wyniki I rundy III ligi wschodniej

III  LIGA MĘŻCZYZN

Grupa wschodnia

I runda sezonu 2020/2021

Metryczki klubów    AZS UE II Wrocław     Orion Branda Bukowice (Psary)   Orlęta Krosnowice   Orzeł Prusice      Salos Dzierżoniów     UKS Ludwikowice    UKS TS Kiełczów    ULKS II Ciechów     Wolavia Wołów     Zenit Międzybórz

p3ligawsch

p3ligawsch ranking

terminarz 3 liga wschodnia – 1 runda

początek meczu – godzina 16.00

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka GLKS ORLĘTA Krosnowice MKS WOLAVIA Wołów 3w1 10 : 8
I LKTS ZENIT Międzybórz UKS ORZEŁ Prusice 3w2 10 : 8
3.10 ULKS II MARTEN Ciechów SALOS Dzierżoniów 3w3 9 : 9 (36:33)
2020 UKS Ludwikowice UKS TS MAKIMA Kiełczów 3w4 0 : 10
sobota LZS ORION BRANDA Psary KU AZS UE  II  Wrocław 3w5 10 : 5
—– ——————————————– ———————————————– ——– —— ————
kolejka MKS WOLAVIA Wołów LKTS ZENIT Międzybórz 3w6 1 : 10
II UKS ORZEŁ Prusice ULKS II MARTEN Ciechów 3w7 8 : 10
17.10 SALOS Dzierżoniów LZS ORION BRANDA Psary 3w8 6 : 10
2020 KU AZS UE  II  Wrocław UKS Ludwikowice 3w9 10 : 3
sobota UKS TS MAKIMA Kiełczów GLKS ORLĘTA Krosnowice 3w10 10 : 1
—– ——————————————– ———————————————– ——– —— ————
kolejka ULKS II MARTEN Ciechów MKS WOLAVIA Wołów 3w11 5 : 10
III GLKS ORLĘTA Krosnowice UKS ORZEŁ Prusice 3w12 3 : 10
24.10 SALOS Dzierżoniów UKS TS MAKIMA Kiełczów 3w13 2 : 10
2020 LZS ORION BRANDA Psary UKS Ludwikowice 3w14 10 : 4
sobota LKTS ZENIT Międzybórz KU AZS UE  II  Wrocław 3w15 10  : 2
—– ——————————————– ———————————————– ——– —— ————
kolejka MKS WOLAVIA Wołów LZS ORION BRANDA Psary 3w16 :
IV UKS ORZEŁ Prusice UKS TS MAKIMA Kiełczów 3w17 godz. : 12.00
31.10 KU AZS UE  II  Wrocław SALOS Dzierżoniów 3w18 godz. : 10.00
2020 UKS Ludwikowice LKTS ZENIT Międzybórz 3w19 :
sobota ULKS II MARTEN Ciechów GLKS ORLĘTA Krosnowice 3w20 godz. : 11.00
—– ——————————————– ———————————————– ——– —— ————
kolejka UKS TS MAKIMA Kiełczów MKS WOLAVIA Wołów 3w21 :
V LZS ORION BRANDA Psary UKS ORZEŁ Prusice 3w22 godz. : 10.00
7.11 LKTS ZENIT Międzybórz SALOS Dzierżoniów 3w23 6.11 piątek : godz.19.00
2020 KU AZS UE  II  Wrocław ULKS II MARTEN Ciechów 3w24 godz. : 10.00
sobota GLKS ORLĘTA Krosnowice UKS Ludwikowice 3w25 :
—– ——————————————– ———————————————– ——– —— ————
kolejka MKS WOLAVIA Wołów KU AZS UE  II  Wrocław 3w26 :
VI UKS Ludwikowice UKS ORZEŁ Prusice 3w27 :
14.11 ULKS II MARTEN Ciechów UKS TS MAKIMA Kiełczów 3w28 godz. : 11.00
2020 LKTS ZENIT Międzybórz LZS ORION BRANDA Psary 3w29 13.11 piątek :
sobota SALOS Dzierżoniów GLKS ORLĘTA Krosnowice 3w30 godz. : 17.00
—– ——————————————– ———————————————– ——– —— ————
kolejka MKS WOLAVIA Wołów SALOS Dzierżoniów 3w31 :
VII UKS ORZEŁ Prusice KU AZS UE  II  Wrocław 3w32 godz. : 12.00
28.11 UKS TS MAKIMA Kiełczów LKTS ZENIT Międzybórz 3w33 :
2020 GLKS ORLĘTA Krosnowice LZS ORION BRANDA Psary 3w34 :
sobota ULKS II MARTEN Ciechów UKS Ludwikowice 3w35 godz. : 11.00
—– ——————————————– ———————————————– ——– —— ————
kolejka UKS Ludwikowice MKS WOLAVIA Wołów 3w36 :
VIII UKS ORZEŁ Prusice SALOS Dzierżoniów 3w37 godz. : 12.00
5.12 LZS ORION BRANDA Psary UKS TS MAKIMA Kiełczów 3w38 godz. : 10.00
2020 LKTS ZENIT Międzybórz ULKS II MARTEN Ciechów 3w39 4.12 piątek : godz.19.00
sobota KU AZS UE  II  Wrocław GLKS ORLĘTA Krosnowice 3w40 godz. : 10.00
—– ——————————————– ———————————————– ——– —— ————
kolejka MKS WOLAVIA Wołów UKS ORZEŁ Prusice 3w41 :
IX SALOS Dzierżoniów UKS Ludwikowice 3w42 godz. : 17.00
19.12 UKS TS MAKIMA Kiełczów KU AZS UE  II  Wrocław 3w43 :
2020 LZS ORION BRANDA Psary ULKS II MARTEN Ciechów 3w44 godz. : 10.00
sobota GLKS ORLĘTA Krosnowice LKTS ZENIT Międzybórz 3w45 :