wyniki I rundy III ligi wschodniej

III  LIGA MĘŻCZYZN

Grupa wschodnia

I runda sezonu 2019/2020

adresy 3 ligi wschód

p3ligawsch

p3ligawsch ranking

terminarz 3 liga wschodnia – 1 runda w2

Z dniem 3 listopada zostaje wycofana (na własny wniosek) z rozgrywek drużyna GLKS Orlęta Krosnowice.  Zgodnie z Regulaminem wszystkie mecze, które ta drużyna rozegrała lub ma rozegrać zostają anulowane. Wyniki, rozegranych meczów zostają anulowane, a drużyny przeciwne, które miały grać z Orlętami, mają wolny termin. Wobec powyższego z III ligi wschodniej spada jedna drużyna oraz Orlęta Krosnowice. 

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka UKS ORZEŁ Prusice UKS TS Kiełczów 3w1 10 : 2
I LZS ORION BRANDA I Bukowice LZS ORION BRANDA II Bukowice 3w2 9 : 9 (34:37)
14.09. SL SALOS Dzierżoniów TKS GRANIT Strzelin 3w3 8 : 10
2019 UKS Ludwikowice ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 3w4 9 : 9 (33:36)
sobota KU AZS UE II Wrocław GLKS ORLĘTA Krosnowice 3w5 anulowano : wynik







kolejka UKS TS Kiełczów LZS ORION BRANDA I Bukowice 3w6 10 : 8
II LZS ORION BRANDA II Bukowice SL SALOS Dzierżoniów 3w7 10 : 8
28.09. TKS GRANIT Strzelin KU AZS UE II Wrocław 3w8 10 : 1
2019 GLKS ORLĘTA Krosnowice UKS Ludwikowice 3w9 anulowano : wynik
sobota ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce UKS ORZEŁ Prusice 3w10 10 : 5






kolejka SL SALOS Dzierżoniów UKS TS Kiełczów 3w11 10 : 1
III UKS ORZEŁ Prusice LZS ORION BRANDA II Bukowice 3w12 10 : 4
5.10. TKS GRANIT Strzelin ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 3w13 10 : 7
2019 KU AZS UE II Wrocław UKS Ludwikowice 3w14 3 10
sobota LZS ORION BRANDA I Bukowice GLKS ORLĘTA Krosnowice 3w15 anulowano : wynik







kolejka UKS TS Kiełczów KU AZS UE II Wrocław (gospodarz) 3w16 4 : 10
IV LZS ORION BRANDA II Bukowice ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 3w17 6 : 10
19.10 GLKS ORLĘTA Krosnowice TKS GRANIT Strzelin 3w18 anulowano : wynik
2019 UKS Ludwikowice LZS ORION BRANDA I Bukowice 3w19 10 : 2
sobota SL SALOS Dzierżoniów UKS ORZEŁ Prusice 3w20 5 : 10







kolejka ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce UKS TS Kiełczów 3w21 10 : 4
V KU AZS UE II Wrocław LZS ORION BRANDA II Bukowice 3w22 10 : 7
26.10. LZS ORION BRANDA I Bukowice TKS GRANIT Strzelin 3w23 0 : 10
2019 GLKS ORLĘTA Krosnowice SL SALOS Dzierżoniów 3w24 anulowano : wynik
sobota UKS ORZEŁ Prusice UKS Ludwikowice 3w25 9 : 9 (38:30)







kolejka UKS TS Kiełczów GLKS ORLĘTA Krosnowice 3w26 drużyna Orląt wycofała się z rozgrywek : mecz anulowany
VI UKS Ludwikowice LZS ORION BRANDA II Bukowice 3w27 10 : 4
2.11. SL SALOS Dzierżoniów ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 3w28 10 : 8
2019 LZS ORION BRANDA I Bukowice KU AZS UE II Wrocław (gospodarz) 3w29 2 : 10
sobota TKS GRANIT Strzelin UKS ORZEŁ Prusice 3w30 10 : 4







kolejka UKS TS Kiełczów TKS GRANIT Strzelin 3w31 2 : 10
VII LZS ORION BRANDA II Bukowice GLKS ORLĘTA Krosnowice —- wolny : termin
16.11. ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce LZS ORION BRANDA I Bukowice 3w33 10 : 0
2019 UKS ORZEŁ Prusice KU AZS UE II Wrocław 3w34 10 : 6
sobota SL SALOS Dzierżoniów UKS Ludwikowice 3w35 9 : 9 (33:37)







kolejka UKS Ludwikowice UKS TS Kiełczów 3w36 10 : 1
VIII LZS ORION BRANDA II Bukowice TKS GRANIT Strzelin 3w37 9 : 9 (36:34)
30.11 KU AZS UE II Wrocław ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 3w38 6 : 10
2019 LZS ORION BRANDA I Bukowice SL SALOS Dzierżoniów 3w39 4 : 10
sobota GLKS ORLĘTA Krosnowice UKS ORZEŁ Prusice —- wolny : termin







kolejka UKS TS Kiełczów LZS ORION BRANDA II Bukowice 3w41 :
IX TKS GRANIT Strzelin UKS Ludwikowice 3w42 7.12.19 : 14.00
14.12 ULKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce GLKS ORLĘTA Krosnowice —- wolny : termin
2019 KU AZS UE II Wrocław SL SALOS Dzierżoniów 3w44 godz. : 10.00
sobota UKS ORZEŁ Prusice LZS ORION BRANDA I Bukowice 3w45 godz. : 12.00

 

Opracował: Władysław Chrabąszcz