wyniki I rundy II ligi kobiet

Wyniki rozgrywek II ligi kobiet sezonu 2020/2021

Podgrupa Dolnośląska

p2ligakob

p2ligakob ranking

terminarz 2 ligi kobiet dolnośląski 4 drużyny

Do rozgrywek II ligi kobiet sezonu 2020/2021 z Dolnego Śląska zgłosiły się cztery drużyny: KU AZS UE III Wrocław, MKS Wolavia Wołów, MKS Rokita Brzeg Dolny i UKS Lider Milicz, które rozegrały turniej „każdy z każdym” w celu wyłonienia dwóch drużyn do rozgrywek strefowych oraz ustalenia kolejności dolnośląskich zespołów do turnieju strefowego.

  1. seria – godzina 11.00

Mecz 1   Wolavia Wołów – Lider Milicz    10:0                                            2kd1

Mecz 2   Rokita Brzeg Dolny – AZS UE III Wrocław      9:1                         2kd2

  1. seria – godzina 12.30

Mecz 3 Wolavia Wołów – AZS UE III Wrocław      8:2                                 2kd3

Mecz 4 Rokita Brzeg Dolny – Lider Milicz             8:2                                 2kd4

  1. seria – godzina 15.00

Mecz 5 Wolavia Wołów – Rokita Brzeg Dolny 5:5 (19:21)                        2kd5

Mecz 6 AZS UE III Wrocław – Lider Milicz       7:3                                     2kd6

Tabela końcowa grupy dolnpśląskiej

  1. MKS ROKITA Brzeg Dolny                 3         5        22:8   (21:19)
  2. MKS WOLAVIA Wołów                      3         5        23:7   (19:21)
  3. KU AZS UE III Wrocław                       3         2         10:20
  4. UKS LIDER Milicz                                 3          0          5:25

Awans do rozgrywek strefowych uzyskały dwa pierwsze drużyny.

Podgrupa Lubuska

Do rozgrywek II ligi kobiet sezonu 2020/2021 z Lubuskiego zgłosiły się trzy drużyny: ZKS Zielona Góra, LUKS Pełcz I Górki Noteckie i LUKS Pełcz II Górki Noteckie, które rozegrały turniej „każdy z każdym” w celu wyłonienia dwóch drużyn do rozgrywek strefowych oraz ustalenia kolejności lubuskich zespołów do turnieju strefowego.

mecz 1   Pełcz I Górki Noteckie – Pełcz II Górki Noteckie    6:1                  2kl1

Mecz 2   ZKS Zielona Góra – Pełcz II Górki Noteckie           6:0                 2kl2

mecz 3 ZKS Zielona Góra – Pełcz I Górki Noteckie              6:1                  2kl3

Tabela końcowa grupy lubuskiej

  1. ZKS Zielona Góra                              2         4      12:1
  2. LUKS PEŁCZ I Górkl Noteckie          2         2        7:7
  3. LUKS PEŁCZ II Górki Noteckie             2         0       1:12

Awans do rozgrywek strefowych uzyskały dwa pierwsze drużyny.