wyniki I rundy II ligi mężczyzn

Grupa VIII dolnośląsko-lubuska

I runda sezonu 2018/2019

adresy 2 ligi mężczyzn

pp2ligamez – 1 runda

p2ligamez – 1 runda ranking

terminarz 2 liga – 1 runda + obsada

Data Gospodarz Gość Sędzia Protokół Wynik
kolejka

I

15.09

2018

sobota

LZS ORION BRANDA BUKOWICE MKS WOLAVIA WOŁÓW A.Krupiarz 2m1 4 : 6
LZS TS ZARĘBA LKS ODRA II GŁOSKA K.Struczyk 2m2 5
: 5 (20:21)
SKS LZS RASZÓWKA KU AZS UE WROCŁAW Z.Skrzypek 2m3 7 :  3
ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA ZKS IV KORNER ZIELONA GÓRA K.Stamirowski 2m4  6 :  4
KTS WOLBROMEK ULKS MARTEN CIECHÓW K.Gromadzki 2m5  6 : 4
UKS WARTA II KOSTRZYN N/O KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA J.Niedźwiecki 2m6  3 : 7
kolejka

II

29.09

2018

sobota

MKS WOLAVIA WOŁÓW LZS TS ZARĘBA R.Banaszkiewicz 2m7  8 : 2
LKS ODRA II GŁOSKA SKS LZS RASZÓWKA Z.Gliński 2m8  5 : 5 (19:20)
KU AZS UE WROCŁAW ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA A.Śliwa 2m9  5 :  5 (17:16)
ZKS IV KORNER ZIELONA GÓRA KTS WOLBROMEK K.Stamirowski 2m10  7 :  3
ULKS MARTEN CIECHÓW UKS WARTA II KOSTRZYN N/O T.Wapiński 2m11 9 :  1
KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA LZS ORION BRANDA BUKOWICE H.Michalak 2m12  10 : 0
kolejka

III

6.10.

2018

sobota

SKS LZS RASZÓWKA MKS WOLAVIA WOŁÓW K.Gromadzki 2m13  6 : 4
ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA LKS ODRA II GŁOSKA D.Gruszka 2m14 9 :  1
KTS WOLBROMEK KU AZS UE WROCŁAW (gospodarz) L.Bukowski 2m15  7 :  3
UKS WARTA II KOSTRZYN N/O ZKS IV KORNER ZIELONA GÓRA j.Niedźwiecki 2m16  4 :  6
KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA ULKS MARTEN CIECHÓW H.Michalak 2m17 6 : 4
LZS TS ZARĘBA LZS ORION BRANDA BUKOWICE A.Janowski 2m18 8 : 2
kolejka

IV

20.10

2018

sobota

MKS WOLAVIA WOŁÓW ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA (gospodarz) K.Lubin 2m19  5 : 5 (19:21)
LKS ODRA II GŁOSKA KTS WOLBROMEK R.Banaszkiewicz 2m20  3 :  7
KU AZS UE WROCŁAW UKS WARTA II KOSTRZYN N/O L.Bukowski 2m21 6 :  4
ZKS IV KORNER ZIELONA GÓRA KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA P.Sroczyński 2m22  6 :  4
LZS ORION BRANDA BUKOWICE ULKS MARTEN CIECHÓW A.Krupiarz 2m23  2 :  8
LZS TS ZARĘBA SKS LZS RASZÓWKA P.Kutrowski 2m24  4 : 6
kolejka

V

27.10.

2018

sobota

KTS WOLBROMEK MKS WOLAVIA WOŁÓW K.Gromadzki 2m25  5 : 5 (18:20)
UKS WARTA II KOSTRZYN N/O LKS ODRA II GŁOSKA J.Niedźwiecki 2m26  6 :  4
KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA KU AZS UE WROCŁAW H.Michalak 2m27  5 : 5 (21:17)
ULKS MARTEN CIECHÓW ZKS IV KORNER ZIELONA GÓRA A.Siwek 2m28 5 : 5 (20:17)
ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA LZS TS ZARĘBA K.Stamirowski 2m29  9 : 1
SKS LZS RASZÓWKA LZS ORION BRANDA BUKOWICE Z.Skrzypek 2m30  7 : 3
kolejka

VI

3.11.

2018

sobota

MKS WOLAVIA WOŁÓW UKS WARTA II KOSTRZYN N/O Z.Gliński 2m31  6 : 4
LKS ODRA II GŁOSKA KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA R.Banaszkiewicz 2m32  4 : 6
KU AZS UE WROCŁAW ULKS MARTEN CIECHÓW L.Bukowski 2m33  3 :  7
LZS ORION BRANDA BUKOWICE ZKS IV KORNER ZIELONA GÓRA A.Krupiarz 2m34 1
: 9
LZS TS ZARĘBA KTS WOLBROMEK A.Janowski 2m35  4 :  6
SKS LZS RASZÓWKA ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA Z.Skrzypek 2m36  8 : 2
kolejka

VII

10.11.

2018

sobota

KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA MKS WOLAVIA WOŁÓW H.Michalak 2m37  5 : 5 (19:19)
ULKS MARTEN CIECHÓW LKS ODRA II GŁOSKA Z.Gliński 2m38 6 :  4
ZKS IV KORNER ZIELONA GÓRA KU AZS UE WROCŁAW A.Kopecki 2m39  8 :  2
UKS WARTA II KOSTRZYN N/O LZS TS ZARĘBA D.Zielińska 2m40  1 :  9
KTS WOLBROMEK SKS LZS RASZÓWKA K.Gromadzki 2m41  4 :  6
ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA LZS ORION BRANDA BUKOWICE A.Kopecki 2m42  9 : 1
kolejka

VIII

24.11.

