Strona główna Uncategorized Nowy Kalendarz rozgrywek DOZTS – wersja 5, jednak gramy II WTK Seniorów

Nowy Kalendarz rozgrywek DOZTS – wersja 5, jednak gramy II WTK Seniorów

Przedstawiamy uaktualniony – w związku z poluzowaniem obostrzeń epidemicznych – Kalendarz rozgrywek DOZTS (wersja nr 5). Zmianie uległy terminy II WTK Seniorów (21.02), II WTK Młodzików (13.03) i II WTK Żaków (28.03).

kalendarz DOZTS propozycja po zakończeniu kwarantanny wersja 5

We wcześniejszym okresie nie było możliwości rozegrania II WTK Seniorów i wyłonienia naszych reprezentantów na II GPP (Nowy Dwór Mazowiecki 19-21.02.2021), więc decyzję o dolnośląskich reprezentantach do tego turnieju podjął Prezes DOZTS w uzgodnieniu z pionem szkoleniowym (Julia Furman i Maciej Łuczyk – pierwsi w dolnośląskim rankingu, którzy wyrazili chęć startu). Aby dać możliwość pozostałych dolnośląskim zawodniczkom i zawodnikom zagrania w wojewódzkim turnieju, Prezes DOZTS podjął decyzję o rozegraniu w dniu 21 lutego Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego (a nie kwalifikacyjnego), który ma też za zadanie dodać punkty do rankingu, a także umożliwić zawodnikom udział w mistrzostwach Dolnego Śląska Seniorów. W turnieju tym nie będą mogli startować  zawodnicy i zawodniczki, którzy brali udział w turnieju grupowym i głównym II GPP seniorów. System rozgrywania taki sam jak turnieju kwalifikacyjnego, lecz nie będzie wyłaniany reprezentant do GPP.

Przepraszamy za zamieszanie, związane ze zmianami terminów turniejów indywidualnych. Liczymy się też z tym, że – w związku z poluzowaniem epidemicznych obostrzeń – może to być ostatnia zmiana terminów rozgrywkowych.

Przypominamy też terminarze rozgrywek ligowych i DPP, który w porównaniu z wersją 4 nie uległy zmianie – ligę zaczynamy 20 lutego.

terminarz 3 liga wschodnia – 2 runda w4        terminarz 3 liga zachodnia – 2 runda w4

terminarz 4 liga jeleniogórska – 2 runda w4    terminarz 4 liga legnicka – 2 runda w4

terminarz 4 liga wałbrzyska – 2 runda w4      terminarz 4 liga wrocławska – 2 runda w4

terminarz 5 liga jeleniogórska – 2 runda w4    terminarz 5 liga legnicka – 2 runda w4

terminarz 5 liga wałbrzyska – 2 runda w4

terminarz 5 liga wrocławska A-2 runda w4   terminarz 5 liga wrocławska B-2 runda w4

terminarz 6 liga wrocławska A-2 runda w4   terminarz 6 liga wrocławska B-2 runda w4

szczegółowy terminarz Pucharu Polski w4

terminarz 2 ligi kobiet dolnośląski 4 drużyny