W Kłodzku, w dniu 22 września, rozegrano, z udziałem 22 dziewcząt i 29 chłopców, I WTK Młodziczek. W kategorii młodziczek wygrała Anna Ulatowska (Wolavia Wołów), która wyprzedziła Nikolę Skawińską (Wolavia). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Anżelika Sowa (Rokita Brzeg Dolny), 4. Sara Wojciechowska (GOKIS Katy Wr.), 5. Zuzanna Bazylewska (Rokita), 6. Amelia Milnikiel (Górnik Polkowice), 7. Małgorzata Kubera (Wolavia) i 8. Lena Łuczak (GOKIS).

W kategorii młodzików najlepszy był Dawid Malarz (AZS UE Wrocław). który w finale pokonał Krzysztofa Wnęka (Granit Strzelin). Dalsze miejsca zajęli: 3. Karol Kalisz (Wolavia), 4. Tymoteusz Heinke (AZS UE), 5. Marcin Badowski (Sokół Jerzmanowa), 6. Dawid Staniowski (Odra Głoska), 7. Arkadiusz Kornecki (Salos Dzierżoniów) i 8. Wiktor Sulej-Michalski (Wratislavia Wrocław).

Sędzia Główny Tomasz Wapiński        zastępca Marek Chrabąszcz

Turniej pocieszenia młodziczek wygrała Zuzanna Borowska (GOKIS), a druga była Alicja Witkowska (Granit), natomiast u kadetów w turnieju pocieszenia najlepszy był Emil Mutalimov (Wratislavia), a drugi był Tomasz Skrzydłowski (Granit).

Zwycięzcy w kategorii młodziczek i młodzików wywalczyli prawo startu w I GPP Młodzików (Wałbrzych 4-6 października). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w I GPP Młodzików mają: Natalia Gaworska (AZS UE), Franciszek Żygadło (AZS UE), Krzysztof  Żurawski (AZS UE), Mikołaj Kaciuba (Górnik) i Wiktor Ulatowski (Wolavia).

I WTK młodzików 8×4 klasyfikacja

I WTK młodziczek 6×4 klasyfikacja

I WTK młodzików 8×4 grupy – wyniki końcowe

I WTK młodziczek 6×4 grupy– wyniki końcowe

I WTK młodzików 8×4 główny – wyniki końcowe

I WTK młodziczek 6×4 główny wyniki końcowe

I WTK młodzików 8×4 pocieszenia – wyniki końcowe

I WTK młodziczek 6×4 pocieszenia – wyniki końcowe