wyniki I rundy II ligi mężczyzn

Grupa VIII dolnośląsko-lubuska

I runda sezonu 2018/2019

adresy 2 ligi mężczyzn

p2ligamez – 1 runda

p2ligamez – 1 runda ranking

terminarz 2 liga – 1 runda + obsada

 

Data Gospodarz Gość Sędzia Protokół Wynik
kolejka

I

15.09

2018

sobota

LZS ORION BRANDA BUKOWICE MKS WOLAVIA WOŁÓW A.Krupiarz 2m1 4 : 6
LZS TS ZARĘBA LKS ODRA II GŁOSKA K.Struczyk 2m2 5
: 5 (20:21)
SKS LZS RASZÓWKA KU AZS UE WROCŁAW Z.Skrzypek 2m3 7 :  3
ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA ZKS IV KORNER ZIELONA GÓRA K.Stamirowski 2m4  6 :  4
KTS WOLBROMEK ULKS MARTEN CIECHÓW K.Gromadzki 2m5  6 : 4
UKS WARTA II KOSTRZYN N/O KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA J.Niedźwiecki 2m6  3 : 7
kolejka

II

29.09

2018

sobota

MKS WOLAVIA WOŁÓW LZS TS ZARĘBA R.Banaszkiewicz 2m7  8 : 2
LKS ODRA II GŁOSKA SKS LZS RASZÓWKA Z.Gliński 2m8  5 : 5 (19:20)
KU AZS UE WROCŁAW ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA A.Śliwa 2m9  5 :  5 (17:16)
ZKS IV KORNER ZIELONA GÓRA KTS WOLBROMEK K.Stamirowski 2m10  7 :  3
ULKS MARTEN CIECHÓW UKS WARTA II KOSTRZYN N/O T.Wapiński 2m11 9 :  1
KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA LZS ORION BRANDA BUKOWICE H.Michalak 2m12  10 : 0
kolejka

III

6.10.

2018

sobota

SKS LZS RASZÓWKA MKS WOLAVIA WOŁÓW K.Gromadzki 2m13  6 : 4
ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA LKS ODRA II GŁOSKA D.Gruszka 2m14 9 :  1
KTS WOLBROMEK KU AZS UE WROCŁAW (gospodarz) L.Bukowski 2m15  7 :  3
UKS WARTA II KOSTRZYN N/O ZKS IV KORNER ZIELONA GÓRA j.Niedźwiecki 2m16  4 :  6
KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA ULKS MARTEN CIECHÓW H.Michalak 2m17 6 : 4
LZS TS ZARĘBA LZS ORION BRANDA BUKOWICE A.Janowski 2m18 8 : 2
kolejka

IV

20.10

2018

sobota

MKS WOLAVIA WOŁÓW ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA (gospodarz) LOZTS 2m19  19.10.18 : 18.30
LKS ODRA II GŁOSKA KTS WOLBROMEK Banaszkiewicz Ryszard 2m20   :  
KU AZS UE WROCŁAW UKS WARTA II KOSTRZYN N/O Bukowski Leszek 2m21  godz. :  12.00
ZKS IV KORNER ZIELONA GÓRA KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA LOZTS 2m22   :  
LZS ORION BRANDA BUKOWICE ULKS MARTEN CIECHÓW Krupiarz Adam 2m23   :  
LZS TS ZARĘBA SKS LZS RASZÓWKA Kutrowski Paweł 2m24   :
kolejka

V

27.10.

2018

sobota

KTS WOLBROMEK MKS WOLAVIA WOŁÓW 2m25   :
UKS WARTA II KOSTRZYN N/O LKS ODRA II GŁOSKA 2m26   :  
KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA KU AZS UE WROCŁAW 2m27   :  
ULKS MARTEN CIECHÓW ZKS IV KORNER ZIELONA GÓRA 2m28  godz. :  14.00
ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA LZS TS ZARĘBA 2m29   :  
SKS LZS RASZÓWKA LZS ORION BRANDA BUKOWICE 2m30   :
kolejka

VI

3.11.

2018

sobota

MKS WOLAVIA WOŁÓW UKS WARTA II KOSTRZYN N/O 2m31   :
LKS ODRA II GŁOSKA KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA 2m32   :  
KU AZS UE WROCŁAW ULKS MARTEN CIECHÓW 2m33  godz. :  12.00
LZS ORION BRANDA BUKOWICE ZKS IV KORNER ZIELONA GÓRA 2m34   :  
LZS TS ZARĘBA KTS WOLBROMEK 2m35   :  
SKS LZS RASZÓWKA ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA 2m36   :
kolejka

VII

10.11.

2018

sobota

KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA MKS WOLAVIA WOŁÓW 2m37   :
ULKS MARTEN CIECHÓW LKS ODRA II GŁOSKA 2m38  godz. :  14.00
ZKS IV KORNER ZIELONA GÓRA KU AZS UE WROCŁAW 2m39   :  
UKS WARTA II KOSTRZYN N/O LZS TS ZARĘBA 2m40   :  
KTS WOLBROMEK SKS LZS RASZÓWKA 2m41   :  
ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA LZS ORION BRANDA BUKOWICE 2m42   :
kolejka

VIII

24.11.

