wyniki II rundy II Ligi mężczyzn

TERMINARZ  ROZGRYWEK  II  LIGI  MĘŻCZYZN

Grupa VIII – dolnośląsko-lubuska 

II runda sezonu 2018/2019

podgrupa „A”

adresy 2 ligi mężczyzn

p2ligamez – 2 runda

p2ligamez – 2 runda ranking

terminarz 2 ligi M – 2 runda

kolejka

gospodarz gość Sędzia protokół

wynik

XII

12.01.19

sobota

         
KU AZS UN. ZIELONOGÓRSKI Z. Góra ZKS IV KORNER Zielona Góra H.Michalak 2m67  4 :  6
SKS LZS Raszówka ZKS III NORDIS Zielona Góra Z.Skrzypek 2m68  4 :  6
XIII

26.01.19

sobota

         
ZKS IV KORNER Zielona Góra SKS LZS Raszówka S.Jagiełowicz 2m73 8
:  2
ZKS III NORDIS Zielona Góra KU AZS UN. ZIELONOGÓRSKI Z. Góra K.Stamirowski 2m74  8 :  2
XIV

9.02.19

sobota

 

         
ZKS III NORDIS Zielona Góra ZKS IV KORNER Zielona Góra 2m79  6 :  4
KU AZS UN. ZIELONOGÓRSKI Z. Góra SKS LZS Raszówka H.Michalak 2m80 7 : 3
XV

16.02.19

sobota

         
ZKS IV KORNER Zielona Góra KU AZS UN. ZIELONOGÓRSKI Z. Góra LOZTS 2m85  1.03.19 : 17.00
ZKS III NORDIS Zielona Góra SKS LZS Raszówka J.Rakowski 2m86  9 :  1
XVI

2.03.19

sobota

         
SKS LZS Raszówka ZKS IV KORNER Zielona Góra Zdzisław SKRZYPEK 2m91   :  
KU AZS UN. ZIELONOGÓRSKI Z. Góra ZKS III NORDIS Zielona Góra LOZTS 2m92   :  
XVII

23.03.19

sobota

         
ZKS IV KORNER Zielona Góra ZKS III NORDIS Zielona Góra 2m97   :  
SKS LZS Raszówka KU AZS UN. ZIELONOGÓRSKI Z. Góra 2m98   :  

podgrupa „B”

kolejka

gospodarz Gość Sędzia protokół

wynik

kolejka

XII

12.01.19

Sobota

MKS WOLAVIA Wołów LKS ODRA II Głoska I.Kubera 2m69  8 : 2
UKS WARTA II Kostrzyn N/O KTS Wolbromek J.Niedźwiecki 2m70  3 : 7
ULKS MARTEN Ciechów LZS ORION BRANDA Bukowice I.Kubera 2m71 9 : 1
LZS TS Zaręba KU AZS UE Wrocław A.Siwek 2m72  7 : 3

Kolejka

XIII

26.01.19

Sobota

UKS WARTA II Kostrzyn N/O MKS WOLAVIA Wołów H.Bąk 2m75  2 : 8
KTS Wolbromek LKS ODRA II Głoska Krzysztof GROMADZKI 2m76  9 : 1
LZS TS Zaręba ULKS MARTEN Ciechów A.Janowski 2m77  4 : 6
KU AZS UE Wrocław LZS ORION BRANDA Bukowice (gospodarz) E.Walawender 2m78 7 : 3

Kolejka

XIV

9.02.19

Sobota

MKS WOLAVIA Wołów LZS ORION BRANDA Bukowice Z.Gliński 2m81  8 : 2
KTS Wolbromek LZS TS Zaręba K.Gromadzki 2m82  9 : 1
LKS ODRA II Głoska ULKS MARTEN Ciechów A.Siwek 2m83  2 : 8
UKS WARTA II Kostrzyn N/O KU AZS UE Wrocław LOZTS 2m84  5 : 5 (18:20)

