Publikujemy terminarz rozgrywek Drużynowego Pucharu Polski sezonu 2019/2020. Do rozgrywek zgłosiło się 19 zespołów mężczyzn i 4 drużyny kobiet. Drużyny zostały rozstawione według „siły gry; klasa rozgrywkowa i pozycja w tabeli )” oraz pogrupowane terytorialnie. Tyko zwycięzcy grup, za wyjątkiem grupy G z której awansują dwa zespoły) uzyskują prawo gry w następnej rundzie. Grupa A mężczyzn rozgrywa swój turniej  4 stycznia 2020, a następne rundy odbędą się w dniach: 18 stycznia oraz 1 i 22 lutego 2020. Kobiety grają poszczególne rundy w dniach 18 stycznia oraz 1 i 22 lutego 2020.

terminarz Drużynowego Pucharu Polski

Kluby: AZS UE Wrocław, Zenit Międzybórz i Błękitni Krzewie Wielkie mają obowiązek, najpóźniej do 31 grudnia 2019, podania –  do akceptacji –  szerokich imiennych składów zgłoszonych drużyn.

Uwaga ! Od bieżącego sezonu w Pucharze Polski obowiązuje zunifikowany protokół meczu, który będzie wymagany w dolnośląskich rozgrywkach. Jest on, w formatach .xls oraz .doc, na stronie DOZTS w zakładce „Dokumenty/Protokoły meczowe”.