wyniki I rundy II ligi kobiet

Wyniki rozgrywek II ligi kobiet sezonu 2018/2019

Grupa Dolnośląska

p2ligakob

p2ligakob ranking

terminarz 2 ligi kobiet dolnośląski

Do rozgrywek II ligi kobiet sezonu 2018/2019 z Dolnego Śląska zgłosiły się trzy drużyny: MLKS UKS Śnieżnik Stronie Śląskie-Lądek Zdrój, MKS Rokita II Brzeg Dolny i MKS Wolavia Wołów, które w dniu 13 stycznia w Brzegu Dolnym rozegrały turniej „każdy z każdym” w celu wyłonienia dwóch drużyn oraz ustalenia kolejności dolnośląskich zespołów do turnieju rozgrywek strefowych.

Wyniki turnieju są następujące:
MKS Rokita II Brzeg Dolny – MKS Wolavia Wołów                                   9:1               2k1
MKS Wolavia Wołów – UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śl.-Lądek Zdr.         4:6                2k2
MKS Rokita II Brzeg Dolny – UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śl.-Lądek Zdr.5:5 (19:16)     2k3

Tabela końcowa

  1. Rokita II Brzeg Dolny                         2        3            14:6   (1/19:16)
  2. Śnieżnik Stronie Śl-Lądek Zdr.           2        3            11:9   (1/16:19)
  3. Wolavia Wołów                                 2        0             5:15

Awans do rozgrywek strefowych, z lubuskimi drużynami, wywalczyły drużyny Rokity II Brzeg Dolny i Śnieżnika Stronie Śląskie- Lądek Zdrój, a gospodarzem turnieju strefowego będzie Rokita.

Grupa Lubuska

Do rozgrywek II ligi kobiet sezonu 2018 w Lubuskiem zgłosiły się trzy drużyny: Zielona Góra, Gorzovia Gorzów i Stal Sulęcin,, które rozegrały turniej systemem „każdy z każdym”

ZKS Zielona Góra                         – Stal Sulęcin                          6:2        2kl1  

 Gorzovia Gorzów Wlkp.                – ZKS Zielona Góra       .       6:1        2kl2  

Gorzovia Gorzów Wlkp.                – Stal Sulęcin                         6:0        2kl3

 Tabela

1.         Gorzovia Gorzów Wlkp.      2          4           12:1     

 2.         ZKS Zielona Góra                2          2             7:8

 3.         Stal Sulęcin                           2          0             2:12

Awans do rozgrywek strefowych, z dolnośląskimi drużynami, wywalczyły drużyny Gorzovii Gorzów i ZKS Zielona Góra.