2018

sobota

MKS WOLAVIA WOŁÓW ULKS MARTEN CIECHÓW Z.Gliński 2m43  7 : 3
LKS ODRA II GŁOSKA ZKS IV KORNER ZIELONA GÓRA R.Banaszkiewicz 2m44  2 : 8
LZS ORION BRANDA BUKOWICE KU AZS UE WROCŁAW (gospodarz) M.Plewa 2m45  5 : 5 (18:21)
LZS TS ZARĘBA KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA P.Kutrowski 2m46 4 : 6
SKS LZS RASZÓWKA UKS WARTA II KOSTRZYN N/O Z,Skrzypek 2m47 10 : 0 vo D4
ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA KTS WOLBROMEK (gospodarz) K.Gromadzki 2m48  7 : 3
kolejka

IX

1.12

2018

sobota

KU AZS UE WROCŁAW LKS ODRA II GŁOSKA L.Bukowski 2m49  9 :  1
ZKS IV KORNER ZIELONA GÓRA MKS WOLAVIA WOŁÓW M.Kołodziejczyk 2m50 6 : 4
ULKS MARTEN CIECHÓW LZS TS ZARĘBA A.Siwek 2m51  8 :  2
KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA SKS LZS RASZÓWKA H.Michalak 2m52  5 :  5 (23:24)
UKS WARTA II KOSTRZYN N/O ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA J.Niedźwiecki 2m53  1 :  9
KTS WOLBROMEK LZS ORION BRANDA BUKOWICE Gromadzki Krzysztof 2m54  10 : 0
kolejka

X

8.12

2018

sobota

MKS WOLAVIA WOŁÓW KU AZS UE WROCŁAW Wapiński Tomasz 2m55  14.12.18 : 18.30
LZS ORION BRANDA BUKOWICE LKS ODRA II GŁOSKA (gospodarz) A.Krupiarz 2m56  8 :  2
LZS TS ZARĘBA ZKS IV KORNER ZIELONA GÓRA A.Janowski 2m57  1 : 9
SKS LZS RASZÓWKA ULKS MARTEN CIECHÓW Skrzypek Zdzisław 2m58  11.12.18 :  17.00
ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA (gospodarz) H.Michalak 2m59  8 : 2
KTS WOLBROMEK UKS WARTA II KOSTRZYN N/O K.Gromadzki 2m60  9 : 1
kolejka

XI

15.12

2018

sobota

LKS ODRA II GŁOSKA MKS WOLAVIA WOŁÓW Gliński Zbigniew 2m61   :
KU AZS UE WROCŁAW LZS TS ZARĘBA Andrzej Moczko 2m62  godz. :  12.00
ZKS IV KORNER ZIELONA GÓRA SKS LZS RASZÓWKA LOZTS 2m63  13.12.18 :  17.00
ULKS MARTEN CIECHÓW ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA Wapiński Tomasz 2m64  godz. :  14.00
KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA KTS WOLBROMEK LOZTS 2m65   :  
UKS WARTA II KOSTRZYN N/O LZS ORION BRANDA BUKOWICE LOZTS 2m66   :

 

  1. Po rozegraniu pierwszej rundy systemem każdy z każdym – według wylosowanego klucza – drużyny zostaną podzielone na dwie podgrupy:„A” – składająca się z 4 najlepszych zespołów, które będą toczyć walkę (mecz i rewanż) o prawo startu w barażach o I ligę, „B” – składającą się z 8 pozostałych zespołów, które będą toczyć walkę (mecze rewanżowe) o pozostanie w II lidze. Drużynom zalicza się wszystkie wyniki spotkań z pierwszej rundy.
  1. Mecz toczy się systemem jak dla I ligi i rozgrywa się wszystkie 10 gier. Nie stosuje się rankingu.
  2. Na mecze będą wyznaczani, przez DOZTS Wrocław lub LOZTS Zielona Góra, sędziowie główni.
  3. Wszystkie spotkania odbywać się będą o godzinie 17:00 w salach gospodarzy.
  4. Gospodarz meczu ma prawo ustalić godzinę rozegrania spotkania niż w terminarzu, ale tylko w przedziale godzin 14 – 18. Ma obowiązek skutecznego powiadomienia o zmianie drużynę gości, prowadzącego rozgrywki i sędziego meczu, na co najmniej 48 godzin przed planowanym terminem rozpoczęcia spotkania..
  5. Gospodarz spotkania zobowiązany jest przesłać jak najszybciej zeskanowany protokół z meczu wyłącznie na adres elektroniczny wladyslaw.chrabaszcz@dozts.pl oraz przekazać telefonicznie wynik meczu najpóźniej 3 godziny po zakończeniu meczu na numer telefonu 693-724-037 lub poprzez stronę internetową DOZTS.
  6. Wszelkie zmiany w terminarzu rozgrywek muszą być uzgodnione z Przewodniczącym Wydziału Rozgrywek DOZTS Andrzejem Moczko (tel. 721-298-300, e-mail andrzej.moczko@pwr.wroc.pl .
  7. Istnieje możliwość przeglądania aktualnych wyników i tabel rozgrywek ligowych na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „rozgrywki drużynowe”).
  8. Adresy sal rozgrywkowych i dane kontaktowe są zamieszczone na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „adresy klubów”).

 

 

            Przewodniczący
       Wydziału Rozgrywek DOZTS 

              Andrzej Moczko

 

 

 

Opracował: Władysław Chrabąszcz