wyniki I rundy III ligi wschodniej

III  LIGA MĘŻCZYZN

Grupa wschodnia

I runda sezonu 2018/2019

adresy 3 ligi wschodniej

p3ligawsch

p3ligawsch ranking

terminarz 3 liga wschodnia – 1 runda

Data Gospodarz Gość Protokół Wynik
kolejka

I

15.09.

2018

sobota

UKS GOKIS KĄTY WROCŁAWSKIE GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 3w1 10
: 4
UKS DWUNASTKA II BETARD WROCŁAW UKS DWUNASTKA I WROCŁAW 3w2  8 :  10
KU AZS UE  II  WROCŁAW TKS GRANIT STRZELIN 3w3 2 :  10
ULKS JASTRZĄB BOGUSZÓW-GORCE BSTS BYSTRZYCA KŁODZKA 3w4  10 :  5
MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE UKS LUDWIKOWICE 3w5  9 : 9 (34:37)
kolejka

II

29.09.

2018

sobota

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE UKS DWUNASTKA II BETARD WROCŁAW 3w6  9 :
 9 (40:36)
UKS DWUNASTKA I WROCŁAW KU AZS UE  II  WROCŁAW 3w7  10 :
 5
TKS GRANIT STRZELIN MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE 3w8  9  :  9 (40:31)
UKS LUDWIKOWICE ULKS JASTRZĄB BOGUSZÓW-GORCE 3w9  9 :
9 (35:36)
BSTS BYSTRZYCA KŁODZKA UKS GOKIS KĄTY WROCŁAWSKIE 3w10  9  : 9 (34:31)
kolejka

III

6.10.

2018

sobota

KU AZS UE  II  WROCŁAW GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 3w11  10 :
0
UKS GOKIS KĄTY WROCŁAWSKIE UKS DWUNASTKA I WROCŁAW 3w12 7 :
10
TKS GRANIT STRZELIN BSTS BYSTRZYCA KŁODZKA 3w13  10 :
1
MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE ULKS JASTRZĄB BOGUSZÓW-GORCE 3w14  10  :  6
UKS DWUNASTKA II BETARD WROCŁAW UKS LUDWIKOWICE 3w15  10 :
3
kolejka

IV

20.10

2018

sobota

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE 3w16  8  : 10
UKS DWUNASTKA I WROCŁAW BSTS BYSTRZYCA KŁODZKA 3w17  10 :
2
UKS LUDWIKOWICE TKS GRANIT STRZELIN 3w18  10  : 3
ULKS JASTRZĄB BOGUSZÓW-GORCE UKS DWUNASTKA II BETARD WROCŁAW 3w19  7 :
10
KU AZS UE  II  WROCŁAW UKS GOKIS KĄTY WROCŁAWSKIE 3w20 10  :  3
kolejka

V

27.10.

2018

sobota

BSTS BYSTRZYCA KŁODZKA GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 3w21 10  :  7
MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE UKS DWUNASTKA I WROCŁAW 3w22  7 :
 10
UKS DWUNASTKA II BETARD WROCŁAW TKS GRANIT STRZELIN (gospodarz) 3w23  10 :
 3
UKS LUDWIKOWICE KU AZS UE  II  WROCŁAW 3w24  10  : 4
UKS GOKIS KĄTY WROCŁAWSKIE ULKS JASTRZĄB BOGUSZÓW-GORCE 3w25 9 :
9 (32:33)
kolejka

VI

3.11.

2018

sobota

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE UKS LUDWIKOWICE 3w26  6  :  10
ULKS JASTRZĄB BOGUSZÓW-GORCE UKS DWUNASTKA I WROCŁAW 3w27  6 :
10
KU AZS UE  II  WROCŁAW BSTS BYSTRZYCA KŁODZKA 3w28 10 :
6
UKS DWUNASTKA II BETARD WROCŁAW MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE 3w29  9 :
 9 (33:34)
TKS GRANIT STRZELIN UKS GOKIS KĄTY WROCŁAWSKIE 3w30  10 :
 8
kolejka

VII

24.11.

