W Brzegu Dolnym w dniu 23 maja, z udziałem 20 dziewczynek i 20 chłopców rozegrano Mistrzostwa Dolnego Śląska Żaków.                                                                          Tytuł mistrzowski wśród żaczek wywalczyła Zuzanna Bazylewska (Rokita Brzeg Dolny), wicemistrzynią została Natalia Bartoszko (AZS UE Wrocław), a brązowe medale zdobyły: Marika Chrąchol (Rokita) i Gabriela Pulecka (Rokita), Na miejscach 5-8 uplasowały się: Lena Smolarek (Rokita), Nicol Bartoszko (AZS UE), Maja Wojtyła (Wolavia Wołów) i Hanna Stolarz (Wolavia).

W kategorii żaków tytuł zdobył Dawid Staniowski (Odra  Głoska), wicemistrzostwo wywalczył Miłosz Grocholski (AZS UE), a brązowe medalami zostali nagrodzeni: Kuba Operacz (AZS AWF Wrocław) i Błażęj Paszkiewicz (LZS Włosień). Miejsca 5-8. zajęli: Adam Prośniewski (Wolavia), Antoni Flis (AZS UE), Jakub Moliński (Rokita) i Patryk Mruk (Odra Oława)

Sędzia Główny Tomasz Wapiński  zastępca Kamil Skrzypczak

Limity do Mistrzostw Polski żaków (Ostróda 29-30 maja) wywalczyli: Marika Chrąchol i Lena Smolarek oraz Kuba Oracz. Jakub Moliński – decyzja Zarządu DOZTS – stoczy pojedynek z Miłoszem Kuboszkiem (AZS UE) o prawo startu w Mistrzostwach Polski Żaków.  Z krajowej listy rankingowej limit do Mistrzostw Polski Żaków mają: Zuzanna Bazylewska, Natalia Bartoszko, Gabriela Pułecka, Miłosz Grocholski i Dawid Staniowski.

IMW singiel żaczek klasyfikacja                          IMW singiel żaków klasyfikacja

IMW singiel żaczek główny                                  IMW singiel żaków główny

IMW singiel żaczek pocieszenia                           IMW singiel żaków pocieszenia

IMW singiel żaczek mistrzostwo                       IMW singiel żaków mistrzostwo