W ostatnim czasie PZTS zmienił termin rozgrywania 1.GPP Weteranów na 4-5 września, więc została też dokonana zmiana I WTK Seniorów, na 12 września, aby umożliwić udział  niektórym seniorom udział w turnieju weteranów. Na 5 września został przeniesiony I WTK Młodzików, a juniorów – na 11 września. Do naszego kalendarza zostali wprowadzeni organizatorzy turniejów GPP.  W dniach 3-5 grudnia otrzymaliśmy w organizację w Brzegu Dolnym 2. GPP Młodzików. Chcemy ten turniej poświęcić pamięci Zygmunta Sutkowskiego.  Zaczynamy wcześniej bo już 5 września rozegrany zostanie I WTK Młodzików, a w następnych weekendach września – pozostałe kategorie wiekowe. Liga ruszy 18 września, najpierw II liga mężczyzn, tydzień później – III liga, a na początku października wznowią rozgrywki pozostałe klasy.

kalendarz DOZTS 2021-2022 wersja 2 – do wydruku

KALENDARZ ROZGRYWEK DOZTS na sezon 2021/2022
na okres sierpień – grudzień 2021
projekt
Data Wydarzenie Miejsce
sierpień 2021
26-29.08 (Cz-Nd) Mini Cup (młodzież) Drzonków
25-27.08 (Śr-Cz) JKTS Open 2021 (młodzież) Jastrzębie Zdrój
28-29.08 (So-Nd) XVIII Memoriał Jana Błaszczaka (open) Kraków
wrzesień 2021
03.09 (Pt) Ekstraklasa kobiet (1. kolejka)
04.09 (So) Sprawozdawczo-wyborcze Walne Zgromadzenie Delegatów DOZTS Wrocław
4-5.09 (So-Nd) 1. Grand Prix Polski Weteranów Międzyzdroje
05.09 (Nd) Ekstraklasa kobiet (2. kolejka)
05.09 (Nd) I WTK Młodzików
10.09 (Pt) Ekstraklasa kobiet (3. kolejka)
11.09 (So) I liga kobiet (1. kolejka)
11.09 (So) I WTK Juniorów
12.09 (Nd) I WTK Seniorów
12.09 (Nd) Ekstraklasa kobiet (4. kolejka)
17-19.09 (Pt-Nd) Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych Gorzów Wlkp.
17-19.09 (Pt-Nd) 1. Grand Prix Polski Młodzików Gliwice
17-19.09 (Pt-Nd) 1. Grand Prix Polski Seniorów Zielona Góra
18.09 (So) II M (1 )
25.09 (So) Sprawozdawczo-wyborcze Walne Zgromadzenie Delegatów PZTS Warszawa
25.09 (So) II M (2 ), III W / Z(1)
25.09 (So) I WTK Żaków
26.09 (Nd) I WTK Kadetów
październik 2021
01-03.10 (Pt-Nd) 1. Grand Prix Polski Juniorów Nowy Dwór Mazow.
01-03.10 (Pt-Nd) 1. Grand Prix Polski Żaków Zielona Góra
02.10 (So) II M(3), III W/Z(2), IV jg/ IV lg/IV wb/IV wr(1), V jg/ V lg/V wb/V wrA/V wrB(1), VI wr A/B(1)
08-10.10 (Pt-Nd) 1. Grand Prix Polski Kadetów Kraków
09.10 (So) Ekstraklasa kobiet (5. kolejka)
09.10 (So) I liga kobiet (2. kolejka)
09.10 (So)  III W/Z(3),IV jg/ IV lg/IV wb/IV wr(2), V jg/V lg/V wb/V wrA/V wrB(2), VI wr A/B(2)
09-10.10 (So) 2. Grand Prix Polski Weteranów Gliwice
16.10 (So) Ekstraklasa kobiet (6. kolejka)
16.10 (So) I liga kobiet (3. kolejka)
16-17.10 (So-Nd) Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS Luboń
19-23.10 (Wt-So) WTT Youth Star Contender 2021 (Poland) Władysławowo
23.10 (So) II M(4), III W/Z(4), IV jg/IV lg/IV wb/IV wr(3), V jg/V lg/V wb/V wrA/V wrB(3), VI wrA/B(3)
24.10 (Nd) I Wojewódzki Turniej Skrzatów
28-30.10 (Cz-So) ITTF Polish Para Open 2021 Władysławowo
30.10 (So) Ekstraklasa kobiet (7. kolejka)
30.10 (So) I liga kobiet (4. kolejka)
30.10 (So) II M(5), III W/Z(5), IV jg/IV lg/IV wb/IV wr(4), V jg/V lg/V wb/V wrA/V wrB(4), VI wrA/B(4)
31.10 (Nd) II WTK Młodzików
listopad 2021
06.11 (So) II M(6), IV jg/IV lg/IV wb/IV wr(5), V jg/V lg/V wb/V wrA/V wrB(5), VI wrA/B(5)
07.11 (Nd) II WTK Seniorów
13.11 (So) I liga kobiet (5. kolejka)
13-14.11 (So-Nd) 3. Grand Prix Polski Weteranów Maków
13.11 (So) II M(7), III W/Z(6)
14.11 (Nd) II WTK Kadetów
20.11 (So) I liga kobiet (6. kolejka)
20.11 (So) IV jg/IV lg/IV wb/IV wr(6), V jg/V lg/V wb/V wrA/V wrB(6), VI wrA/B(6)
21.11 (Nd) II WTK Juniorów
27.11 (So) II M(8), III W/Z(7), IV jg/IV lg/IV wb/IV wr(7), V jg/V lg/V wb/V wrA/V wrB(7), VI wrA/B(7)
27.11 (So) I liga kobiet (7. kolejka)
28.11 (Nd) II WTK Żaków
grudzień 2021
03-05.12 (Pt-Nd) 2. Grand Prix Polski Seniorów Gliwice
03-05.12( Pt-Nd) 2. Grand Prix Polski Młodzików – I Memoriał Zygmunta Sutkowskiego Brzeg Dolny
1012 (So) I liga kobiet (8. kolejka)
04.12 (So) II M(9)
10-12.12 (Pt-Nd) 2. Grand Prix Polski Kadetów Zielona Góra
11.12 (So) Ekstraklasa kobiet (8. kolejka)
11.12 (So) II M(10),III W/Z(8), IV jg/IV lg/IV wb/IV wr(8), V jg/V lg/V wb/V wrA/V wrB(8), VI wr A/B (8)
11-12.12 (So-Nd) 4. Grand Prix Polski Weteranów Węgierska Górka
12.12 (Nd) Ekstraklasa kobiet (9. kolejka)
17-19.12 (Pt-Nd) 2. Grand Prix Polski Juniorów Ostróda
17-19.12 (Pt-Nd) 2. Grand Prix Polski Żaków Sępólno Krajeńskie
18.12 (So) II M(11), III W/Z(9), IV jg/IV lg/IV wb/IV wr(9), V jg/V lg/V wb/V wrA/V wrB(9), VI wrA/B(9)
Opracował: Władysław Chrabąszcz
Aktualizacja 21.07.2021