Kolejka

XV

16.02.19

sobota

LZS TS Zaręba MKS WOLAVIA Wołów A.Janowski 2m87  6 : 4
LZS ORION BRANDA Bukowice KTS Wolbromek M.Plewa 2m88  0 : 10
UKS WARTA II Kostrzyn N/O ULKS MARTEN Ciechów J.Niedźwiecki 2m89 4 : 6
LKS ODRA II Głoska KU AZS UE Wrocław R.Banaszkiewicz 2m90  2 : 8

Kolejka

XVI

2.03.19

sobota

KU AZS UE Wrocław MKS WOLAVIA Wołów Marian Żak 2m93  godz. : 12.00
ULKS MARTEN Ciechów KTS Wolbromek Tomasz WAPIŃSKI 2m94  godz. : 14.00
LKS ODRA II Głoska LZS TS Zaręba Andrzej SIWEK 2m95   :
LZS ORION BRANDA Bukowice UKS WARTA II Kostrzyn N/O Marek PLEWA 2m96  godz. : 12.00

Kolejka

XVII

16.03.19

sobota

ULKS MARTEN Ciechów MKS WOLAVIA Wołów 2m99  godz. :  14.00
KU AZS UE Wrocław KTS Wolbromek (gospodarz) 2m100  godz. : 12.00
LZS TS Zaręba UKS WARTA II Kostrzyn N/O 2m101   :
LKS ODRA II Głoska LZS ORION BRANDA Bukowice (gospodarz) 2m102  godz. : 14.00

Kolejka

XVIII

23.03.19

sobota

MKS WOLAVIA Wołów KTS Wolbromek 2m103   :
ULKS MARTEN Ciechów KU AZS UE Wrocław 2m104  godz. : 14.00
LZS ORION BRANDA Bukowice LZS TS Zaręba 2m105  godz. : 14.00
LKS ODRA II Głoska UKS WARTA II Kostrzyn N/O 2m106   :
  1. Po rozegraniu pierwszej rundy systemem każdy z każdym – według wylosowanego klucza – na drugą rundę drużyny zostały podzielone na dwie podgrupy:

„A” – składająca się z 4 najlepszych zespołów, które będą toczyć walkę (mecz i rewanż) o prawo startu w barażach o I ligę,

„B” – składającą się z 8 pozostałych zespołów, które pomiędzy sobą rozgrywać będą mecze rewanżowe, w wyniku, których zostanie wyłoniona trójka spadkowiczów.  Najpierw cztery lepsze drużyny grają ze z czterema słabszymi, a później silniejsze grają ze sobą i słabsze – ze sobą.

Drużynom zalicza się wszystkie wyniki spotkań z pierwszej rundy.

  1. Mecz toczy się systemem jak dla I ligi i rozgrywa się wszystkie 10 gier. Nie stosuje się rankingu.
  2. Na mecze będą wyznaczani, przez DOZTS Wrocław lub LOZTS Zielona Góra, sędziowie główni.
  3. Wszystkie spotkania odbywać się będą o godzinie 17:00 w salach gospodarzy.
  4. Gospodarz meczu ma prawo ustalić godzinę rozegrania spotkania niż w terminarzu, ale tylko w przedziale godzin 14 – 18. Ma obowiązek skutecznego powiadomienia o zmianie drużynę gości, prowadzącego rozgrywki i sędziego meczu, na co najmniej 48 godzin przed planowanym terminem rozpoczęcia spotkania..
  5. Gospodarz spotkania zobowiązany jest przesłać jak najszybciej zeskanowany protokół z meczu wyłącznie na adres elektroniczny chrabąszcz@dozts.pl oraz przekazać telefonicznie lub SMS-em wynik meczu najpóźniej 3 godziny po zakończeniu meczu na numer telefonu 693-724-037 jeżeli protokół zostanie przesłany znacznie później.
  6. Wszelkie zmiany w terminarzu rozgrywek muszą być uzgodnione z Przewodniczącym Wydziału Rozgrywek DOZTS Andrzejem Moczko (tel. 721-298-300, e-mail moczko@pwr.wroc.pl).
  7. Istnieje możliwość przeglądania aktualnych wyników i tabel rozgrywek ligowych na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „rozgrywki drużynowe”).
  8. Adresy sal rozgrywkowych i dane kontaktowe są zamieszczone na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „adresy klubów”).