————
kolejka MKS WOLAVIA Wołów LZS ORION BRANDA Psary 3w16 7 : 10
IV UKS ORZEŁ Prusice UKS TS MAKIMA Kiełczów 3w17 1 : 10
31.10 KU AZS UE  II  Wrocław SALOS Dzierżoniów 3w18 9 : 9 (37:35)
2020 UKS Ludwikowice LKTS ZENIT Międzybórz 3w19 mecz
: anulowany
sobota ULKS II MARTEN Ciechów GLKS ORLĘTA Krosnowice 3w20 10 : 1
—– ——————————————– ———————————————– ——– —— ————
kolejka UKS TS MAKIMA Kiełczów MKS WOLAVIA Wołów 3w21 10 : 2
V LZS ORION BRANDA Psary UKS ORZEŁ Prusice 3w22 10 : 7
7.11 LKTS ZENIT Międzybórz SALOS Dzierżoniów 3w23 10 : 3
2020 KU AZS UE  II  Wrocław ULKS II MARTEN Ciechów 3w24 10 : 8
sobota GLKS ORLĘTA Krosnowice UKS Ludwikowice —– wolny : termin
—– ——————————————– ———————————————– ——– —— ————
kolejka MKS WOLAVIA Wołów KU AZS UE  II  Wrocław 3w26 10 : 1
VI UKS Ludwikowice UKS ORZEŁ Prusice 3w27 mecz anulowany
14.11 ULKS II MARTEN Ciechów UKS TS MAKIMA Kiełczów 3w28 3 : 10
2020 LKTS ZENIT Międzybórz LZS ORION BRANDA Psary 3w29 10 : 1
sobota SALOS Dzierżoniów GLKS ORLĘTA Krosnowice 3w30 10 : 5
—– ——————————————– ———————————————– ——– —— ————
kolejka MKS WOLAVIA Wołów SALOS Dzierżoniów 3w31 10 : 8
VII UKS ORZEŁ Prusice KU AZS UE  II  Wrocław 3w32 8 : 10
28.11 UKS TS MAKIMA Kiełczów LKTS ZENIT Międzybórz 3w33 10 : 7
2020 GLKS ORLĘTA Krosnowice LZS ORION BRANDA Psary 3w34 3 : 10
sobota ULKS II MARTEN Ciechów UKS Ludwikowice —– wolny : termin
—– ——————————————– ———————————————– ——– —— ————
kolejka UKS Ludwikowice MKS WOLAVIA Wołów —– wolny : termin
VIII UKS ORZEŁ Prusice SALOS Dzierżoniów 3w37 9 : 9 (31:32)
5.12 LZS ORION BRANDA Psary UKS TS MAKIMA Kiełczów 3w38 2 : 10
2020 LKTS ZENIT Międzybórz ULKS II MARTEN Ciechów 3w39 10 : 5
sobota KU AZS UE  II  Wrocław GLKS ORLĘTA Krosnowice 3w40 10 : 3
—– ——————————————– ———————————————– ——– —— ————
kolejka MKS WOLAVIA Wołów UKS ORZEŁ Prusice 3w41 10 : 3
IX SALOS Dzierżoniów UKS Ludwikowice —– wolny : termin
19.12 UKS TS MAKIMA Kiełczów KU AZS UE  II  Wrocław 3wr43 10 : 0
2020 LZS ORION BRANDA Psary ULKS II MARTEN Ciechów 3w44 19.01 : g. 20:00
sobota GLKS ORLĘTA Krosnowice LKTS ZENIT Międzybórz 3w45 0 : 10