2018

sobota

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE TKS GRANIT STRZELIN 3w31 9
:
9 (32:34)
UKS DWUNASTKA I WROCŁAW UKS LUDWIKOWICE 3w32  9 :
9 (40:31)
BSTS BYSTRZYCA KŁODZKA UKS DWUNASTKA II BETARD WROCŁAW 3w33  4 :
 10
UKS GOKIS KĄTY WROCŁAWSKIE MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE 3w34 8  :  10
KU AZS UE  II  WROCŁAW ULKS JASTRZĄB BOGUSZÓW-GORCE 3w35  10  :  7
kolejka

VIII

1.12

2018

sobota

ULKS JASTRZĄB BOGUSZÓW-GORCE GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 3w36  4 :
10
UKS DWUNASTKA I WROCŁAW TKS GRANIT STRZELIN 3w37 5  :  10
MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE BSTS BYSTRZYCA KŁODZKA 3w38  10 :
0
UKS DWUNASTKA II BETARD WROCŁAW KU AZS UE  II  WROCŁAW 3w39 10  : 1
UKS LUDWIKOWICE UKS GOKIS KĄTY WROCŁAWSKIE 3w40  6 :
10
kolejka

IX

15.12

2018

sobota

GLKS ORLĘTA KROSNOWICE UKS DWUNASTKA I WROCŁAW 3w41    :  
TKS GRANIT STRZELIN ULKS JASTRZĄB BOGUSZÓW-GORCE 3w42  10  : 4
BSTS BYSTRZYCA KŁODZKA UKS LUDWIKOWICE 3w43 godz.  : 12.00
MLKS VICTORIA JELCZ-LASKOWICE KU AZS UE  II  WROCŁAW 3w44    :  
UKS GOKIS KĄTY WROCŁAWSKIE UKS DWUNASTKA II BETARD WROCŁAW 3w45  godz.  : 10.30

 

  1. Rozgrywki odbywają się systemem mecz i rewanż, z tym że w I rundzie według wylosowanego klucza, a w II rundzie zgodnie z kolejnością w tabeli.
  2. Mecz toczy się w układzie czterech na czterech oraz dwa deble (18 gier) i rozgrywa się do osiągniecia przez jedną z drużyn 10 zwycięstw.
  3. Wszystkie spotkania odbywać się będą o godzinie 16:00 w salach gospodarzy.
  4. Gospodarz meczu, za zgodą drużyny przeciwnej, ma prawo ustalić godzinę rozegrania spotkania inną niż przewidziana w terminarzu, ale ma obowiązek skutecznego powiadomienia drużyny przeciwnej, prowadzącego rozgrywki i sędziego meczu na co najmniej 48 godzin przed planowanym terminem rozpoczęcia spotkania.
  5. Gospodarz spotkania zobowiązany jest przesłać jak najszybciej zeskanowany protokół z meczu wyłącznie na adres elektroniczny wladyslaw.chrabaszcz@dozts.pl  oraz przekazać telefonicznie wynik meczu najpóźniej 3 godziny po zakończeniu meczu na numer telefonu 693-724-037 lub poprzez stronę internetową DOZTS.
  6. Wszelkie zmiany w terminarzu rozgrywek muszą być uzgodnione z Przewodniczącym Wydziału Rozgrywek DOZTS Andrzejem Moczko (tel. 721-298-300, e-mail andrzej.moczko@pwr.wroc.pl . Istnieje możlliwość przeglądania aktualnych wyników i tabel rozgrywek ligowych na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „rozgrywki drużynowe”).
  7. Adresy sal rozgrywkowych i dane kontaktowe są zamieszczone na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „adresy klubów”).

 

 

Przewodniczący

Wydziału Rozgrywek DOZTS

 Andrzej Moczko