W Brzegu Dolnym, z udziałem 22 dziewcząt i 25 chłopców, rozegrano I WTK Młodzików. W kategorii młodziczek wygrała Marika Chrąchol (Rokita Brzeg Dolny), która wyprzedziła Nicol Bartoszko (AZS UE Wrocław). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Gabriela Pułecka (Rokita), 4. Lena Smolarek (Rokita), 5. Lena Kowalska (Lider Milicz), 6.Maja Wojtyła (Wolavia Wołów), 7. Hanna Stolarz (Wolavia) i 8. Alicja Witkowska (Granit Strzelin).

W kategorii młodzików najlepszy był Dawid Staniowski (Odra Głoska), który w finale pokonał Franciszka Kucharskiego (Lider). Dalsze miejsca zajęli: 3. Miłosz Grocholski (AZS UE), 4. Krzysztof Bogusz (GOKIS Kąty Wr,), 5. Sebastian Sowa (Rokita), 6. Antoni Flis (AZS UE), 7. Milan Iwanicki (Lider) i 8. Mikołaj Mikiciuk (Spin Błażejowice).

Turniej pocieszenia młodziczek wygrała Julia Bednarczyk (Sokół Jerzmanowa), a druga była Aleksandra Łysiak (Sudety Międzylesie), natomiast u młodzików turnieju pocieszenia najlepszy był Jakub  Moliński (Rokita), a drugi był Anatol Wilk Wolavia).

Sędzia Główny Andrzej Moczko  zastępca Tomasz Wapiński

Zwycięzcy w kategorii młodziczek i młodzików wywalczyli prawo startu w I GPP Młodzików Gliwice 17-19.09). Pozostali zawodnicy i zawodniczki, uczestniczący w I WTK, w mają prawo udziału w turniejach eliminacyjnych do turnieju I GPP. Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w I GPP Młodzików mają: Anna Ulatowska (Wolavia), Natalia Bartoszko (AZS UE), Zuzanna Bazylewska (Rokita) i Krzysztof Wnęk (Granit).

I WTK Młodziczek 7×4 klasyfikacja                       I WTK Młodzików 8×4 klasyfikacja

I WTK Młodziczek 7×4 grupy                                 I WTK Młodzików 8×4 grupy

I WTK Młodziczek 7×4 główny                               I WTK Młodzików 8×4 główny

I WTK Młodziczek 7×4 pocieszenia                     I WTK Młodzików 8×4 pocieszenia