2018

sobota

MKS WOLAVIA WOŁÓW ULKS MARTEN CIECHÓW 2m43   :
LKS ODRA II GŁOSKA ZKS IV KORNER ZIELONA GÓRA 2m44   :  
LZS ORION BRANDA BUKOWICE KU AZS UE WROCŁAW 2m45   :  
LZS TS ZARĘBA KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA 2m46   :  
SKS LZS RASZÓWKA UKS WARTA II KOSTRZYN N/O 2m47   :  
ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA KTS WOLBROMEK 2m48   :
kolejka

IX

1.12

2018

sobota

KU AZS UE WROCŁAW LKS ODRA II GŁOSKA 2m49  godz. :  12.00
ZKS IV KORNER ZIELONA GÓRA MKS WOLAVIA WOŁÓW 2m50   :  
ULKS MARTEN CIECHÓW LZS TS ZARĘBA 2m51  godz. :  14.00
KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA SKS LZS RASZÓWKA 2m52   :  
UKS WARTA II KOSTRZYN N/O ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA 2m53   :  
KTS WOLBROMEK LZS ORION BRANDA BUKOWICE 2m54   :
kolejka

X

8.12

2018

sobota

MKS WOLAVIA WOŁÓW KU AZS UE WROCŁAW 2m55   :
LZS ORION BRANDA BUKOWICE LKS ODRA II GŁOSKA 2m56   :  
LZS TS ZARĘBA ZKS IV KORNER ZIELONA GÓRA 2m57   :  
SKS LZS RASZÓWKA ULKS MARTEN CIECHÓW 2m58   :  
ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA 2m59   :  
KTS WOLBROMEK UKS WARTA II KOSTRZYN N/O 2m60   :
kolejka

XI

15.12

2018

sobota

LKS ODRA II GŁOSKA MKS WOLAVIA WOŁÓW 2m61   :
KU AZS UE WROCŁAW LZS TS ZARĘBA 2m62  godz. :  12.00
ZKS IV KORNER ZIELONA GÓRA SKS LZS RASZÓWKA 2m63   :  
ULKS MARTEN CIECHÓW ZKS III NORDIS ZIELONA GÓRA 2m64  godz. :  14.00
KU AZS UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI ZIELONA GÓRA KTS WOLBROMEK 2m65   :  
UKS WARTA II KOSTRZYN N/O LZS ORION BRANDA BUKOWICE 2m66   :

 

  1. Po rozegraniu pierwszej rundy systemem każdy z każdym – według wylosowanego klucza – drużyny zostaną podzielone na dwie podgrupy:„A” – składająca się z 4 najlepszych zespołów, które będą toczyć walkę (mecz i rewanż) o prawo startu w barażach o I ligę, „B” – składającą się z 8 pozostałych zespołów, które będą toczyć walkę (mecze rewanżowe) o pozostanie w II lidze. Drużynom zalicza się wszystkie wyniki spotkań z pierwszej rundy.
  1. Mecz toczy się systemem jak dla I ligi i rozgrywa się wszystkie 10 gier. Nie stosuje się rankingu.
  2. Na mecze będą wyznaczani, przez DOZTS Wrocław lub LOZTS Zielona Góra, sędziowie główni.
  3. Wszystkie spotkania odbywać się będą o godzinie 17:00 w salach gospodarzy.
  4. Gospodarz meczu ma prawo ustalić godzinę rozegrania spotkania niż w terminarzu, ale tylko w przedziale godzin 14 – 18. Ma obowiązek skutecznego powiadomienia o zmianie drużynę gości, prowadzącego rozgrywki i sędziego meczu, na co najmniej 48 godzin przed planowanym terminem rozpoczęcia spotkania..
  5. Gospodarz spotkania zobowiązany jest przesłać jak najszybciej zeskanowany protokół z meczu wyłącznie na adres elektroniczny wladyslaw.chrabaszcz@dozts.pl oraz przekazać telefonicznie wynik meczu najpóźniej 3 godziny po zakończeniu meczu na numer telefonu 693-724-037 lub poprzez stronę internetową DOZTS.
  6. Wszelkie zmiany w terminarzu rozgrywek muszą być uzgodnione z Przewodniczącym Wydziału Rozgrywek DOZTS Andrzejem Moczko (tel. 721-298-300, e-mail andrzej.moczko@pwr.wroc.pl .
  7. Istnieje możliwość przeglądania aktualnych wyników i tabel rozgrywek ligowych na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „rozgrywki drużynowe”).
  8. Adresy sal rozgrywkowych i dane kontaktowe są zamieszczone na stronie internetowej dozts.pl (zakładka „adresy klubów”).

 

 

            Przewodniczący
       Wydziału Rozgrywek DOZTS 

              Andrzej Moczko

 

 

 

Opracował: Władysław Chrabąszcz